999 rezultate për

dritan

Forcat Speciale bastisin shtëpitë e gjyqtarëve që "shpëtuan" Dritan Dajtin Mëngjesin e sotëm bëhet e ditur se Policia e Shtetit ka kryer një operacion blic në shtëpitë e tre gjyqtarëve që votuan
KLGJ i tërheq veshin gjyqtarëve për Dajtin: Kanë kryer shkelje të rënda 25 vite burg për Dritan Dajtin i cili vrau 4 efektivë policie është konsideruar një vendim korruptiv dhe i papranueshëm.
Vrau Dritan Lamajn, gjykata e Hagës vendos pro Arben Frrokut Gjykata e Apelit në Hagë ka refuzuar ekstradimin e Arben Frrokut në Shqipëri me argumentin se i rrezikohet jeta pasi dën
Ish-policët në protestë kundër "lirimit" të Dritan Dajtit Pranimi për gjykim të shkurtuar për Dritan Dajtit ka sjellë reagime mjaftë të forta në opinion publik por edhe në politi
Si votuan gjyqtarët që "liruan" Dritan Dajtin për vrasjen e 4 policëve Ka shkaktuar një tërmet të vërtetë vendimi i pesë gjyqtarëve të Apelit për t'i mundësuar Dritan Dajtit gjykim të shkurtu
Dritan Dajti, reagon ashpër ambasadori i BE-së Dritan Dajti vrau katër efektivë policie në mes të Durrësit por kjo nuk ka mjaftuar për ta burgosur atë përjetë. Gjya
"Lirimi" i Dritan Dajtit, reagon Ministria e Drejtësisë (VIDEO) Pranimi i këkresës për gjykim të shkurtuar nga ana e gjykatësve për Dritan Dajtin duke i ulur kështu dënimin me 25 vite
"T’fala Dritan Dajtit!", Rama i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Ulja e dënimit për Dritan Dajtin ka sjellë reagime të forta në opinionin publik. Kujtojmë se Dajti është autor i vra
Prokuroria rekurs për dënimin e Dritan Dajtit Dritan Dajti, i cili në vitin 2009 vrau katër policië është dënuar me 25 vite burgim nga Gjykata e Apelit për Krimet e
Kush janë gjyqtarët që "liruan" Dritan Dajtin, ende pa kaluar Vetting-un “Sapo u afruan te mjeti, efektivi Fatos Xhani ka hapur derën e parë të shoferit dhe me thirrjen ‘Ndal!’, policia i është
"Po lirojnë Dritan Dajtin", Basha reagon ashpër ndaj qeverisë Lulzim Basha pas vizitës në Mirditë ditën e sotme ka shkuar edhe në qytetin e Gjiroksatrës ku ka ftuar banorët që të dal
Vrau 4 policë, si po i shpëton burgut përjetë Dritan Dajti Një numër shqiptar që përdorej nga Dajti, para se të arrestohej në 7 gusht 2009 është kërkuar që të vihej në përgjim, po
Masakër, arrati e miqësi, historia e Dritan Dajtit që i shpëtoi burgimit të përjetshëm Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda e dënoi Dritan Dajtin me burgim të përjetshëm, por njëkohësisht i pranoi atij edhe
Masakra në Durrës me 4 policë të vrarë, si i shpëtoi burgimit të përjetshëm Dritan Dajti Dritan Dajti, autor i vrasjes së 4 policëve në vitin 2009, Dritan Dajti mësohet se i ka shpëtuar burgimit të përjetshëm.
Vrau 4 policë, Dritan Dajti i shpëton burgimit të përjetshëm Dritan Dajti, autor i vrasjes së 4 policëve në vitin 2009, mësohet se i ka shpëtuar burgimit të përjetshëm. Kjo pasi
Iu iku kryetrafikanti, shfryhet super aksioni me 32 të arrestuar Gjatë operacionit “Rruga e gabuar” u prangosën me bujë 32 persona, kryesisht taksistë dhe shoqërues klandestinësh, por j
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
Dhjetra të vrarë e 12 familje në gjak! Ekzekutimi i Sokol Çapjas që ndezi "zjarrin" në Elbasan Mbrëmjen e 26 dhejtorit të vitit 2005 Sokol Çapja, shkoi si zakonisht në lokal “Acquario”, në rrugën Rinia në afërsi të
"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës m
PD zgjedh sot Këshillin Kombëtar, kush del dhe kush hyn nga lista Ditën e sotme, PD do të votojë Këshillin e ri Kombëtar. Vetë Basha ka bërë disa propozime, ku vihet re se ka rikthye