999 rezultate për

duart

Sot një super “pjeshkë”, Taynës i del videoja që nuk do donte ta shihte me sy Tayna ishte si një uragan që mori bujë të menjëhershme dhe u komentua gjerësisht në median rozë. Por muzika për Taynë
Ndodh në Meksike, futbollisti vdekur shënon gol, shikoni si i jepet lamtumira (VIDEO) Një ngjarje vërtet e pa dëgjuar më parë ka ndodhur në meksikë ,teksa shokët e skuadrës kanë përcjellë për në banesën e f
Nuk do të vjedhim si këta! Eduart Shalsi futet në qeveri (VIDEO) Rama ka futur në qeveri edhe Ediart Shalsin, bashkëpunëtorin e afërt të tij në bashki, i cili njihet për dy veprimet e t
Mendojmë se i dimë të gjithë por gabohemi, kur dhe si duhen larë duart Mbrojtja më e mirë kundër sëmundjeve dhe përhapjes së tyre është larja e duarve. Kur fërkon sytë ose hundën me duar me m
"Çfarë ngjyre i ke mbathjet?", Fatmira Breçani vë duart në kokë nga pyetja e Kejvinës Të ftuar në edicionin special të festave në emisionin “Xing me Ermalin” kanë qënë një grup artistësh shumë të njohur shq
Kejvina bën pyetjen e sikletshme, këngëtarja shqiptare vë duart në kokë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fatmira Breçani është një nga artistet e ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Erm
Noizy bëhet pishman, "lan duart" me një status: Nuk më rr*het.. (FOTO LAJM) Në protestat e studentëve që po mbahen në Tiranë, janë përfshirë edhe personazhet e njohur të ShoWbizit shqiptarë. N
Ramës i del situata nga duart, shpërthen në të qeshura histerike Mbrëmja e sotme është kthyer në një debat të rrëmujshëm, ku janë marrë shumë pak përgjigje. Teksa për një cast, Rakip
Reperi shqiptar bën veprimin për t’u duartrokitur, dhuron 5 shtëpi Reperi Capital T është bërë bashkë me shoqatën “Jetimët e Ballkanit” dhe ka marrë nisëm humanë për të dhuruar 5 shtëpi t
Studenti duartrokitet: “Na e hoqën këmbën nga fyti dhe thanë hajde flasim për dajakun” Ka bërë përshtpje mbrëmjen e djeshme deklarata e një studenti në Opinion. Ai ka bërë një krahasim metaforik të gjendj
Videoja bëhet virale, shoferi i urbanit ndalon dhe shtrëngon duart me studentët (VIDEO) Me protestën e studentëve janë solidarizuar të gjithë shqiptarët. Kujtojmë se emisionet e mëngjesit, kanë marrë qind
Ish-deputeti godet Metën me "grusht": Hajduti më i madh (VIDEO) Gjatë një interviste zhvilluar ne emisionin E-SHOW, ish-deputeti Eduart Ndocaj ka etiketuar politikanët shqiptarë si
Si t’i ruheni gripit në këto ditë të ftohta Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
A e dini pse stjuardesat i mbajnë duart pas kurrizit kur ju futeni në avion? Të gjithëve ju ka rastisur të udhëtoni me avion për pushime apo për punë, e me siguri e keni vënë re që stjuardesat i mb
Basha heq dorë nga "duart e pastra", çon ish-trafikantin në krye të demokratëve të Patosit Me detyrimin e maxhorancës për të bërë dekriminalizimin, Lulzim Basha arriti të bindë një pjesë të skeptikëve se e ka se
Leku drogës bën kërdinë, kaq para qarkullojnë për momentin në duart e shqiptarëve Ndërsa e gjithë bota po shkon drejt ekonomisë pa cash, duke e kufizuar në minimum përdorimin e parasë fizike, në Shqipër
Zamparini i jep fund, Palermo kalon në duart e anglezëve Mbas 16 vitesh në krye të Palermos, presidenti “ikonë” i klubit sicilian, Mauricio Zamparini ka hequr dorë nga karrigia
Temperaturat po ulen, bëni kujdes çfarë prekni me duar këtë sezon gripesh Vendosja e duarve nëpër sportelet marketeve apo nëpër dorëzat e autobusëve, janë hapat e parë që ju të prekeni nga gripi
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO) Hollanda barazoi 2-2 në transfertë ndaj Gjermanisë por një gjest i pazakontë ka ndodhur teksa në përfundim të takimit g
"Më plasi gjaku në fytyrë", Artan Hoxha rrëfen tmerrin në duart e policisë greke Mbëmjen e djeshme, gazetari Artan Hoxha ka treguar disa ngjarje të rënda në Opinion. Ndër të tjera ai tregoi një hist