999 rezultate për

drin

Qëlloi me sëpatë ish-dhëndrin, i riu dërgohet me urgjencë në Tiranë Një sherr mes ish-vjehrrit dhe ish-dhëndrit me pasoja të rënda ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Kamenicë të Korçës.
Plagos me mjete të forta ish-dhëndrin, i riu në gjendje të rëndë Një sherr mes ish-vjehrrit dhe ish-dhëndrit me pasoja të rënda ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Kamenicë të Korçës.
Nusja martohet me "dhëndrin" e vdekur në varreza Një grua e re ishte tejet e dashuruar ndaj të dashurit të saj saqë u "martua" me të në momentin që kishte vdekur para se
E shau me fjalë të pista, Noizy sjell bashkëpunim me Dafinën (Nëse ju kujtohet konflikti Ledri-Noizy-Dafina, kalo tek paragrafi tjetër) Paçka se të gjithë e mbajmë mend këngën “Na j
Upss! E dashura e "braktis" Ledrin kur ai nis të këndojë me Dafina Zeqirin Ditëlindja e Ermal Fejzullahut bashkoi shumë nga emrat më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Dhe mes tyre nuk mund të mun
Tayna gjuan publikisht Ledrin: Po më pëlqen Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Mesfushori i Chelsea shumë pranë largimit Në skuadrëne Chelseas pritet të ketë lëvizje të tjera, ku tashmë një tjetër lojtarë po lakohet për një largim të mundshë
Çmendet 51-vjeçari, ther dhëndrin dhe i sulet edhe gruas Policia ka vënë në pranga një shtetas në Poliçan pasi i nguli thikën dhëndrit të vet. Burime zyrtare nga policia bëjn
Erdogan bën dhëndrin ministër të thesarit, tronditen bursat, lira turke në rënie totale Prej disa ditësh, bursat dhe kursi i këmbimit në Turqi kanë pësuar një goditje të fortë pasi Erdogan shpalli kabinetin e
Merrni pushimet e ikni plazh! Ky pritet të jetë moti në javën në vazhdim Duke filluar që sot, mund të nisni zyrtarisht pushimet verore. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkenca
Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit provokon keq Ledrin Vulën (FOTO LAJM) Erjona Suljemani, ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar duket se ia ka vënë syrin këngëtarit të njohur shqiptar, Led
“Aty ku lahen zanat”, Berisha vazhdon arratisjen në natyrë Prej disa ditësh, ish-lideri i demokratëve Sali Berisha ka nisur shtëtitjet në natyrë duke vizituar disa mrekulli të Kos
Ngordhin peshqit në Drin, ja shkaku Banorët e fshatit Barbullush në Lezhë i janë drejtuar emisionit Fiks Fare pasi në lumin Drin çdo ditë ata shohin sasira
Drejtoresha sjell dhëndrin për të kërcënuar nxënësit, plas skandali në Shkodër (VIDEO) Nxënësit e shkollës në Shtoj i Ri kanë denoncuar në polici drejtoreshën Saime Hegrepin. Nxënësit thonë se i ka kërcë
Vajza i vdiq nga kanceri, babai denoncon dhëndrin: Nuk erdhi as në varrim Historia e një nënë të re, ëndrrat e të cilës u prenë në mes, pasi humbi betejën nga një sëmundje e rëndë, është bërë so
Pse Dafina deshi Ledrin më shumë se të dashurit e tjerë? Dafina Zeqiri ka sjell frymë moderne, stil dhe energji pozitive përmes muzikës së saj. Gjithashtu, ka sjell edhe një
Valdrin Sahiti sapo tregoi se është një baba shembullor (FOTO LAJM) Valdrin Sahitin pak kohë më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me Edita Ramadanim. Tashmë ata janë bërë pri
Drini Zeqo tregon misterin e skaletës së lajmeve Edhe pse të gjithë kanë pasur kuriozitetin për të ditur se cfarë shkruhet në skaletën e një folësi lajmesh, duket se dik
Dafina sapo tregoi se e ka zënë malli për Ledrin?! (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula para disa vitesh ishin në një lidhje dashurie, që nuk zgjati shumë. Në atë kohë dyshja
43-vjeçarja denoncon ish-dhëndrin në polici: Ndihem e dhunuar! Në komisariatin e Tiranës është depozituar një padi ndaj një të riu nga ish-vjehrra e tij. Sipas shtetases N.H., 43-