999 rezultate për

duka

"Edukatoret na lidhnin me zinxhirë e na linin pa bukë", rrëfimi i dhimbshëm i jetimit Shpeshherë të mbetur vetëm fillikat në këtë botë, fëmijët jetimë kalojnë vështirësi të mëdha në jetë. Kështu është ed
Haradinaj: 60 mijë luftëtarë janë në Dukagjin, unë i armatosa (VIDEO) Kryeministri i vendit është pyetur për listat e veteranëve. Në një emision televiziv, ai ka folur edhe për zonën e Du
Duka mbron Panucci-n: Sulmi ndaj tij i orkestruar Në një intervistë të gjatë mbrëmjen e kaluar në emisionin “Zona Gol” në Supersport, Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka f
OVL-UÇK e Dukagjinit shpërthen në reagim ndaj aktakuzës së veteranëve Organizata e Veteranëve të Luftës së UCK-së, degët e Dukagjinit kanë reaguar pas aktakuzës së Prokurorisë dhe emrat që u
Duka: Do dëshiroja shumë që biletat t'i jepja falas Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në emisionin "Zona Gol" për të diskutuar tensionet e fu
Duka: Panucci ka 1000 gabime dhe 1000 të mira Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në emisionin "Zona Gol" për të diskutuar tensionet e fu
Duka: Humbëm ndaj Skocisë dhe nuk është ndonjë tragjedi Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, është i ftuar në emisionin "Zona Gol" për të diskutuar tensionet e fu
Duka përballë gazetarëve për "krizën" e futbollit shqiptar Presidenti i Federatës së Futbollit, Armando Duka, do të jetë ditën e sotme në emisionin “Zona Gol” i drejtuar nga Alban
Duka: Panucci qëndron në krye të Kombëtares Vazhdojnë diskutimet rreth zgjedhjeve të trajnerit Christian Panucci në sfidën ndaj Skocisë, ku kuqezinjtë u mposhtët me
Duka mesazhe të koduara Panuccit, mbështetja ishte vetëm një paralajmërim Armand Duka ka mbajtur qëndrim publik për situatën në Kombëtare dhe mbi të gjitha për kritikat e pafundme në adresë të t
Duka i del në mbrojtje Panuccit: Nuk do japë llogari Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, i ka dalë në mbrojtje trajnerit Christian Panucci, pas shumë
Edukatorja keqtrajton fëmijët, pamjet irritojnë jashtë mase prindërit (VIDEO) Videot kur fëmijët keqtrajtohen në kopësht apo çerdhe janë shtuar sëfundmi nisur edhe nga fakti se institucionet vendosi
Gazetari i njohur: Duka duhet t’i japë dorën Panuccit dhe të shohë për trajner tjetër Gazetari i njohur i “Supersport”, Ylli Aga, thotë se ka ardhur momenti që Duka të bëjë një reflektim. "Ka disa gjëra
Duka komenton fitore, ky është lojtari më i mirë sipas tij Presidenti i FSHF-së ka përzgjedhur lojtarin e ndeshjes si dhe ka komentuar çfarë ka shkuar dhe nuk shkuar si duhet në s
Edukatorë robot, risia më e re në kopshtet e Kinës Fëmijët e një kopshti në Pekin shkrihen së qeshuri ndërsa përpiqen të zgjidhin një problem të drejtuar nga mësuesi i tyr
OVL-UÇK e Dukagjinit jep shifra të veteranëve Shoqatat e dala nga Lufta e UÇK-së, degët e Dukagjinit: Deçan, Pejë, Gjakovë, Istog kanë reaguar lidhur me debatin për L
De Biasi: Mallkim! Duka nuk më la të drejtoja Italinë Për ish-trajnerin e Shqipërise, Ganni De Biasin duket se kombëtaret e futbollist janë shndërruar në mallkim për të.
Habiten fansat, Ledri kalon gjithë natën duke festuar me babain e ish-it Dua Lipa në Kosovë është njohur fillimisht më shumë nga lidhja që kishte më Ledri Vulën se sa për këngët e saj. Vite
A do i futet politikës? Përgjigjet Armand Duka Ka vetëm disa muaj që ka fituar mandatin e tij të pestë, por për Armand Duken cikli në krye të Federatës Shqiptare të Fu
Duke u zënë për faturën si shqiptarë, Dua shkrin rrjetin së qeshuri Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave. Ama në videon e fundit që ka