999 rezultate për

duart

11 pjestar të një familje u gjendën të varur, zbulohen detaje tronditës Një familje prej 11 anëtarësh u gjetën të vdekur të dielën dhe mund të kenë vrarë veten për 'shpëtimin shpirtëror'. P
Sëmundja e rrallë, gruaja djersin gjak nga fytyra dhe duart (FOTO LAJM) Një grua 21-vjeçare është diagnositkuar me një sëmundje të rrallë, e cila e bën atë të djersisë gjak nga fytyra dhe duar
Meghan e pabindur, thyen sërish rregullat por Harry e refuzon Princ Harry dhe Meghan nuk linin t’ju shpëtonte asnjë dalje publike pa e shprehur përmes gjesteve sa të dashuruar janë.
Një tmerr i vërtetë, arsyeja pse nuk duhen përdorur tharëset e duarve në lokale Në përgjithësi, në banjot e qendrave tregtare, lokaleve apo club- eve të natës letrat e duarve janë zëvendësuar me tharë
A e dini përse stjuardesat i mbajnë duart pas shpine? A e keni vënë re ndonjëherë, se si para fluturimit, njëra ndër stjuardesat e cila pret udhëtarët gjithmonë i mban duart
Misteri i qeses me 27 duar të prera ka shokuar banorët e këtij rajoni (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Shqiponja në modë, futbollisti arab feston si i çmendur me këtë gjest (VIDEO) Goli në sekondat e fundit nga Al-Dawsari, i dha fitoren Arabisë Saudite, pasi arriti të përmbyste Egjiptin në fitoren 2-
Del fotografia e rrallë kur klerikët dhe hoxhallarët bënin simbolin e shqiponjës Xhaka dhe Shaqiri bën bujë jo vetëm për golat e shënuar ndaj Serbisë por edhe për festimin e tyre me simbolin e shqiponj
Imami nga Shkodra: Lutjuni Allahut të fitojë Erdogani, shpëtimtari ynë Turqia nesër hyn në zgjedhje presidenciale dhe elektorale ku Erdogan dhe partia e tij AKP do të tentojë të rifitojnë bes
As Lindës e as Anetës, Rama ulet në gjunjë e i puth duart kësaj gruaje (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama njihet për sulmet e tij të vazhdueshme ndaj medias dhe gazetarëve duke i quajtur ato
Super gol në Nigeri-Islandë, Argjentina fërkon duart Nigeri ka kaluar në avantazh kundër Islandës në minutën e 51. Nëse takimi përfundon kështu ky rezultat shkon përshtat Ar
Veprimi heroik i Isco-s që u duartrokit nga i gjithë stadiumi (VIDEO) Mesfushori i Spanjës, Isco arriti të bënte një lojë të bukur mbrëmjen e djeshme kundër Iranit që përfundoi 1-0 në favor
Isco kap zogun me dorë dhe e nxjerr jashtë (VIDEO) Mesfushori i Spanjës, Isco ka bërë një gjest të madh. Në fushë gjatë ndeshjes Iran – Spanjë, kishte mbetur një zog i
Ronaldo i ‘thyen duart’ De Geas, dopjetë ndaj Spanjës (VIDEO) Në stadiumin “Fisht Olympic” të Sochi-t po luhet ndeshja e vlefshme për Grupin B të Botërorit “Rusi 2018” mes Portugalis
Isco vendos të ardhmen e Real Madrid në duart e Ronaldos Mesfushori i Real Madridit, Isco shpreson që Cristiano Ronaldo të mos largohet nga klubi madrilen këtë verë. "Situata
Isco vendos të ardhmen e Real Madrid në duart e Ronaldos Mesfushori i Real Madridit, Isco shpreson që Cristiano Ronaldo të mos largohet nga klubi madrilen këtë verë. "Situata
26-vjeçari shqiptar që vrau babanë pedofil pritet me duartrokitje në gjykatë Pak ditë më parë, Greqia u trondit kur një i ri shqiptar vrau babain e tij me çifte. Sot i riu ka dalë përpara gjyka
Zbuloni diçka interesante mbi karakterin tuaj vetëm nga duart Praktika e Leximit të Pëllëmbës së Dorës e ka origjinën e saj në Azinë Juglindore dhe ka qenë e përhapur në Indi, Kinë,
Lani duart më gjatë se 15 sekonda Edhe pse është e njohur që larja e duarve është preventivë e shëndetit të mirë, hulumtimet e paradokohshme kanë treguar
Misteri, pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera