999 rezultate për

dukej

Për të gjithë kuriozët, si dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM) Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe
Sipas shkencës, a mund ta parashikojnë kafshët tërmetin? Në vitin 373 para lindjes së Krishtit, historianët arritën të regjistronin se kafshët, përfshirë minjtë, gjarpërinjtë dh
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 3-2 Borussia Dortmundin në ndeshjen e Superkupës së Gjermanisë. Ka qenë një fitore e vuajt
Laçi bën vetëvrasje në fund dhe eliminohet nga Europa League (VIDEO) Laçi ishte një hap larg historisë për të mposhtur ekipin që pak vite më parë do të njihej nga gjithë bota për eliminimin
Nuk do t'i besoni syve, si dukej Liberta Spahiu 20 vite më parë (FOTO LAJM) Të gjithëve na bën shumë kurioz pamja e VIP-ave para se të ishin të njohur ose në fillimet e karrierës së tyre. Liber
Nuk do ta njihnit kurrë, si dukej "Hyrremi" para se të bëhej e famshme (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke Meryem Uzerli u bë shumë e famshme me rolin e “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm” e
S'do e njihni, kështu dukej ish-Sofi e Çanit para se të ishte e famshme (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Gripi spanjoll: Si dukej bota pas pandemisë së vitit 1918 Nëse nuk keni dëgjuar për pandeminë e gripit spanjoll, kriza e koronavirusit ndoshta ka tërhequr vëmendjen tuaj për fakt
Me maska dhe fustane gjigante, kush ishin të veshurat më bukur në MTV VMAs (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe Lady Gaga ishin dy yjet që udhëhoqën listën e të veshurave më bukur të dielën në mbrëmje në MTV Video Mu
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
Në kohën e gjimnazit, si dukej Eva Murati para famës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Eva Murati është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme, të cila
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
Kështu dukej Tokyo përpara se të ishte një "Maserati" (FOTO LAJM) Ursula Corbero është aktore dhe modele spanjolle. Ajo u njoh nga publiku fillimisht me rolin e saj, si Ruth Gomez në “Fi
"Të merr në qafë", e pabesueshme si dukej modelja para 50 operacioneve (FOTO LAJM) Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 ope
Me minifund dhe barkun jashtë, kështu dukej Xhemi Shehu në adoleshencë (FOTO LAJM) Xhemi Shehu, prezantuesja simpatike e Top Channel dhe e formatit të humorit "Portokalli" bëhet pjesë e medias rozë herë
Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall "Miss Shqipëria 2010" (FOTO LAJM) 10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar "Miss Albania 2010". Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukur
Nuk do ta njihnit kurrë, kështu dukej Adelina Tahiri para famës (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri, ndonëse është tërhequr prej kohësh nga muzika, tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo p
Nëse do të jetonte, si do të dukej sot Princeshë Diana (VIDEO) Po bëhen plot 23 vite që prej vdekjes së saj dhe Princesh Diana vazhdon të mbetet një ndër emrat më me interes në media.
Sot një "pjeshkë", publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s'do e njihni (FOTO LAJM) Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka so
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj në