999 rezultate për

dritan

Shkarkohet kreu i Albpetrol, kush do ta zëvendësojë? Ditën e sotme është shkakuar nga detyra Drejtori i Kompanisë Shtetërore të naftës “Albpetrol”, Dritan Spahiu. Në vend
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
10 vite nga masakra e Dritan Dajtit, ku mbetën të vrarë 4 policë (FOTO LAJM) 10 vite nga masakra e Durrësit, ku Dritan Dajti vrau 4 efektivë të Policisë në Durrës, një ceremoni përkujtimore po zhvi
Arrestohen 5 efektivë të operacionales në burgun e Peqinit A.O, L.C, B.K, D.Q, K.H, janë arrestuar 5 efektivët e rolit bazë në forcat operacionale, të cilët kanë konsumuar veprën
E papritur, Ilda Bejleri largohet nga "SuperSport" Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më
KPA shkarkon nga detyra kreun e Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshka KPA-ja ka lënë në fuqi vendimin e KPK-së për kreun e komanduar të Prokurorisë së Tiranës, Dritan Rreshkën, duke e shkark
Vazhdon numërimi i votave në Vlorë, kryeson Dritan Leli Vazhdon numërimi i votave për qytetin e Vlorës. Deri më tani, Dritan Leli- Aleanca për Shqipërinë Europiane 2,944 vo
30 mijë euro! Kontrata e vdekjes mes Çapjave dhe Dritan Shemes që nisën gjakderdhjen në Elbasan Mes killerit me pagesë Dritan Sheme dhe njërit prej vëllezërve Çapja në Elbasan dhe më konkretisht Sokolit, është lidhur
Shpëtim Gjika thumbon keq Dritan Lelin pas përmbytjes së Vlorës Ish-Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika ka thumbuar kryebashkiakun Dritan Leli, me anë të një postimi në rrjeti
Dritan Zeqiri transportohet i vdekur në spital, reagon Berisha Pas lajmit se 40 vjeçari, Dritan Zeqiri, i denuar në burgun e Fierit u transportua i vdekur në spitalin e Fierit ka reag
Dritan Dajti: Të mos pranohet rekursi i Prokurorisë Dritan Dajti është një nga emrat më të lakuar për drejtësin shqiptare. Së funmdi për të është vendosur burg 25 vite për
Shtyhet sërish seanca, dosja Shullazi po i ngjan asaj të Dritan Dajtit Gjyqi i Emiljano Shullazit duket se po ecën në rrugën e atij të Dritan Dajtit me shtyrje të vazhdueshme dhe qëllimi fina
Gjykata nuk i jep 17 eurot e bllokuara gjyqtarit që shpëtoi Dritan Dajtin Gjykata vendosi që të mos i kthejë as 17 mijë eurot dhe as celularin e sekuestruar të gjyqtarit Skënder Damini, i cili i
Prokuroria rekurs në Gjykatën e Lartë për Dritan Dajtin, kërkon burg përjetë Prokuroria e Apelit të Krimeve të Rënda ka bërë rekurs në Gjykatën e Lartë vendimin e Apelit të Krimeve të Rënda që i ho
Vendimi për Dritan Dajtin: 269 faqet që i hoqën dënimin e përjetshëm Zbardhet vendimi i Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda, që i hoqi burgimin përjetë Dritan Dajtit. Sipas Top Cha
"Mos me tremb fëmijët", Leli i përgjigjet denoncimit të Berishës Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet qytetarit dixhital deklaroi ditën e sotme se Dritan Leli, kryebashkiaku i Vlorës
“Dritan Leli merret peng me pistoletë në kokë” Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook mesazhin e një qytetari sipas të cilit kryet
Vjen goditja tjetër për gjyqtarët që po lirojnë Dritan Dajtin Nuk mbarojnë problemet për gjyqtarët pas vendimit për të pranuar gjykimin e shkurtuar ndaj Dritan Dajtit dhe e shpëtuan
"Zhduket" një nga gjyqtarët që i uli dënimin Dritan Dajtit Shtëpitë e gjyqtarëve Skënder Damini dhe Petrit Aliaj u kontrolluan gjatë kësaj të premteje nga grupi operacional specia
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi