999 rezultate për

duka

Duka kandidat për në UEFA, nis garën Armand Duka ka bërë të ditur se do të kandidojë në zgjedhjet e shkurtit të vitit të ardhshëm për Anëtar të komitetit Ekz
Sherr me “edukatë”, dy të rinjtë bëhen hit në internet (VIDEO) Nëse ka një sherr që padyshim ka tërhequr vëmendjen e gjithë rrjetit është ajo në videon që shoqëron lajmin. Dy djem
Zbardhen detaje monstruoze për Fatmir Xhafajn, rrëfimi rrëqethës i një gruaje Top Story udhëtoi drejt Krujës, për të gërmuar mbi të kaluarën e Xhafajt, si hetues. Filmimet, i përqendroi tek një g
Duka jep lajmin e mirë për "Arenën Kombëtare" Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, foli në një lidhje direkte nga Dublini për emisionin “Sport
Zbardhen pesë arsyet se përse Duka nuk e shkarkoi Panuccin Nuk mund ta bëj bilancin e trajnerit para ndeshjes. Nëse fitojmë me Skocinë, atëherë nuk është dështim”, kështu u shpreh
Duka flet hapur: Ju tregoj pse nuk e largova Panuccin Armand Duka kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, ka folur më në fund për të ardhmen e Chrisian Panuccit në stolin
Duka, vendos për të ardhmen e Panuccit Fitorja minimale 1-0 në miqësoren kundër Wellsit, me sa duket i ka shpëtuar stolin Panucit. Italiani ishte në vështirë
Duka: Kjo fitore i shërbeu skuadrës për të ndryshuar atmosferë Pas fitores me Uellsin, presidenti i FSHF, Armand Duka deklaroi se skuadrës i shërbeu kjo fitore. • Fitore morali? Si
Duka nuk ndal, kërkon mandatin e gjashtë Presidenti i FSHF, Armand Duka, i ftuar në emisionin Rudina në TV Klan, rrëfen karrierën e tij në krye të institucionit
Më kthe lekët se jam keq! Dalin SMS e stomatologes bukuroshe që mashtroi dynjanë Stomatologia Olesia Duka që ndodhet në burg prej 28 shkurtit 2018 rezulton të ketë mashtruar 14 persona, duke arritur t’
Panucci sherr me gazetarin: Më shiko në sy kur flas, jo celularin! I paedukatë (VIDEO) Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci, u shfaq tepër i tensionuar në konferencën e sotme për shtyp ku nuk munguan rep
Zbardhen prapaskenat për shkarkimin e Christian Panuccit “Nuk kam pse tërhiqem. Nëse Duka nuk ka më besim tek unë, atëherë jam i gatshëm të ulemi dhe të bisedojmë”, tha dje Panu
Masakra e Urës Vajgurore, ku dukagjinasit dhe bandat politike luftuan dhe lanë 6 të vrarë Policia publikoi sot listën e personave më të kërkuar në Berat ku spikat Musa Protoduari, i cili është dënuar për krijim
Duka paralajmëron “furtunë” te kombëtarja Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ndoqi nga afër punimet në shtëpinë e re të FSHF-së, në ish-ko
E rëndë, edukatoret i vinin fëmijët të rriheshin "për shkarkim stresi" (VIDEO) Një ngjarje e rëndë është publikuar në rrjetet sociale, ku fëmijët e një kopshti detyroheshin që të përleshen si në boks
Edukatoret kafshë, kënaqen duke shikuar fëmijët që zihen (VIDEO) Nëna e një katër-vjeçari ka postuar videon e një kopshti ku duken fëmijë të vegjël që futen në një “kampionat boksi” në
Nishani sulmon Panuccin: Është i fundit që duhet të flasë për edukatë Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në emisionin “Kjo Javë” në New24 edhe padinë e trajnerit të Kombëtares shqipta
Panucci e paditi në Gjykatë, Nishani: Ai nuk mund të na japë leksione edukate Të shumtë janë ata që e kritikojnë trajnerin Christian Panucci për mënyrën e lojës te Shqipëria, por ajo që ka më shumë
EMRI/ Shkarkohet Drejtori Hipotekës së Sarandës Shkarkohet nga detyra Drejtori Hipotekës së Sarandës Gledis Duka. Duka u akuzua nga Partia Demokratike se ishte emeru
Duka tregon ndryshimin mes Panuçit dhe De Biasit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të moderatores L