999 rezultate për

druri

Shkatërrohet fenomeni i rrallë në pyllin e Librazhdit (FOTO LAJM) Ne fshatin Hotolisht, ne vendin e quajtur "Kuman" nje nga banoret e ketij fshati ka fotografuar kete dru ahu ne dy periu
Hape derën! Si plasi druri në Prokurorinë e Krimeve të Rënda Prej disa muajsh në Prokurorinë e Krimeve të Rënda mbizotëron tensioni me prokurorë që duan të ruajnë statuskuone e tyre
Plas "druri" në shkollë, mësuesi godet me grusht drejtorin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Podgorie në Maliq, një mësues ka goditur drejtorin e shkollës. Policia bën
Sherr masiv në Sarandë, të rinjtë rrihen me shkopinj druri (VIDEO) Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Sarandë dhe si pasojë një person mbeti i p
Nëna rreh me shkop djalin 3 vjeçar Vetëm 3-vjeç është djali i cili është rrahur nga nëna e tij me shkop druri. Ai ka marrë lëndime në trup e fytyrë dhe më
Një shtyllë druri kaplohet nga flakët në Prishtinë (VIDEO) Një shtyllë elektrike është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në një lagje të Prishtinës. Një qytetar ka nxjer
Rama paguan mijëra euro që në Facebook të qarkullojë videoja ku i tregoi drurin shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Kryeministri Rama mbajti një konferencë të pazakontë për shtyp dy ditë më parë, vetëm pak orë pasi qindra banorëve të qy
Komuna e Prishtinës cakton orarin kur mund të hidhni mbeturinat e mëdha nga shtëpitë Në kuadër të politikave për një qytet sa më të pastër, Komuna e Prishtinës përmes kompanisë së kontraktuar “Pastrimi” or
Elefanti "duhanpirës", nxjerr tym nga goja (VIDEO) Një elefant i kapur në video duke nxjerrë tym nga goja, ka lënë shkencëtarët indian nga Shoqata e Ruajtjes së Natyrësdhe
Pamje turpi! Turisti sulmon pulëbardhat me shkop druri (VIDEO) Ky është momenti tronditës ku një turist gjuan pulëbardhat me një shkop druri në një zonë të njohur në jug-perëndim të K
Tokio planifikon ndërtimin e ndërtesës prej druri më të lartë në botë Një kompani japoneze po planifikon të ndërtojë rrokaqiellin më të lartë në botë nga druri. Kjo do të realizohet në pë
Rama kërcënon Berishën: Koha e drurit, do ju thyejmë arrat (VIDEO) Kryeministri Rama ka mbajtur një fjalim të fortë gjatë ditës së sotme në Kuvend duke theksuar se ka ardhur koha që të ve
Rrahje masive në Podujevë Në Orllan të Podujevës janë rrahur katër persona mes vete duke përdorur mjete të forta si shkop druri dhe boks hekuri.
"Njeriu prej druri", 55-vjeçari ka ngrirë prej 24 vitesh (FOTO LAJM) Një baba i katër fëmijëve që u aksidentua nga një autobuz ka mbetur me gjymtyrë të ngurtë si druri dhe ka jetuar në atë
Drurin popullit: Mos regjistroni adresën deri në 30 janar dhe shikoni ç'ju gjen! Në qeveri janë bindur se ky popull merr vesh vetëm me dru dhe duket se në këtë prizëm janë duke u parë edhe zgjidhjet pë
Servirën ushqimin në pjatë druri, 50 mijë euro gjobë restorantit (FOTO LAJM) Një restorant është gjobitur me 50 mijë euro nga Këshilli i Qytetit të Birmingham sepse shërbeu ushqimin në një pjatë pr
Mediat serbe tallen keq me drurin mes deputetëve në studio Rrahja në mes të deputetëve të parlamentit të Kosovës Milaim Zeka e Frashër Krasniqit ka zënë vend edhe në mediat serbe.
E pabesueshme! Këto tre shpikje mbajnë emrin e shqiptarëve (FOTO LAJM) A dini cilat janë shpikjet autentike shqiptare? Sipas gazetarit Ilir Ikonomi ato janë tre, dhe u takojnë viteve 1919-192
Nga fyerjet tek druri, xhaxhai rrihet me nipin mes rrugës në Kurbin Një sherr në familje ka ndodhur në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur mes xhaxhait dhe nipit, ku ka nisur në rrugë e më pas janë
TURQI/ Nuk e ulën në vend të parë, plas druri mes truprojave të shefit të policisë dhe kryebashkiakut (VIDEO) Ministri turk i Kulturës dhe Sportit është larguar me vështirësi nga podiumi i një ngjarjeje mundjeje pasi e gjeti veten