999 rezultate për

dritare

Në Zvicër e pësoni nëse e keni makinën me borë Është një nga ato zhurmat e dimrit në Zvicër – simfonia e orëve të hershme të mëngjesit e gërryerjes së akullit nga qind
Studentët në protestë, por Rama u tregon se ku të orientoheni për problemet Studentët vijojnë ngujimin në Univeristetet përkatëse duke mos u pojtuar me negociatat e Ramës dhe duke kërkuar plotësim
Në protestë edhe "UBT-ja", studentët thirrje në dritare për pedagogët që i pengojnë (VIDEO) Studentët e Universiteteve Publike protestojnë edhe sot kundër vendosjes së tarifave për provimet e mbartura. Të gjit
Pse duhet me patjetër të hapni dritaren tuaj në mëngjes Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Këtë gjë nuk e keni ditur për dritaret plastike Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozitën dimërore dhe verore të cilat lehtë
Hapeni dritaren çdo mëngjes, që të pastroni dhomën tuaj Është një strategji e thjeshtë për të ruajtur shëndetin. Studime të reja kanë treguar se lejimi i dritës së diellit në d
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
VIDEO/ E frikshme, foshnja shëtit jashtë dritares së katit të tetë Një video shokuese është postuar në YouTube, ku shihet se si një foshnje qëndron në këmbë në parvazin e dritares në kati
Vdekjet nga dritaret Mbi 700 fëmijë kanë humbur jetën në vitin 2017, ndërsa 500 të tjerë vdiqën tragjikisht gjatë pushimeve të verës. Shifrat
I trokiti gjarpri në dritare, shokohet shoferi Një shofer në juglindje të Australisë ishte tronditur kur kishte parë se një gjarpër rreth 2,5 metra i gjatë ishte ngjit
Policia zbardh plagosjen e të moshuarit në Divjakë: Doli me armë në dritare Policia ka zbuluar aksionin e ndodhur në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme ku mbeti i plagosur një i moshuar.
Sot urgjent mbyllni dritaret e shtëpisë Duke filluar nga sot, e martë, 11 shtator 2018, fillon faza e gjashtë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës.
Mafia kërcënon familjen e gazetarit të TV Klan: Ta dim shtëpinë, dil pak në dritare (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, persona ende të paidentifikuar qëlluan me armë në drejtim të shtëpisë së gazetares Klodiana Lala duke s
Duke filluar nga nesër mos harroni t'i mbyllni dritaret Nesër fillon faza e pestë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës, gjatë së cilës do të përfshihen sipërfaqe p
Thirrje! Të shtunën mbyllini të gjitha dritaret! Komuna e Drenasit, përkatësisht Drejtoria e Shërbimeve Publike dhe Emergjencë të shtunën ne mbrëmje do të filloj se real
Nesër mbyllni dritaret, rrezikoheni nga mushkonjat Nesër do të nis faza e katërt e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës. Komuna që drejtohet nga Shpend Ahme
Makina e jahte, zbulohet pasuria e shqiptarëve që ngritën në këmbë Greqinë (FOTO LAJM) Policia greke vazhdon hetimet për kapjen e 3 shqiptarëve të arratisur ditën e djeshme nga burgu. Ata prenë hekurat e
Në këto orare qytetarët e Prishtinës të mbyllin dritaret Nga sot fillon faza e dytë e dezinsektimit hapësinor në Komunën e Prishtinës. Kjo ditë është zgjedhur pas të gjitha p
E FUNDIT/ Shkulin hekurat e dritares, arratisen 3 shqiptarë në Greqi Tre shtetas shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në Athinë. Mësohet se ata mundën të shkulnin shufrat e
Masa të rrepta, në Rusi policia ka të drejtën të qëllojë me snajper Janë shumë të rrepta masat e sigurisë që janë marr nga shteti organizator i botërorit, Rusia. Asnjë qytetar që e ka bane