999 rezultate për

dubai

Modelja bukuroshe u "bashkohet" sheikëve, Dubai nuk ka koronavirus (FOTO LAJM) Modelja e njohur Viky Varga ka zgjedhur temperaturat e larta të Dubait për t’i qëndruar larg rrezikut të prekjes nga kor
Theu ligjet në Dubai, si i shpëtoi burgut Françeska Jaçe (FOTO LAJM) Françeska Jaçe kohë më parë kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik. Hipur mbi motorr, e veshu
Mrekullitë artificiale në Dubai, luksi i shfrenuar i miliarderëve (FOTO LAJM) Dubai është qyteti më i madh dhe më i populluar në Emiratet e Bashkuara Arabe. I vendosur në bregdetin juglindor të Gjir
Eskortë në Dubai? Arta Nitaj përmend edhe njëherë ata që e kanë inat (FOTO LAJM) Modelja Arta Nitaj ka reguar pas lajmeve se është eskortë në një klub në Dubai. Një klub në Dubai, i quajtur “Billion
Shoqëron pasanikët në Dubai? Arta Nitaj: Kam shumë momente për të shijuar (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Arta Nitaj prej disa kohësh po qëndron në Dubai, nga ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me
Messi udhëton në Dubai, por jo për futboll apo pushime Lionel Messi udhëtoi në Dubai duke përfituar nga dy ditë pushimi që Quique Setién u ka dhënë stafit për të përmbushur di
Ylli i Manchester City-t befason fansat, shfaqet si sheik në Dubai (VIDEO) Kun Aguero ka surprizuar fanasat. Së fundmi Aguero është shfaqur me një veshje të veçantë. 31-vjeçari është në maki
Pra, Luana paska harruar të publikojë fotot më të nxehta nga Dubai (FOTO LAJM) Vitin 2020 motrat Vjollca refuzuan ta presin në të ftohtin e Shqipërisë, kështu që zgjodhën ta presin duke u ekspozuar n
Pushime pas pushimeve: ǒdestinacion zgjodhën Ledri dhe Sara pas Dubait (FOTO LAJM) Prej disa javësh, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara, na kanë hequr trurin me postimet e tyre në rrjete sociale
Bota shkruan për "fëmijët e pasur të Instagram", mes tyre edhe shqiptarë (FOTO LAJM) Edhe pse për një pjesë të madhe muaji janar njihet si një muaj i "zymtë" për fëmijët e pasur të Instagramit nuk ndodh kj
Nga Maldivet në Dubai! Pushimet e Ledrit me të dashurën janë thjesht parajsë (FOTO&VIDEO) Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara, e nisën vitin me një udhëtim në një parajsë mbi tokë. Ata shkuan në Maldives aty
Nga Dubai, direkt në punë! Luana kthehet dhe zbulon surprizën (FOTO LAJM) Luana Vjollca është rikthyer nga Dubai dhe ka zbuluar surprizën që na pret në emisionin e fundit “Shiko Kush Luan”. M
Për pushime me Krenarin, Luana merr dhuratën më të bukur në Dubai (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca po i kalon ditët e para të vitit 2020 në Dubai, në shoqërinë e partnerit të saj Krena
Ironizoi publikisht motrat Vjollca, Getoari nxehet keq me Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Shkrimi për Marina dhe Luana Vjollcën në Instagramin e Revistës Class të Alketa Vejsiut, që fliste për “jetën e sheikëve
"Sheikët të mbajnë në pëllëmbë të dorës", Pas Xhemit, Alketa sulmon motrat Vjollca (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu duket se ka vendosur t’u kthejë “borxhin” të gjithë atyre që patën një koment për paraqitjen e saj në “Fes
Getoari nxjerr zbuluar Luanën, publikon foton me Krenarin në Dubai (FOTO LAJM) Prej ditësh, dy çiftet më të pëlqyera në showbiz, motrat Vjollca bashkë me partnerët e tyre, po pushojnë në një prej ven
Ditët e para të vitit po i kalon në Dubai, kush po e shoqëron Lori Hoxhën? Lori Hoxha ka zgjedhur që ditët e para të 2020-ës t'i kalojë në Dubai. Fashionistja shumë e komentuar ka postuar disa fo
Dubai thyen sërish rekord, pritet të ndërtohet hoteli më i lartë në botë (FOTO LAJM) Dubai është mësuar të thyejë rekordet e veta krahasuar me shumë vende të tjera të botës. Për metropolin e Emirateve t
Shqiptarët i panë në ekran, por 2020 i gjeti motrat Vjollca në Dubai (FOTO LAJM) Natën e ndërrimit të viteve në Tv Klan transmetohej "Klaniforna" e ndërsa me datën 1 janar në Top Channel shqipëtarët nd
Georgina lë pa fjalë rrjetin, shkëlqen në Dubai krah Ronaldos (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez gjithnjë e më shumë po merr vëmendjen e faqeve rozë gjatë pjesëmarrjes në evenimente të ndryshme, në