999 rezultate për

droges

3 kuintal kokainë, kapet bosi shqiptar i drogës në Greqi Dy grekë dhe një shqiptarë konsiderohen si "truri" i një organizate kriminale me shtrirje në gjashtë vende, e cila u shk
Tërheqëse dhe me syze të shtrenjta, gruaja e El Chapos shfaqet në gjyq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme nisi në New York seanca gjyqësore ndaj lordit të drogës, Joaquin Guzman, i njohur me nofkën “El Chapo”.
Kishte kthyer shtëpinë në bazë droge, arrestohet shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Itali për shkak se akuzohet për trafik droge. Ai mësohet se e kishte kthyer banesën e
Shkatërrohet banda e drogës në Itali, dalin fytyrat e shqiptarëve që u kapën (FOTO LAJM) Policia italiane ka prangosur sot 5 shqiptarë e 1 italiane me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Sipas mediave l
“Pushime ferri”, i moshuari e pëson pasi e ngatërrojnë me bossin e drogës Eddie Gossage, 68 vjeç, u fut në një burg spanjoll për tetë ditë muajin e kaluar. Policia ishte e bindur se Z. Gossag
E ndaluan për hashash, e pazakontë çfarë i gjejnë policët në frigorifer shqiptarit Mediat italiane kanë raportuar një tjetër rast aksioni të antidrogës italiane ku është përfshirë edhe një shqiptarë.
E dinin kotec pëllumbash, por policia zbulon aty 45 kg marijuanë në Tetovë Sektori i Punëve të Brendshme i Tetovës ka zhvilluar pasditen dhe mbrëmjen e djeshme një aksion në luftën kundër drogës.
Mediat italiane japin alarmin: Rruga e heroinës, nga fshati i barinjve në Has drejt Milanos Një fshat barinjsh e fshatarësh në malet e Verilindjes shqiptare, rreth 1300 kilometra larg nga Milano, Hasi ndihmon për
Skandaloze, hetohen 4 policë pse treguan të vërtetën e kapjes së drogës Katër zyrtarë policorë po hetohen nga Inspektorati Policor i Kosovës për shkak të dyshimeve se u kanë dhënë gazetarëve i
Digjet servisi i "bosit të drogës" në Elbasan Pronari i servisit që dyshohet se iu vu qëllimisht zjarri gjatë natës në Elbasan është 37 vjeçari Elton (Kastriot) Kila,
Del në skenë edhe një elbasanlli i fuqishëm që ishte nën urdhërat e Avdylajve Zbardhen detaje të reja për një nga 27 të arrestuarit për lidhje me grupin kriminal të Shijakut, Avdylaj dhe laboratorin
Koka e drogës, arrestohet në Shijak Flamur Avdyli Dita e sotme ka qenë një ditë shumë shpërthyese. Pas dy deputëteve të PS-së, në pranga ka rënë edhe bosi i drogës Fla
Koka e grupit të drogës në Britani, shqiptari dënohet me 25 vjet burg Policia angleze ka bërë të mundur shkatërrimin e një grupi kriminal që operonte në Angli. Ky grup përbëhej nga 19 an
Laboratori i drogës në Has, Berisha nxjerr emrat e pronarëve Ka shkaktuar shumë zhurmë zbulimi i laboratorit të heroinës në Has ditën e djeshme. Për këtë ish-kryeministri Berisha
Shkatërrohet grupi i drogës të "klasit A" në Angli, kush është bosi shqiptar që i drejtonte Policia angleze ka bërë të mundur shkatërrimin e një grupi kriminal që operonte në Angli. Ky grup përbëhej nga 19 an
Laboratori i drogës në Has, kush janë të arrestuarit Një laborator droge është zbuluar ditën e sotme në Has. Burime nga policia kanë bërë të ditur se deri më tani janë nd
10 të arrestuar pas kapjes së laboratorit të drogës në Has Një laborator droge është zbuluar në fshatin Brenog të Hasit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se deri më tani j
Zbulohet laboratori gjigant i heroinës në Has, FNSH blindon zonën Një operacion i madh po zhvillohet në Veri të vendit ku sipas të dhënave paraprake është kapur një laborator heroine.
Zbardhet emrat e shqiptarëve të arrestuar në Itali, edhe një bos i drogës Zbardhen emrat e disa prej shqiptarëve të arrestuar disa ditë më parë në Itali, gjatë një aksioni që çoi në zbulimin e n
"Lidhje me trafikantin e drogës", Balla padit Salianjin dhe paralajmëron Boçin Pas akuzave të deputetit të PD-së Ervin Salianji për lidhje me trafikantit Edmond Bego, kreu i grupit parlamentar të PS