999 rezultate për

duhej

Sonte do t'i thyeja në mes Fevziun dhe të tjerët... Nga Erl Kodra Unë sonte nuk mund të shkruaj tekst normal. Domethënë, nuk mund të shkruaj me një linjë të saktë a
Pjanić "ngre zërin": Ndeshje absurde, duhej të ishim 4-0 Miralem Pjanić ka qënë një nga lojtarët më të mirë mbremjen e djeshme në ndeshjen Valencia-Juventus në debutimin e
Habit Mourinho: U rrëzova qëllimisht, duhej të bëhesha lajm Jose Mourinho pak ditë më parë u bë pretagonist i mediave sportive pas një rrëzimi brenda stadiumit të "Wembley-it" ku p
Pacolli tregon reagimin e ndërkombëtarëve pasi ia ndaluan vizitën Vuçiçit Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka thënë se bashkë me kryeministrin Ramush Haradinaj, kanë marrë vendim so
Krasniqi: Opozita duhej të shkonte në seancën e thirrur të Qeverisë Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka vlerësuar se opozita është dashur të shkonte
Klopp për gafën e Alisson: Bëre gabimin në ndeshjen që duhej Sot Liverpooli luajti ndeshjen përballë skuadrës së Leicesterit e vlefshme për javën e katër të Premier Leagues dhe ajo
Zaev vendos të mos shkojë në Samitin e Durrësit Për shkak të kushteve të këqija klimatike, delegacioni qeveritar i kryesuar nga kryeministri Zoran Zaev ka anuluar vizit
Ky truk ju shpëton nga pickimi i bletës apo grerëzës Pickimi i bletës apo i grerëzës është i dhembshëm dhe i pakëndshëm, mirëpo nëse jeni alergjikë do të duhej shpejt të kër
Greku rrëfen me lot në sy: Duhej të zgjidhja shpëtimin e nënës apo gruas e fëmijëve Disa histori personale përshkruajnë në mënyrën më të dhimbshme tragjedinë e zjarreve që shkatërruan një pjesë të mirë të
Bëri gati funeralin për foshnjën e saj, nënës i ndodh mrekullia Pritja e një foshnjeje që të vijë në jetë, është koha të cilën çdo nënë mezi e pret. Por, për këtë nënë ishte e vështirë
Karius vazhdon me gafa, Alisson duhej me patjetër (VIDEO) Loris Karius duke se është i "mallkuar" të bëjë gabime, pasi edhe së fundmi brenda një ndeshje ka bërë disa gafa. Që
Të dielën duhej të festonte, zbardhet detaji prekës për të riun që sakrifikoi jetën I riu mbytet në tentativë për të shpëtuar të fejuarën dhe motrën. 29-vjeçari Ervid Palaj nga fshati Shirq i Shkodrës hu
Burri pret thonjtë, e pabesueshme gjatësia e tyre (FOTO LAJM) E pra, ky është Sridhar Chillal – dhe ai ka rritur thonjtë në dorën e tij të majtë për 66 vjet. Më 17 nëntor 2014 ai ven
Pickford: Duhej të kishim shënuar edhe golin e dytë për të mbyllur ndeshjen Portieri Jordan Pickford është i zhgënjyer, por 24-vjeçari përpiqet që të shohë anën pozitive të këtij Botërori. “Ish
Sot duhej të përballeshin në gjykatë, Basha mungon në gjyqin ndaj Ballës Sot ishte përcaktuar të mbahej seanca e parë gjyqsore në Gjykatën e Krimeve të Rënda mes Kryedemokratit Lulzim Basha dhe
Sa pak shanse ka Korea e Jugut kundër Gjermanisë (FOTO LAJM) Korea e Jugut po përballet me Gjermaninë për të shpresuar në ndonjë mrekulli, pasi shanset për koreanët janë shumë të pa
Toni Kroos: Të gjithë donin që Gjermania të eliminohej Toni Kroos ishte heroi i Gjermanisë ndaj Suedisë, me golin që arriti të shënonte në minutën e 95-të. Pas ndeshjesh ai fl
Ish-arbitri i FIFA-s: Goli i Zvicrës duhej anuluar Zvicra gjeti golin e barazimit ndaj Brazilit në minutën e 50-të me anë të futbollistit Zuber, por për ish-gjyqtarin span
Burri zhdukej çdo mëngjes me një çekiç në dorë, zbulohet pas (VIDEO) Kjo është historia që po thyen rrjetin. Një burrë me emrin Dashrath Manjhi e kaloi gjithë jetën duke jetuar në një fshat
Serbia synon të rrisë eksportin në Kosovë, për një vit shet 450 milionë € euro mallra Zëvendëskryeministri serb, Rasim Ljajiç, njëherit edhe ministër i Tregtisë, Turizmit dhe Telekomunikimit, duke folur për