999 rezultate për

dritan

“Lutuni t’a kaloj këtë sëmundje”, Kuvendi 1 minutë heshtje për ish-ministrin Kuvendi i ka nisur sot punimet me mbajtjen e një minute heshtje në nderim të Dritan Priftit, ish-deputet dhe ish-ministë
Dritan Prifti, studenti i Harvardit që u kthye për Shqipërinë e '97 Ish-ministri i Ekonomisë Dritan Prifti u nda dje nga jeta pas një sëmundje të rëndë gjaku, me të cilën kishte disa vite
Kur Dritan Prifti bëhej armiku nr.1 i Ramës dhe miku i besuar i Berishës Dritan Prifti ka qenë një aktor i rëndësishëm i politikës shqiptare që prej vitit 2005 kur themeluan LSI-në me Ilir Metë
Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publi
Humbi "luftën" me leuçeminë, kush ishte Dritan Prifti Ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat ku dhe mori arsimin fillestar. Me shumë fat
LAJMI I FUNDIT/ Ndahet nga jeta Dritan Prifti Ish-ministri i Energjëtikës Dritan Prifti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Prifti u largua nga kjo botë pak minuta
Dritan Prifti, në gjëndje të rëndë shëndetësore Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije p
Habit Dritan Hila: Kokëkanaçë, qeni vret përpara se të jetë mik i njeriut Prej disa ditësh media dhe vetë njerëzit janë bërë më të ndjeshëm ndaj kafshëve, kjo që prej videos virale të një 14-vje
Shkarkohet drejtori i Përgjithshëm i AKU-së Dritan Sejko Është shkarkuar nga detyra, Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Dritan Sejko dhe në vend te tij
500 milion lekë për 20 stola me prizë në Vlorë, qytetarët "masakrojnë" Dritan Lelin në Facebook (FOTO LAJM) Bashkia e Vlorës ka vendosur 20 stola kundrejt një kostojë prej 500 milionë lekësh në shëtitoren e qytetit, por ky vepri
Breshëri automatiku në Lezhë, arrestohet 27-vjeçari Një djalë i ri 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Lezhës pasi ka qëlluar me breshëri automatiku në ajër.
Terrorizoi lagjen me kallashnikov, arrestohet i “forti” i Lezhës Një 27-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Lezhës. Mësohet se i arrestuari është Dritan Ndreca. Ai mësohet se
Spekulime vere: Dritan Demiraj mbetet ministër i Edi Ramës Janë shtuar zërat se ndodnjë prej ministrave teknikë të PD-së do të qëndrojnë si ministra në qeverinë 2 të Edi Ramës. Kë
Ekstradimi i Ismail Morinës, vihet në lëvizje Kolonel Dritan Demiraj Vendimi për ekstradimin e Ismail Morinës në Serbi ka vënë në lëvizje shtetin shqiptar. Burime zyrtare nga Ministria
Beteja e fituar me Kodhelin, ja sa paga merr Kolonel Demiraj Pas shkarkimit tre vite me parë me urdhër të ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli, Kolonel Dritan Demiraj ka fituar sëfu
Kolonel Demiraj fiton në apel, por Kodheli ka mendje të "keqe" dhe nuk i ndahet Gjykata e Apelit i ka dhënë të drejt Kolonel Dritan Demirajt duke kërkuar rikthimin e tij në punë pas shkarkimit disa vi
Mjeku u vra me tre plumba në kokë në sy të djalit dhe nënës Policia ka zbardhur dinamikën e vrasjes së mbrëmshme të mjekut Ilir Alija në Shkodër. Mësohet se ky i fundit kishte bër
DYSHIMET/ Biznesmeni akuzohet për eleminimin e të "fortit" të Shijakut Në vitin 1995 Tefik Hyka u përfshi në vrasjen e të fortit të Shijakut Dritan Avdyli. Njeriu i Hykës një person nga “
Tensioni në Kavajë, Demiraj zbulon çfarë ndodhi Në Kavajë sot ka nisur numërimi i fletave të votimit për bashkinë. Që në orët e para të mëngjesit në qëndrën e numëri
Dritan Dajti heq dorë nga kërkesa për leje votimi Dritan Dajti ka hequr dorë nga kërkesa e tij për të marrë pjesë në votimet e zgjedhjeve të 2017. Dajti pak ditë më p