999 rezultate për

droges

Super aksioni antidrogë, dyshime për rrjet trafiku Shqipëri-Greqi-Turqi Një operacion i madh antidrogë po zhvillohet në det. Operacioni po zhvillohet në ishullin grek Skopelou, i cili ndodh
Oriz në vend të drogës, kështu dukeshin pakot e nisura nga Ekuadori në konteinerin me banane (VIDEO) Trafikantët u kishin vendosur GPS të fjalës së fundit të teknologjisë pakove me kokainë të nisura nga Ekuadori drejt Shq
“Fshehu provat kur ra avioni me drogë në Divjakë”, PD akuza ndaj dy shefave të rinj të Policisë Partia Demokratike ka bërë një reagim në lidhje me dy emërimet e reja në Policinë e Shtetit, drejtorin e ri të Lezhës dh
Arrestohen shqiptarë pjesë e rrjetit të lëndëve narkotike, midis të prangosurve edhe një infermiere Karabinierët italianë në Frosinone kanë ndërmarrë një operacion mëngjesin e sotëm pas urdhrave të lëshuara nga prokurori
I përfshirë në trafikun e drogës, Krimet e Rënda japin vendimin për ish-kampionin e mundjes Ditën e sotme gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda në Tiranë ka ndryshuar masën e sigurisë për ish-kampionin e
Trafiku i drogës, çfarë ndodh tani me Mimi Kodhelin pas deklaratës bombë të Tahirit? Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri vijon mbrojtjen e tij përmes avokatëve dhe vetes para trupës gjykuese në Gjykatë
Zbulohet geni përgjegjës që shkakton varësinë ndaj drogës Shkaku i krijimit të varësisë nga kokaina është një gen. Përdorimi i vazhdueshëm i kësaj substance ndikon në modifikimin
Itali, shqiptari kapet me kokainë dhe 10 mijë euro Një shqiptar ka rënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Pescara, të Italisë. Mediet italiane bëjnë me dije se 33-vjeçari
Të lidhur me trafikun ndërkombëtar të drogës, arrestohen shqiptarët në Kroaci Ata kishin zgjedhur një vendbanim midis kufirit të Serbisë dhe Kroacisë, pothuajse gjysma e rrugës tokësore midis Shqipë
KOSOVË/ Si ra 13 vjeçari në kurthin e drogës, minoreni merrte 5 gram heroinë në ditë (VIDEO) Ishte vetëm 13 vjeç kur provoi për herë të parë drogën e llojit heroinë. I riu nga Vushtria gjithçka e nisi nga kurio
Basha nxjerr emrin: Ky është trafikanti i drogës që qëndron krah Ramës (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook ka bërë me dije se Pëllumb Gjoka është pikëri
Mafia shqiptare, eksperti italian: Më e rrezikshmja në vendin tonë Organizatat mafioze shqiptare janë të rrënjosura në Itali dhe bashkëjetojnë me mafiet autoktone, kurse mbizotërojnë në s
Era e fortë e drogës i bën gjëmën dy shqiptarëve, arrestohen nga Policia britanike Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arrestuan nga policia pasi
Më tepër se 100 të shtëna, plagosen oficerët e anti-drogës Një person i dyshuar si autor i plagosjes së gjashtë oficerëve në një shkëmbim zjarri në qytetin amerikan të Philadelphi
Prindi i alarmuar, policia bashkëpunon me trafikantët duke lejuar shitjen e drogës Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë në rrjetet sociale ku shprehet se Policia e Tiranës lejon sh
Shkatërrohet banda shqiptare e drogës, e fshihnin kokainën në gropat e ullinjve Katër shqiptarë të cilët ishin pjesë e një bande që merrej më trafikun e lëndëve narkotike, janë arrestuar mëngjesin e s
Basha: Sasia e drogës në vend 5 herë më e lartë se vitin e kaluar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një deklaratë për shtyp. Kjo deklaratw, erdhi disa orë pasi televiz
U ekzekutua me dy plumba në kokë, kush është trafikanti i drogës më 2 emra? Një 47-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00. Viktima është Nikola Ikonomi nga Selenica e
I shpallur në kërkim tentoi të kthehej në Shqipëri, arrestohet 30-vjeçari Antimafia italiane ka arrestuar ditën e sotme një nga 3 shqiptarët e shpallur në kërkim, pas operacionit “Tuneli’ që çoi
Çmontohet nga policia italiane rrjeti shqiptar i trafikut të 200 kg kokainë (VIDEO) Një bandë shqiptarësh që importuan mijëra euro kokainë nga Holanda në Romë, u çmontua nga policia italiane me arrestimin