999 rezultate për

droni

Guardiola mesazh fansave: Qëndroni në shtëpi, do kthehemi më të fortë Në këtë situatë kritike që ka përfshirë botën përfshirë dhe sportin mesazhet e personazheve me influencë, siç është dhe
Taravari: Qëndroni në shtëpi, 2 javët e ardhshme janë kyçe (VIDEO) Bankat dhe Institucionet tjera ku grumbullohen njerëz të caktojnë sigurime speciale, këtë e kërkoi shtabi i krizës i tre
Trump "braktis" Harry dhe Meghan: Nëse qëndroni në SHBA paguani! Presidenti Donald Trump thotë se nuk do të mbështesë ligjin për sigurinë e Princit Harry dhe Meghan, të zhvendosur nga K
Mos e humbisni: Kafja në Kosovë shërbehet me anë të dronit (VIDEO) Në këto ditë izolimi, kur të gjithë qytetarët e Kosovës qëndrojnë në shtëpi, ata nga Suhareka kanë gjetur një mënyrë mja
Challandes ka një mesazh për tifozët: Qëndroni në shtëpi, do rikthehemi për t’i realizuar ëndrrat tona rajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka dërguar një mesazh për tifozët në këto ditë të vështira të koron
"Jemi të gjithë një skuadër", flet Dybala: Qëndroni në shtëpi Ylli i Juventusit, Paolo Dibala ka dhënë një mesazh inkurajues këtë të premte kundër koronavirusit, duke deklaruar se so
Rama publikon apelin e mjekëve: Ju lutem na ndihmoni, qëndroni në shtëpi (VIDEO) Kryeministri Edi Rama shprehet se mjekët e spitalit infektiv në Tiranë janë të alarmuar nga sjelljet e qytetarëve që nuk
Sara Hoxha e frikësuar nga koronavirusi: Po rrezikoni jetën e vëllait tim (FOTO LAJM) Duke përmendur të gjithë familjarët madje edhe problemet e tyre shëndetësore, Sara Hoxha është shprehur e shqetësuar për
"Jemi të frikësuar"! Apeli i Igli Tares për shqiptarët: Qëndroni në shtëpi (VIDEO) Drejtori sportiv i klubit të Lazios, Igli Tare i ka bërë apel shqiptarëve që të kujdesen dhe të qëndrojnë në shtëpi.
Ministri i Ramës ka një thirrje të rëndësishme për shqiptarët: Qëndroni brenda! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i është bashkuar thirrjeve të kryeministrit Rama, për koronavirusin. Me anë të
S'ka më dhënie dore e përqafime, shihni si takohen mjekët shqiptarë në QSUT (VIDEO) Ish ministri i Shëndetsisë mjeku Arben Beqiri ka zbuluar mënyrën më të fundit të takimit të mjekëve në QSUT. Kirurg i
Nëse vendosni të qëndroni në shtëpi këtë periudhë, po ju tregojmë çfarë filmash të shihni Orët që do të qëndroni në shtëpi këtë periudhë do të jenë të zgjatura, sidomos për shkak të mbylljes së shkollave, event
BBC filmon ndeshjen, droni kap momentin e turpshëm (VIDEO) Padyshim që futbolli është një ndër sportet më emocionuese në planet, por akoma më emocionuese është fitorja e skuadrës
Ku ka përfunduar droni dhe flamuri që u ngritën në Beograd? Ndeshja në mes të Serbisë dhe Shqipërisë do të mbahet mend gjatë si njëra nga më emocionueset për tifozët Kuq e Zi. Sfid
Nuk ka qetësi për Meghan dhe Harryn, tërmeti godet ishullin ku po qëndronin Meghan dhe Harry janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes që nga momenti që braktisën Mbretërinë për të qenë një çift i
Era po rrëzon pemë e depozita, MB: Qëndroni larg ndërtesave të larta! Ministria e Mbrojtjes i është drejtuar me një apel qytetarëve që këtë të dielë të qëndrojë larg pallateve dhe objekteve
U ndoq këmba-këmbës, droni dhe të pathënat e ekzekutimit të "Zotit të Luftës" (FOTO LAJM) Njeriu i dytë më i fuqishëm në Iran pas Ajatollah Khamenei, Qaseem, Soleimani u vra dy ditë më parë nga një dron i SHBA-
Do të qëndroni në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Do të qëndroni në shtëpi? Një listë me filma për t’u parë këtë fundvit 10. The Intouchables – I shkruar dhe drejtuar nga dyshja Olivier Nakache dhe Eric Toledano, “The Intouchables”, është nj
Brenda ose jashtë banese, si të kontrolloni panikun në rast tërmeti (VIDEO) Orët e para të mëngjesit të sotëm Shqipëria u trondit nga një tërmet i fuqishëm, i cili ka shkaktuar edhe viktima. Por d