999 rezultate për

dubai

Kush janë dy “sheikët” shqiptarë që bënë namin në Dubai? Dj Blunt dhe Real 1 janë ndër artistët më të dashur në trojet shqiptare. Me këngët e tyre të shumta dhe mjaft intere
Misteri i princeshës Latifa, dyshohet se mbahet e mbyllur në Dubai Princesha e re arabe, vajza e emirit të fuqishëm të Dubait, është zhdukur pasi ka denoncuar dhunën e të atit me një vide
Kush paguan? Trejsi "harbohet" në Dubai (FOTO LAJM) E njohur si “Gangsterja e Elbasanit”, Trejsi Sejdini, u bë e njohur disa vite më parë për shkak të një videoje ku shfaqe
Edhe në Dubai, Roberti nuk heq dorë (FOTO) ëngëtari Robert Berisha ndodhet në Dubai sëbashku me Norën dhe Erën. Këngëtaret shqiptarë po qëndrojnë aty për shkak të
Koncert surprizë, këngëtarja shqiptare çmend miliarderët e Dubait Era Istrefi ka treguar se do të ishte për një koncert në Dubai. Krijuesja e hitit "Bonbon", do performojë për herë të
Era i rendit sukseset varg, koncert në vendin e miliarderave Era Istrefi do të ketë një koncert në Dubai fiks pas këngës së dytë që publikoi Origami. Lajmin e ka bërë të ditur ve
Era Istrefi do të performojë për herë të parë në Dubai Këngëtarja simpatike Era Istrefi duket se po ngjit shkallët e saj të suksesit. Ajo mori famë pas këngës "Bon Bon". T
Shefi i ëndrrave: Shqiptari befason stafin, i çon me pushime në Dubai Në “Dua të të bëj të lumtur” këtë herë ka pasur një histori ndryshe nga të tjerat. Për herë të parë si personazh i nj
Brenda apartamentit më të shtrenjtë në Dubai (FOTO LAJM) Apartamentet më të shtrenjta në Dubai, janë duke u ndërtuar në arkipelagun artificial të Palm Jumeirah. Ndërtesa e On
Arratiset Princesha e Dubait, "tërbohet" sundimtari i shtetit Një "princeshë e arratisur" ka pohuar se ka ikur nga Dubai në një përpjekje për të jetuar një jetë normale. Vajza, e
Po kthehej nga festa e beqarisë, vajza e biznesmenit humb jetën para martesës Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Aksidenti tragjik, asnjë nga mikeshat e vajzës së biznesmenit nuk mbijetoi Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Vdiq para martesës, vajza e biznesmenit ishte në koncertin e këngëtares shqiptare Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Fakte që tregojnë se jeta luksoze në Dubai është një gënjeshtër e madhe Ka një numër të madh thashethemesh dhe stereotipesh rreth metropoleve luksoze. Ka miliona sheikh, grumbuj ari dhe dia
Arkitektura e Dubait e parë nga lartë (FOTO LAJM) Këto janë disa prej fotografive që tregojnë diversitetin e qytetit të Dubait. Dubai konsiderohet si qytet i luksit, e
Tjetër qiellgërvishtës në Dubai, mahnit hoteli më i lartë në botë (FOTO LAJM) Dubai, vazhdon të thyejë rekordet botërore, ndërsa ka njoftuar hapjen e "hotelit të ri më të ri ëiellgërvishtës në botë"
Bebe Rexha dhe kjo shqiptare takohen në Dubai (FOTO LAJM) Këngëtarja Luar, mjaft e njohur për hitin e saj “Gjithmonë” në bashkëpunim me kantautorin Flori Mumajesin është duke qën
Rekord në Dubai, filxhani i çajit më i madh në botë Dubai e bën sërish! Thyen një tjetër rekord botëror, këtë herë duke krijuar filxhanin më të madh të çajit në botë. Një t
Jeta e "çmendur" e princit miliarder të Dubait bëhet hit në Instagram (FOTO LAJM) Ai mund të jetë Princi i Kurorës i Dubait, por sheiku Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum (më së shumti i njohur s
Një ishull i krijuar i gjithi nga Lindsey Lohan?! Aktorja e famshme që u kthye sërish në normalitet pas problemeve me substancat narkotike dhe kërcënimet nga ish i fejuar