999 rezultate për

dubai

Dubai/ Zjarri shkrumbon kullën ( VIDEO) Një zjarr gjigant ka përfshirë një ndërtesë në Dubai, ndërsa ishte duke u ndërtuar. Sipas mediave vendase zjarri ka
Incidenti i aeroplanit në Dubai/ Humb jetën zjarrfikësi Qindra pasagjerë shpëtuan për mrekulli pasi një aeroplan i Emirateve të Bashkuara Arabe që ishte nisur nga India Jugore,
Dubai/ Zyrtarisht nuk ka të lënduar nga përplasja e avionit Qindra pasagjerë shpëtuan për mrekulli pasi një aeroplan i Emirateve të Bashkuara Arabe që ishte nisur nga India Jugore,
Ja momentet kur avioni në Dubai përfshihet nga flakët (VIDEO) Avioni i kompanisë Emirates që bëri uljen e detyruar, u përplas në pistën e aeroportit të Dubait dhe më pas shpërtheu në
Dubai / Avioni përfshihet nga flakët Një aeroplan pasagjerësh është përfshirë nga flakët teksa ka bërë një ulje emergjente në Aeroportin e Dubait. Aeropl
Vdes në mënyrë tragjike një i ri shqiptar në Dubai (VIDEO) Një i ri shqiptar, që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Araba ka humbur jetën në mënyrë tragjike. I riu Arm
Ja biseda e fundit e pilotëve para se të rrëzohej avioni i "FlyDubai" (FOTO LAJM) Biseda e fundit mes pilotëve të avionit "FlyDubai" që u rrëzua në Rusi janë zbuluar dhe kishin të bënin me motin. Bis
Aksidenti në Rusi, pamjet tregojnë se avioni ishte në flakë para se të përplasej në tokë (VIDEO) 62 persona humbën jetën në orët e para të ditës së djeshme në Rostov të Rusisë pas rrëzimit të një avioni të linjës "Fly
Aksidenti ajror i merr jetën 62 pasagjerëve në Rusi, ja momenti i rrëzimit (VIDEO) Të paktën 62 persona humbën jetën në orët e para të së shtunës në Rusi pas rrëzimit të një avioni të linjës “FlyDubai”.
Të sfidosh vdekjen (VIDEO) Shumica nga ne i kanë frikë lartësitë por duket se një djalosh nga Dubai ka një guxim të pabesueshëm, duke sfiduar fobin
Spektakël në Burj Khalifa, ja pamjet e ndërrimit të vitit në Dubai (VIDEO) Zjarri i rënë në një hotel pranë Burj Khalifa nuk ka zbehur aspak spektaklin që pasoi pak më pas. Spektakli pirrotekn
Zjarr masiv në Dubai pranë Burj Khalifa (VIDEO) UPDATE - Një zjarr masiv ka përfshirë një ndërtesë në Dubai pranë gradaçelës më të lartë në botë, Bujr Khalifa. Zjarr
Hysaj shijon relaksin e Dubait me partneren (FOTO LAJM) Elseid Hysaj, mbrojtësi i Napolit në Seria A dhe i kombëtares shqiptare, ka “fluturuar” në Dubai, për të shijuar verën n
Kush do të kishte një guxim të tillë? (VIDEO) Në këtë video ne do të shikojmë se si dy persona kanë marrë një sfidë ndryshe në jetë. Ato kanë provuar çdo të thotë të
Ronaldinho dhe Miss Serbia festojnë në Dubai (FOTO LAJM) Ronaldinho nuk njihet vetëm për golat dhe spektaklin në fushën e lojës, por edhe festat e tij të çmendura. Më e fundit k
Vajza shqiptare që punon si eskortë në Dubai: Marr 200 euro për orë Alma, një shoqëruese luksi (ose escorts) ka deklaruar në studion e “Top Show” në Top Channel se burrat e pasur në Dubai,
Gazmend Paja si sheik në Dubai (FOTO) Aktori i humorit Gazmend Paja është nisur në Dubai. Veshur si një sheik, ai ka përshëndetur të gjithë fansat me një foto
Zidane spektakël në futbollin e sallës (VIDEO) Një ndër lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, Zinedine Zidane ende është në një formë shumë të mirë në futboll,
Ja si u ndërtua Dubai (FOTO LAJM) Dubai është një vend që tashmë është kthyer në një trend për pushime. Në lidhje me krijimin e tij ekzistojnë foto të cil
Të hidhesh nga ndërtesa e dytë më e lartë në botë (ViIDEO) Kjo video e regjistruar në Dubai tregon një grup aventurierësh që hidhen nga ndërtesa e dytë më e lartë në botë që gjend