999 rezultate për

duart

Xhemi s'rri rehat, ngacmon publikisht Arbanën për Eduartin (FOTO LAJM) Arbana Osmani po shijon ditët më të bukura larg Shqipërisë. Pas vizitës në Itali ajo ndodhet në Francë bashkë me part
Vëmë bast se i lani duart gabim. Gabime që duhen evituar gjatë larjes së duarve Larja e duarve sapo hyjmë në shtëpi është diçka që duhet kthyer patjetër në rutinë. Mjafton të mendojmë me sa objekte ap
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
Super sukses, premiera e filmit “Joker” u duartrokit për 8 minuta rresht Në fund të muajit gusht u publikuar traileri i filmit të ri “Joker”, ku në rol kryesor luan Joaquin Phoenix. Filmi tr
Pushimet e vjeshtës, Arbana dhe Eduarti "ia mbathin" në mal (FOTO LAJM) Arbana Osmani, e veçuar për jetën e saj personale të cilën e mbante shumë private, duket se tashmë po shpërthen nga dash
Gjithmon bashkë, Arbana dhe Eduarti "mat" për të disatën herë (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur shqiptare Arbana Osmani ka qenë ndër lajmet kryesore të mediave rozë pas ndarjes nga një martesë e
Bashkojini duart, mësoni sa fat keni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Bashkoni duart si në foto dhe mësoni sa me fat jeni në dashuri Duart mund të tregojnë më shumë për fatin tuaj në dashuri. Në fakt “pronari” i duarve mund të mos na japë shumë informac
Meghan i mban duart gjithnjë në këtë pozicion në daljet publike dhe tani e mësuam arsyen (FOTO LAJM) Pothuajse çdo njeri ka një mënyrë qëndrimi kur del në publik apo edhe kur takon njerëz të rëndësishëm. Qëndrimi varet ng
Me duart e gjakosura duke thyer xhamin sipër kofanos: Del videoja e sulmit ndaj turistëve spanjollë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e dhunës së Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo. Pamjet tregojnë momentin kur
"U ktheva unë kur do ikë Xhemi", Eduarti e do Arbanën vetëm për vete (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy shoqet më besnike të ekranit shqiptar. Moderatoret e ëmbla janë bashkë prej shu
Nëse dëshironi të dini më shumë për një mashkull, hidhni një sy nga duart e tij Nëse dëshironi të dini më shumë për sjelljen e një mashkulli që nuk e njihni mirë, mjafton të hidhni një sy nga duart e
"Të lumshin duart doktor", ndjekësi thumbon keq Kejvinën (FOTO LAJM) Kejvina Kthellës i mjafton një foto e ditëve të nxehta të plazhit për të "ngritur në këmbë" komentuesit në Instagram.
Detaji që nxjerr zbuluar Arbanën dhe Eduartin, regjisori është dakord (FOTO LAJM) Pas një martese 16-vjeçare, e cila u kurorëzua me djalin Jon, Arbana Osmani duket të jetë rikthyer në adoleshencën e saj
Messi nuk mund t' i rezistojë asnjë moment bashkëshortes, i fut duart në publik (VIDEO) Futbollisti i njohur Lionel Mesi dhe bashkëshortja e tij Antonela janë një nga cciftet më të dashur në mbarë botën. A
Eduart Grishaj nis xhirimet për filmin e ri! Arbana Osmani mbështetja e tij më e madhe (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj ishin me pushime në Marok. Ata na bënë zili të gjit
E shkuara kriminale e të dyshuarit për ekzekutimin e biznesmenit në Vlorë Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur pasditen e djeshme në plazhin e vjetër të Vlorës
Ekipi i njohur spanjoll përfundon në duart e sheikëve Pas spekulimeve të vazhdueshme, Almeria është shitur te Turki Al-Sheikh pasi operacioni përfundoi për rreth 20 milionë e
Qeni i lëpin krahun, mjekët i presin duart dhe këmbët Qeni i lëpin krahun, por pas disa ditësh të zonjës i presin duar dhe këmbë. Amerikania Marie Trainer, nga Ohio, i ka das
Konfirmohet lidhja, Arbana e dashuruar totalisht me Eduartin ( FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj ndodhen me pushime në destinacionin përrallor në v