999 rezultate për

dukej

Të merrka në qafë! Enca poston foton se si do të dukej si djalë (FOTO LAJM) Thuajse nuk ngeli personazh publik pa provuar njëherë trendin e momentit, duke ndërruar gjini në foto nëpërmjet aplikaci
Pa VAR do kryesonte Reali, ja si do dukej rënditja e La Liga (FOTO LAJM) Që nga Kupa e Botës e vitit 2018, në futboll është futur teknologjia, i njohur si sistemi VAR, që po ndihmon gjyqtarët m
Ndryshim total në pamje, si dukej Hekuran Billa 14 vite pas krimit që kreu në Angli (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri një shtetas i identifikuar si Hekuran Billa, 40-vjec. Billa n
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
Kokë e këmbë me të bardha, veshja e modeles që po e kopjojnë të gjithë (FOTO LAJM) Mund të duket kombinim i vështirë, por kur e sheh, ndryshon mendje. Modelja e famshme Rosie Huntington-Whiteley ishte nj
12 vite më parë dhe shumë e bukur si dukej Xhemi Shehu nuse (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Xhemi Shehu, është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Edhe pse vitet kalojnë, Xh
Gazetarja 59-vjeçare le pa fjalë rrjetin, shkon në punë pa reçipeta (FOTO LAJM) Është 59 vjeç, por ka një trup për t’u pasur zili. Bëhet fjalë për Carol Vorderman, e cila i la pa fjalë të gjithë m
Edhe vajzat VIP të fiksuara pas tij, por si dukej Robert Berisha 10 vite më parë (FOTO LAJM) Robert Berisha është kthyer në një nga këngëtarët më të komentuar në shoëbiz e sidomos për jetën e tij private. Pas ndar
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
Fenomeni: Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën “Më thanë se nuk do të ecja më, dukej sikur më kishin hequr jetën. Ka qenë në atë moment që limitet e mia janë vënë në p
Afronën para "famës" nuk e keni parë ndonjëherë, kështu dukej bukuroshja (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Bleros, Afrona është kthyer pas në kohë duke publikuar në Instastory foto të vjetra të saj. Fotot e a
"Në plazh me bishtaleca", si dukej këngëtarja Poni para famës (FOTO LAJM) Këto ditë në izolim kanë bërë që shumë personazhe të hapin arkivat dhe të publikojnë foto të shumë viteve më parë. Kë
Pa make-up dhe zbathur në rrugët e Beverly Hills, Kylie thyen rregullat e izolimit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milion ndjekësve të saj në Instagram që të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar
Legjenda italiane zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe brazilianit Ronaldo Christian Vieri thotë se braziliani Ronaldo është më i mirë sesa Cristiano Ronaldo. Italiani dhe braziliani kishin lu
Rudina Dembacaj hap albumet e vjetra, si dukej aktorja 10 vite më parë (FOTO LAM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj kohe, duke iu përgjigjur
U infektua me koronavirus, Florian Riza: Spitali infektiv një tmerr, dukej si 1920 Florian Riza është zyrtari i FSHF-së që u infektua me virusin COVID-19. Ish-futbollisti pas një periudhe 10 ditore në s
Kështu do dukej stadiumi me 1 milion ulëse (FOTO LAJM) Artisti amerikan Paul Pfeiffer mendon se e di se si do të dukej një stadium me 1 milion ulëse. Pfeiffer ka krijuar nj
Rrëfehet Klopp: Mane dukej si reper kur u takova për herë të parë me të (VIDEO) Jurgen Klopp deklaroi se nuk i kishte lënë përshtypje të mira takimi i tij i parë me Sadio Manen sepse senegalezi dukej
Nëse Xavi bëhet trajner i Barcelonës, kështu do të dukej 11-shja që do të hidhte në fushë (FOTO LAJM) Barcelona që nga viti 2015 nuk ka arritur të fitojë Champions Leaguen. Skuadra katalunase ka humbur ndër vite lojtarë
15 vite më parë, e mbani mend si dukej Ingrit Gjoni? (VIDEO) Është kthyer pas në kohë. Këngëtarja Ingrit Gjoni dikur ka qenë më aktive sa i përket publikimit të projekteve muziko