999 rezultate për

duhej

Selami: Gara në PD nuk ishte e barabartë, por duhej bërë Ngjarjet në gjirin e partisë kryesore të opozitës pas humbjes së thellë të 25 Qershorit kanë treguar një realitet që duk
Nxënësja vë në lojë profesorin dhe merr notën maksimale Kur Profesor Reb Beatty mbërriti në klasën e tij të kontabilitetit për të administruar një test, atij kurrë nuk mund ti
Perez nervozohet me Zidanen: Nuk duhej ta kishim shitur Moratën Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka qenë shumë nervoz me Zinedine Zidanen në mbrëmjen e së mërkurës. Hu
"Polici" ikën nga Portokallia, por ky nuk është lajmi më i keq Florian Binaj, aktori më i dashur i Portokallisë, nuk do të jetë më pjesë e këtij spektakli të Top Channel. Dritare.n
Rast i rrallë, gruaja shpërfytyrohet sepse u rrëzua (FOTO LAJM) Një 46 vjecare nga Leeds, u rrëzua aksidentalisht dhe pësoi një carje një vetullën e majtë. Brenda 24 orësh kjo e car
Sindikata e Shëndetësisë ia numëron ministrit punët që duhët të bëjë Sektori i shëndetësisë në Kosovë ka nevojë për mbështetje edhe më të madhe institucionale, thonë profesionistë nga kjo f
Bozdo sulmon Veliajn: Mjeshtra në vjedhjen e punës së të tjerëve Ish-nenkryetari i Bashkisë, Enno Bozdo ka reaguar pas inagurimit të një segmenti të rëndësishëm të Unazës së Madhe.
Zidane mund të mos kishte qenë legjendë e Juventusit por e Unitedit nëse Ferguson do të vepronte si duhej Ish-drejtuesi i United Martin Edwards ka bërë të ditur se Manchester United nuk ka nënshkruar me Ziendine Zidanen, sepse
Vuçiç: Me Prishtinën mund të bisedohet gjikund me këtë kusht Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se dialogu ndërmjet Serbisë dhe Kosovës mund të mbahet çdokund, por
Spanja humb Kielinin atëherë kur i duhej më së shumti Në prag të ndeshjes më të rëndësishme për Grupin G ku bën pjesë edhe Shqipëria, Italia ka mësuar se ndaj Spanjës dhe nda
De Biasi: UEFA duhej t'a shmangte duelin Skënderbeu-Partizani Beogradit Xhani De Biazi e ka cilë suar si problematik shortin e Skënderbeut në të njëjtin grup me Partizanin e Beogradit. Italian
Casillas përkrah Navasin: Duhej të nominohej për çmimin "Portieri i Vitit" Pas një sezoni të madh në të cilin Navas luajti një rol kyç në Real Madrid, duke fituar Ligën e Kampionëve dy herë radha
Dhe kjo i duhej Barcelonës për nënshkrimin e Dembeles Real Madridi është interesuar tek Borusia Dortmund për Ousmane Dembele, raporton RAC-1. Barcelona e ka rreshtuar Demb
VMRO-DPMNE: Marrëveshja me Bullgarinë duhej të ishte më transparente VMRO- DPMNE-ja akuzon LSDM-në se për manipulim me opinionin dhe se nuk mund ta fshehë faktin që nënshkruan marrëveshje t
Suarez në krah të Neymar: E mbështesim... Ndërkohë që të gjithë po flasin për një largim të mundshëm të Neymar nga Barcelona, shokët e skuadrës duket se nuk janë
KOMENT/ Presidenti i sapozgjedhur, vizitën e parë do të duhej ta bënë në Luginë të Preshevës Nga Refik Hasani Presidenti i sapa zgjedhur vizitën e parë do të duhej ta bënë në këtë krahinë Shqiptare dhe të
I vdiq vajza në spital 18 vite më parë, por gjendja civile e mban “gjallë” Prej 18 vitesh ka trokitur derë më derë për të ç’regjistruar nga gjendja civile fëmijën e vdekur, por ende nuk po gjen z
Artan Fuga: Une sot votoj se përndryshe do të isha budalla, leshko dhe trap Profesori nderuar Artan Fuga gjithmonë analizon çdo situate politike në vend dhe shpesh e shpreh reagimin e tij në rrjet
Pendohet Luana: Më doli nga kontrolli, s'duhej ta kisha bërë (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Luana Vjollca e cila vitet e fundit po provon veten edhe në muzikë ka ndërruar shumë në pamjen e s
“Sipas skenarit atë martesë duhej ta bëja unë”, Damiano thellon skandalin e Big Brother Damiano vazhdon të lëshojë deklarata bombë për Big Brother. Menduam që i kishte harxhuar, por duket se banori ka ende gu