999 rezultate për

duda

Deputetja seksi e Kosovës siguron 6 vota për demarkacionin Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Duda jep lajmin që kënaq të gjithë kosovarët Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Duda merr në mbrojtje Donika Kadajn Deputetja boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje i ka dalë në mbrojtje deputetës Donika Kadaj Bujupi lidhur me ofen
Çfarë dhurate mori deputetja shqiptare që tërboi me format bombastike (FOTO LAJM) Duda Balje është padyshim deputetja më seksi në Shqipëri e Kosovë. Ajo është deputete në Kuvendin e Kosovës, ku forma
Duda Balje tregon të fshehtat e Haradinajt me Listën Serbe Raportimi se kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj dhe Lista Srpska, janë pajtuar që të votohet ratifikimi i demar
Ministri e fotografon Duda Baljen nga prapa (FOTO LAJM) Sot Kuvendi i Kosovës po mban seancën e radhës, në të cilën po marrin pjesë pak deputetë. Deputetja më e përfolur e K
Zv.ministri i shkarkuar akuzon edhe Duda Baljen si bashkëpunëtore të Serbisë Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Administratës Publike, Numan Baliqi, nga komuniteti boshnjak i cili u shkarkua me n
Duda Balje është e bukur por kjo deputete e LDK-së të mahnit (FOTO LAJM) Duda Balje tashmë personifikohet si deputetja më e bukur dhe seksi në Kuvendin e Kosovës. Ajo komentohet më shumë për
Duda sqaron fjalët e saj për komunat serbe Deputetja boshnjake në Kuvendin e Kosovës , Duda Balje, katër komunave serbe në veri u është referuar si komuna të Serbi
Deputetja e Kosovës shfaqet elegante me fustan të zi (FOTO LAJM) Deputetja e grupit 6+, Duda Balje jo pak herë është bërë temë e medieve rozë Ajo ka arritur të rrëmbejë gjithmonë vëm
Presidenti polak nënshkruan njërën prej tri reformave gjyqësore Zyra e presidentit të Polonisë, Andrzej Duda, tha se ka nënshkruar në ligj njërën prej tri reformave në gjyqësi, të cila
Trump konfirmon pjesëmarrjen në samitin e Polonisë Presidenti polak, Andrzej Duda, ka thënë se samiti që është planifikuar të mbahet muajin e ardhshëm nga vendet e Evropës
Vdekje e mistershme/ I riu shqiptar del nga palestra, bie përtokë dhe ndërron jetë Një 16-vjeçar shqiptar në Itali ka humbur jetën. Quhet Irdi Duda dhe ndërroi jetë në spitalin e Sanremo, pasi pati një d
Arrestohet Duda Dje rreth orës 23:00, në Lagjen Dardania, është arrestuar Burim Osmani, ose siç njihet nga të gjithë Duda. Reperi nga
Shpallet e pafajshme deputetja Duda Bale Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Bale, është shpallur e pafajshme nga akuzat për mosraportim ose raportim të rremë
Duda Style II (VIDEO) Rikthehet Duda Style. Në një video xhirim të dytë, që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një vajzë - të cilën mësue
"Duda style", Thaçi "qëllon" gazetarin (VIDEO) Pas takimit që ka pasur në Bruksel me kryeministrin e Serbisë, Ivica Dacic, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, është
Arrestohet Duda, vajza që rrahu shoqen UPDATE - Sipas informatave të pakonfirmuara ende zyrtarisht, mësohet se, pas publikimit të videos dhe pas përhapjes në m
Rama: I kërkova "Dudaj" të padisë Gazetën Shqiptare Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama ka deklaruar gjatë ditës së djeshme se do të ngrinte një padi kundër "Gazeta Shqipta
Burri që ndryshoi emrin nga Anton në Zipard Shumica e njerëzve dëshirojnë një emër të zakontë dhe që njerëzit mund ta thërrasin lehtësisht. Por një burrë nga Anglia