999 rezultate për

dubai

Ledina Çelo mahnit me trupin e saj në Dubai (FOTO LAJM) Këngëtarja Ledina Çelo po kalon pushimet me familjen e saj në Dubai.Nëna e dy fëmijëve ka treguar për këtë udhëtim në In
Icardi dhe Wanda pushime luksoze në Dubai (FOTO LAJM) Kapiteni i skuadrës së Interit, Mauro Ikardi, dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara, kanë vendosur të kalojnë disa ditë pu
Ilda Bejleri tregon format e admirueshme në Dubai Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Coutinho nuk udhëton me Liverpoolin për në Dubai, transferimi i tij mund të kompletohet këtë javë Barcelona pritet ta kompletojë brenda pak ditëve transferimin rekord të Philippe Coutinhos, në vlerë 160 milionë euro, p
Punon eskortë në Dubai? Vajza seksi e BB rrëfen të pathënat (VIDEO) Fjala është për Bertina Mehmeti e cila në BBA 3 u përfol shumë edhe për lidhjen që kishte me banorin tjetër Erionin.
Aventura e radhës e Zidanes, hidhet nga lartësia me 80km/h (VIDEO) Tekniku madrilen së bashku me familjen e tij po qëndrojnë në Dubai duke shijuar pushimin e fundvitit. Zidane sëbashku
Dubai ndryshim drastik, heq nga qarkullimi makinat me naftë Dubai është një nga vendet më të bukur në botë i ndërtuar falë fitimeve të siguruar nga nafta. Dhe pse është një nga
Të luash me jetën në katin e 43-të të ndërtesës! (VIDEO) David Nelmes nga Britania ose njeriu i sporteve ekstreme, i ka shokuar të gjithë me një video të publikuar së fundmi mbi
Fakte që tregojnë se jeta luksoze në Dubai është një gënjeshtër e madhe (FOTO LAJM) Ka një numër të madh thashethemesh dhe stereotipesh rreth metropoleve luksoze. Ka miliona sheikë, grumbuj ari dhe di
Joshua stërvitet në majën e Dubait (VIDEO) Kampioni i botës Anthony Joshua e ka çuar në një nivel të ri stërvitjet e tij, gjersa përgatitet për t’i grumbulluar të
"Hirushja" shqiptare rrëfen vështirësitë: Nga shitëse u bëra gruaja e një miliarderi (VIDEO) Klaudja ka ardhur nga Dubai, aty ku ka krijuar familjen e saj, për të përmbushur ëndrrën e madhe të mamasë në “Ka një me
Policia e Dubait me makina fluturuese (FOTO LAJM) Kompania amerikane Hoversurf ka arritur një marrëveshje me policinë e Dubait, të cilën do ta furnizojë me makina fluturu
Puna e ëndrrave! 200 mijë euro në vit, Dubai kërkon punonjës Një agjenci e pasurive me bazë në Coventry në Angli po rekruton agjentë të rinj për të punuar në zyrën e tyre kryesore n
Objekti i çuditshëm kalon në qiellin Dubait (VIDEO) Një objekt i çuditshëm është shfaqur në mes të natës në Dubai, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Dukej si dritë e bardhë q
Këto gjëra nuk guxoni t'i bëni nëse shkoni në Dubai, mund të arrestoheni (FOTO LAJM) Të gjithëve u shkon mendja tek luksi sa herë që flitet për Dubain, megjithatë ekziston edhe ana strikte e këtij vendi që
Policia e Dubait teston “lodrën” më të re fluturuese (VIDEO) Policia e Dubait tashmë është e njohur për makinat e tyre luksoze të patrullës të cilat janë të markës Lamborghini. Ato
Aeroporti i Dubait zëvendëson sportelet e sigurisë me një skaner virtual (FOTO LAJM) Aeroporti Dubai po fut një pikë kontrolli të ri sigurie ku pasagjerët do të skanojnë fytyrat e tyre duke ecur nëpër një
Bardhyl Dauti: Kam një projekt të realizueshëm për Tetovën, nuk premtoj se do e bëj Dubai Në një intervistë ekskluzive për emisionin 'Inside' kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Tetovës për zgjedhjet lok
Dubai bën endrrën realitet, ndërton "qytetin marsian" me vlerë 100 milion euro (FOTO LAJM) Në një përpjekje për të treguar se si do të jetë të jetosh në Mars, Emiratet e Bashkuara Arabe do të ndërtojnë një qytet
Sheikët nga Dubai mbulojnë dhëndrrin shqiptar me dhurata (FOTO & VIDEO) Djali nga Prizreni Jasin Maloku i cili u martua para disa ditësh, ka pasur të ftuar në ceremoninë e tij dhe dy sheikë.