999 rezultate për

duhej

Pogba thumbon Mourinhon: Na duhej kjo fitore Manchster United duket se ka bërë kthesën pas largimit të Jose Mourinhos që u shkarkua këtë javë. Nën drejtimin e trajne
Deputeti nga Kosova rrëfen si u torturua nga shërbimi sekret serb Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviq është ndalur sot në Merdarë nga xhandarmëria serbe, e cila ia ndaloi
Edmond Tupja ia thotë në sy Nikollës: Duhej të kishe dhënë dorëheqjen Edmond Tupja deklaroi në emisionin "Open" se ministrja e Arsimit Lindita Nikolla duhet të jepte dorëheqjen dhe t’i bashk
Montella akuzon Gatusson: E sfidoj bublikisht, gaboi që kritikoi punën time Vicenzo Montella aktualisht është i pa punë që pas shkarkimit nga Sevilla. Ai u kritikua shumë te Milani sezonin e sh
"Çmenden" policët, bëjnë parakalimin që duhej t'i çonte në burg (FOTO LAJM) Shpesh herë na ndodh që gjatë udhëtimeve me makinë të shohim shoferë që gabojnë në parakalime apo në respektimin e sinja
Markovski: Strukturat e MPB-së të mbajnë përgjegjësi për arratisjen e Gruevskit Derisa institucionet po përgatisin dokumentacionin me kërkesën për ekstradimin e ish-kryeministrit, Nikolla Gruevski nga
A duhej të vritej Kacifa? Presidenti Meta përkrah RENEA-n Presidenti Ilir Meta ka komentuar në “Open” vrasjen e 35 vjeçarit grek Konstandinos Kacifa. Presidenti deri më tani,
Duhej të ishte në burg, por Gruevski nuk gjendet me makinën dhe 6 badigardët e tij Me ndryshimet ligjore të vitit 2013, Nikolla Gruevskit i takojnë 24/7 shofer dhe veturë zyrtare, si dhe 6 truproje, të g
Allegri: Duhej të kishim shënuar 4 gola në pjesën e parë Trajneri i skuadrës së Juventusit, Masimiliano Allegri tha pas humbjes me Manchesterin se skuadra e tij duhet të kishte
Taksa është e ulët ndaj Serbisë, duhej 30% Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala, po qëndron i palëkundur në vendimin e tij për vendosjen e masës
Meidani "rrëzon" Ramën në përplasjen për Lleshin: Duhej të konsultohej Ish-Presidenti Rexhep Meidani shprehet se për të shmangur situata të tilla mes institucionit të Presidentit dhe atij të
Ish-modelja tregon si është të shërbesh seksualisht për djemtë e krimbur në para Valeria, një vajzë që u detyrua të ishte një punonjëse seksi për shkaqe ekonomike, tregon jetën e saj luksoze si shoqëru
Gattuso e ofendon live, Kessie nuk përmbahet (VIDEO) Pas përfundimit të takimit mes Milanit dhe Genoas, Gattuso doli në një lidhje live ku ofendoi mesfushorin Kessie duke e
Çfarë po ndodh në Dropull? Banorët: Nuk duhej ta vrisnin Ngjarja ka gjetur të papërgatitur dhe të surprizuar banorët e fshatit minoritar, që njihen për urtësinë e tyre. Vrasja e
Rama përfundon në spital (VIDEO) Kryeministri Rama ka dashur të japë edhe vetë shembullin e bërjes së Check Up-it. Bëhet fjalë për një ndër koncension
Khabib: Sulmi i autobusit nga McGregor ishte organizuar nga UFC Khabib Nurmagomedov beson se sulmi i që Conor McGregor kishte bërë ndaj autobusit në muajin prill të këtij viti, ishte o
Shoku i Ervis Martinit duhej të ishte në gjyq, por lëvizte i lirë në Bllok ku u plagos Një nga dy të plagosurit në mbrëmjen e 4 tetorit në një lokal në zonën e ish-bllokut, Eljon Hato, ka një tjetër proces p
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Shkaktuan kaos, UFC ndëshkon Khabibin dhe McGregorin Pak ditë më parë u zhvillua dueli më i madh i UFC-së, mes irlandezit Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov. Përballja
Trajneri i McGregor tregon pse humbi Irlandezi Dueli më i fortë në historinë e UFC përfundoi me fitoren e Khabib kundrejt McGregor. Së fundmi ka reaguar trajneri i McG