999 rezultate për

dritan

E padëgjuar më paktë, prokurorja denoncon kryeprokurorin në Elbasan Amanda Xhaferi, prokurore pranë akuzës së Elbasanit i është drejtuar policisë së këtij qyteti, ku ka bërë një kallëzim t
Prefekti i Fierit dhe Dritan Leli japin alarmin: Nuk është parë ndonjëherë kjo gjendje Forcat e Policisë së Shtetit, Zjarrfikësve dhe Ushtrisë janë nisur me urgjencë drejt zonave me probleme dhe përmbytje në
Dritan Leli, pa frena fare: Rama më frymëzon, një duartrokitje për të (VIDEO) Ka qenë shumë i veçantë në natyrën e tij fjalimi i kreut të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli gjatë vizitës në godinën e r
Demiraj: Tahiri nuk ka më asnjë mundësi për tu mbrojtur Ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka bërë një deklaratë të fortë në News 24 për çështjen "Tahiri". Dritan Demi
Vajza e vogël e Dritan Priftit mesazh të ndjerë për të atin, publikon foto me të Ndarja e parakoshme nga jeta e ish-ministrit Dritan Prifti për shkak të një sëmundjeje të rëndë të gjakut, shkaktoi shum
Zbardhet detaji i errët nga e kaluara e shqiptarit që theri gruan në Itali Ditën e djeshme Italia u trondit nga krimi i rëndë në një familje shqiptare. Dritan Sulollari vrau me thikë gruan e
RRËNQETHËSE/ Migena kërkonte divorcin, Dritani e ther me thikë në sy të djalit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Itali ku një burrë shqiptar masakroi me thikë gruan e tij shqiptare në sytë e djal
Ndahet nga jeta babai i Dritan Lelit Babai i kryebashkiakut të Vlorës ka ndërruar jetën ditën e djeshme. Ky lajm i rëndë është njoftuar vetë nga Dritan Le
Balla publikon si kundërpërgjigje ndaj Bashës dokumentet e arrestimit të Dritan Zaganit Deputeti i PS-së Taulant Balla i është përgjigjur deklaratës së Lulzim bashës sse ish-kreu i antidrogës Dritan Zagani nu
Tahiri sulmon Metën e Berishën: Vranë e vodhën e prapë ia hodhën Saimir Tahiri vazhdon fjalën e tij në konferencën për media ku po reagon për herë të parë në lidhje me akuzat e rënda të
9 vite pa “Tanin e Topit”, Lori fjalë të ndjera për të atin (FOTO LAJM) Dita e sotme përkon me ditëlindjen e të ndjerit Dritan Hoxha, themelues i Top Channel, i cili nëse do të ishte gjallë do
Dritan Prifti, denoncuesi që u tradhtua nga Rama Dritan Prifti prehet në banesën e tij të fundit që prej mesditës së djeshme, ndërkohë që vijon të diskutohet mbi trashëg
Ndarja nga jeta e Dritan Priftit, djali: Ai është frymëzimi im Dy ditë më parë humbi jetën në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti pas një lufte të gjatë më
Gjinushi rrëfen pengun e Dritan Priftit dhe çfarë folën në takimin e famshëm në "ish-Bllok" Kreu i PSD, Skënder Gjinushi ka folur për ish-ministrin e Ekonomisë, Dritan Prifti i ndarë nga jeta një ditë më parë pas
Demiraj plas “bombën”: Policët menaxhojnë kanabisin nëpër qarqe Një deklaratë e fortë është bërë nga ish-ministri i Brendshëm Dritan Demiraj. Demiraj ka lëshuar akuza të forta ndaj
LSI-ja e bën "hasha" edhe të vdekur Dritan Priftin Pak orë më parë u zhvillua cerëmonia mortore e ish-ministrit Dritan Prifti në ambientët e Muzeut Kombëtar, ku krahas kuj
Kortezhi mortor, Tom Doshi nuk i ndahet Dritan Priftit deri në banesën e fundit (VIDEO) Tom Doshi ishte sëfundmi një ndër bashkëpunëtorët më të afërt të të ndjerit Dritan Prifti kohët e fundit. Gjatë cerëm
Tom Doshi shoqëron Dritan Priftin deri në banesën e fundit (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti. Prifti u nda dje nga jeta pas një betej
Përcillet në banesën e fundit ish-ministri Dritan Prifti (FOTO LAJM) Është shoqëruar për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti. Prifti u nda dje nga jeta, pas një bete
Fjalët prekëse të djalit të Dritan Priftit: Të dua shumë babi Ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 49-vjeçare ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti. Ish-ministri D