999 rezultate për

dukej

Sot me 2 milion ndjekës në Instgaram, shikoni si dukej Enca para famës (FOTO LAJM) Teksa të gjithë po qëndrojmë të mbyllur në shtëpi për shkak të Koronavirusit, VIP-at shqiptarë hapën një sfidë të re në
Soni Malaj hap arkivat, si dukej këngëtarja shumë vite më parë (VIDEO) Larg aktiviteteve dhe jetës sociale të famshmit shqiptarë janë mbyllur brenda katër mureve dhe kanë gjetur shumë mënyra
Me flokët gërshet, s'do ta njihni si dukej Kejvina Kthella para famës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është kthyer ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar si për jetën profesinale ashu edhe për a
Për të gjithë kuriozët, kështu dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
S'do e njihni, kështu dukej ish-Sofi e Çanit para se të ishte e famshme (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
"Pa lyer kurrë", Olta Gixhari 21 vite më parë dukej kaq ndryshe (FOTO LAJM) Aktorja Olti Gixhari njihet për të karakterin e saj të drepërdrejtë dhe si njeri pa komplekse. Ajo gjithashtu gjithmo
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj të
Nga Sheshi "Skënderbej" te Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", si dukej Tirana e komunizmit (FOTO LAJM) Publikohen fotot e rralla të kryeqytetit shqiptar, Tiranës, e cila këto ditë kremtoi 100-vjetorin e shpalljes së saj si
Sot një "pjeshkë", publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s'do e njihni (FOTO LAJM) Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka so
Mos e humbisni: Po prezanton Sanremon, Georgina tërbohet kur i nxjerrin fanellën e Lukakut (VIDEO) Georgina Rodriguez është këtë vit një nga prezantueset e festivalit të Sanremos, ku shoqëron në skenë prezantuesin e njo
"E përbuz tjetrin nga rraca, varfëria e hallet që i dukeshin në sy", aktori tregon situatën e pahijshme në urban Aktori Petrit Malaj ka rrëfyer për një situatë aspak të hijshme me të cilën është ndeshur në një nga urbanet e kryeqytet
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
E mbani mend Blendi Fevziun me flokë? Kështu dukej moderatori para 25 vitesh (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Blendi Fevziu është mjaft aktiv në rrjete sociale. Permes postimeve të bëra ai i mban ndjekësit të inf
"Do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Jurgen Kloppit", ishi i Liverpool këshillon Xhakën Ish-futbollisti i Liverpoolit, Danny Murphy, beson se Granit Xhaka do të dukej superlojtar po të luante në skuadrën e Ju
Po kalonte rrugën me qese në dorë, makina merr përpara qytetarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier. Burime për mediat bëjnë me dije se një makinë ka marrë përpara një qytetar.
"Flokët bisht pëllumb", s'do ta njihni si dukej Poni para famës (FOTO LAJM) Njerëzve, qofshin ata të famshëm ose jo, iu ndodh shpesh të bëhen nostalgjikë për të shkuarën, për një kohë të ikur të j
Mori me vete 7 frymë: Si dukej pallati 6 katësh në Durrës ku u shuan dy familje (FOTO LAJM) Një ndër episodet më të rënda të tragjedisë së 26 nëntorit u shënua në pallatin 6 katësh pranë Kryqit të Kuq në Durrës k
Dalin fotot, kështu dukej Meda në dasmën e tij (FOTO LAJM) Lidhën kurorën e dashurisë në vitin 2008, e sot kjo dashuri ka lëshuar trëndafila duke lulëzuar. Çifti famshëm i estradë
"Është kaq i bukur", Dua Lipa nuk përmbahet në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa mori pjesë mbrëmjen e djeshme në "American Music Awards", ku u shoqërua nga p