999 rezultate për

dritan

Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos "ultimatum" Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i ë
Pengmarrja dhe eliminimi i Jan Prengës, Dritan Rexhepi flet nga burgu i Ekuadorit: Pse më lidhin me ngjarjen Ashtu siç kishte paralajmëruar, gazetari investigativ Artan Hoxha publikon sot në Abc News intervistën Gramoz (Dritan) R
Publikohet sot telefonata me Gramoz Rexhepin, del fotoja e tij nga burgu i Ekuadorit Artan Hoxha pritet të publikojë sot në AbcNeës telefonatën me Dritan Rexhepin nga burgu i Kuitos në Ekuador. Ndërkoh
Artan Hoxha tregon të pathënat e telefonatës me Dritan Rexhepin Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar me një status në rrjetin social Facebook se ka arritur të marrë një intervi
Eliminoi kryekomisarin Dritan Lamaj, Arben Frroku i shpëton burgimit të përjetshëm Biznesmeni Arben Frroku, vëllai i ish-deputetit Mark Frroku i ka shpëtuar burgimit të përjetshëm. Gjykata holandeze e ka
Si u shoqërua Dritan Dajti gjatë vizitave, nga 21 Dhjetori në ish-Bllok Sipas një hetimi të kryer, SHKBB konstatoi shkelje në vlerësimin e riskut për shoqërimin e këtij të dënuari të sigurisë
Nxorrën shëtitje Dritan Dajtit në ish bllok, policët shoqërues e pësojnë keq Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm të Burgjeve ka kallëzuar për “Shpërdorim detyre” efektivët, me argumentin se njoftimi
Xhiroja nëpër Ish-Bllok e Dritan Dajtit shkaktoi furtunë, si ishte e vërteta Emri i Dritan Dajtit vazhdon t’i sjellë telashe policisë. I dënuar me 4 burgime të përjetshme dhe më pas me një dënim që
Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: S’ishte hera e parë që Dritan Dajti dilte nga burgu Dritan Dajti vrau në vitin 2009 katër oficerë policie. Gjykata e dënoi përjetë, por në Apel Dajti arriti të përfitojë ng
Nxorrën Dritan Dajtin "xhiro nga Blloku", shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka njoftuar se janë shkarkuar drejtuesit e burgut të Peqinit, pasi nxorrën Dritan D
Momenti kur Dritan Dajti del nga makina e policisë mes "Bllokut" (VIDEO) Dritan Dajti, është shfaqur sot për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar sot në mëngjes, n
Blindohet Tirana: Dritan Dajti "del" nga burgu Dritan Dajti, është shfaqur sot për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar sot në mëngjes, n
"5, 6, 4, 2", Dritan Leli shkrin turmën me gafat për fundvit (VIDEO) Kryebashkiaku i bashkisë Vlorë, ka qenë mbrëmjen e 31 dhjetorit në shesh ku ka vendosur të presë minutat e fundit të fun
Lidhje me Bledarin e Dritanin? Marsida publikon pamjen e bashkëshortit në Gjermani (FOTO LAJM) Pak javë më parë opinioni publik u trondit pasi historia e Marsida Qatjas u bë publike, ngjarje në të cilën humbi jetën
Partizani merr vendim për Dritan Mehmetin Partizani ka vendosur për të ardhmen e Dritan Mehmetit, me këtë të fundit që do të drejtojë skuadrën B të “Demave të Kuq
Zbërthehet telefoni i Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, zbulohet konflikti mes tyre Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë të
"Paret se do të q* motrën": Publikohen pamjet, si e kërcënoi Haxholli oficerin para se ai ta eliminonte (VIDEO) Pak kohë më parë, një ngjarje e rëndë lidhur me krimin për pasion tronditi jo vetëm Kavajën por gjithë vendin. Në ban
Kokë e këmbë me kristale, jeta super luksoze e trashëgimtares së Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Dy ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 26 vjet. Ajo e ka festuar ditëlindjen me mikeshat
Vrau Dritanin në shtëpinë e Marsidës, zbulohet e shkuara e errët e Bledar Toçit Bledar Toçi, shefi i sigurisë së paraburgimit të Durrësit, i cili me armën e shërbimit vrau Dritan Haxhollin në banesën
Flet me lot në sy nëna e Dritanit: 'Mallin' nuk e pinte djali im Nëna e Bledar Toçit rrëfen në një intervistë për Top Channel prapaskenat e ngjarjes që tronditi një javë më parë Kavajën