999 rezultate për

duart

Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
“Surreale”, Dua Lipa arrin një tjetër sukses për tu duartrokitur (FOTO LAJM) 2019-ta s’mund të niste më mbarë për Dua Lipa-n. Këngëtarja, pak ditë më parë fitoi plot 2 çmime Grammy duke u kthyer kë
Futbollisti i Bayern Munich i jep fanellën vogëlushit, por shqiptari ia rrëmben nga duart (VIDEO) Në takimin mes Bajernit dhe Schalkes këtë fundjavë ka ndodhur një episod mjaft interesant. Një fëmijë i ka kërkuar f
Moderatori habit rrjetin: Kam dhjetë vjet që nuk i laj duart Një deklaratë e habitshme e moderatorit Pete Hegseth ka ndarë gjithë rrjetin në dy pjesë. I ftuar në "Fox and Friend
"Shkojmë në ndonjë vend të të fus duart" (VIDEO) Emisioni "BOOM" ka investiguar në rrjete sociale, ku rezulton se personat në moshë madhore krijojnë kurthe për të takuar
Idrizi: Rama, larg duart nga PDIU Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka zhvilluar një takim me strukturat e partisë në Tiranë. Gjatë fjalës së tij, Idrizi th
"I ke duart me gjak", plas keq në Kuvend mes Lleshajt dhe Berishës (VIDEO) Një debat i ashpër ka plasur ditën e sotme në Kuvend, pas fjalës së Berishës i cili hodhi akuza në drejtim të policisë p
Policët i arrestojnë babin, vajza e vogël mahnit botën me veprimin e saj (VIDEO) Një vajzë e vogël dy vjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agje
Të gjithë kundër Arbanës, si po i rrëshket çdo gjë nga duart pas divorcit "Dua të të bëj të lumtur” nisi nga Arbana Osmani si një emision për të bërë njerëzit të lumtur por mesa duket gjithcka p
George Bush i bën dhuratën e veçantë Eduart Ndocajt Eduart Ndocaj është komentuar shpesh për stilin e tij të të veshurit si kaubojs dhe i ftuar në “Xing me Ermalin” ka treg
Eduart Ndocaj tregon për herë të parë si u bë i pasur I ftuar në “Xing me Ermalin”, Eduart Ndocaj i është përgjigjur edhe pyetjeve nga Facebook, ku një komentues e pyeste: “S
Eduart Ndocaj "zhgarravit" me makeup Kejvinën (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një lojë shumë argëtuese mes politikanit Eduart Ndocajt dhe moderatorit Ermal Mamaqit
Ministrat e rinj sot në Presidencë, a do të shtrëngojë Rama duart me Metën? Pasi një dityë më parë ministrat e rinj dhe zv/kryeministri, u votuan nga Kuvendi sot pritet që të paraqiten në Preside
Pas Gjiknurit, Rama do të "lajë duart" edhe me Afrim Qendron Afrim Qendro ndejti 3 orë dje për të dhënë deklarimin e tij në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me skandalin 18 milion eu
Veseli: LDK po i fërkon duartë pse po shkojmë në Speciale Pas takimit të thirrur nga kryeparlamentari, Kadri Veseli me ekipin negociator, Veseli dhe bashkëkryesuesi i delegacioni
Jo vetëm fytyrën, si të mbrojmë duart nga acari Në këto ditë të ftohta, nuk duhet të kujdeseni vetëm për fytyrën, por edhe për duart. I ftohti e dëmton lëkurën, edhe në
Detaji në duart e polices bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Studëntët vijuan sot protestën e paralajmëruar më parë ndërkohë, një foto e publikuar nga fotoreporterja e BIRN, Ivana D
Rroca kërkon titullin me Kukësin Eduart Rroca i ka synimet e qarta, synon titullin me Kukësin. Mesfushori i sapo afruar nga Luftëtari mendon të përmb
Sot një super “pjeshkë”, Taynës i del videoja që nuk do donte ta shihte me sy Tayna ishte si një uragan që mori bujë të menjëhershme dhe u komentua gjerësisht në median rozë. Por muzika për Taynë
Ndodh në Meksike, futbollisti vdekur shënon gol, shikoni si i jepet lamtumira (VIDEO) Një ngjarje vërtet e pa dëgjuar më parë ka ndodhur në meksikë ,teksa shokët e skuadrës kanë përcjellë për në banesën e f