999 rezultate për

drin

Basha akuza Ramës, zbulon mesazhin: Po pengon hetimin për Valdrin Pjetrin Kreu i PD, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po pengon hetimin për kryebashkiakun e zgjedhur të Shkodrë
"I dënuar në Itali"! Pjetri i Shkodrës i përgjigjet akuzave të PD-së Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri i është përgjigjur akuzave të demokratëve sipas të cilëve ai ka qenë i dën
PD kërkesë për verifikimin e Valdrin Pjetrit: Ka qënë i arrestuar në Itali (FOTO LAJM) Partia Demokratike ditën e sotme ka këruar prej Prokurorisë së Përgjithshme të verifikojë pa vonesë pastërtinë e figurës
Drini Zeqo zbulon se si dukej 15 vite më parë (FOTO LAJM) Drini Zeqo është ndër moderatorët më të dashur të familjeve shqiptare për më shumë se një dekade. Ndonëse tani është
Elvana tregon nga u frymëzua për këngën e fundit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është publikuar bashkëpunimi i Elvana Gjatës me Capital T, i titulluar “Fustani”. Edhe pse ka vetëm
Bie në ujërat e Drinit të Bardhë, vdes 10 vjeçari Një fëmijë nga fshati Kramovik është gjetur i vdekur sot në ujërat e Drinit të Bardhë. Njoftimin e ka bërë kryetari i
Përgjimet e "BILD" reagon Basha: Edi Rama padrino i krimit Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild. Lideri i opozitës shkruan në Facebo
PËRGJIMI/ Merri të gjithë në telefon, ose në p*th të sëmës të ikin nga puna (VIDEO) Vazhdon publikimi pi përgjimeve nga gazeta gjermane Bild. Edhe në përgjimin e 7 vazhdon dialogu në mes Arben Keshit dr
PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje" Përgjimi numër 13 i gjermanes Bild, sjell bisedat mes Drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi dhe shtetasit Lavdrim Mu
Voto hapur ose ik nga puna! Flet Drini Gjeçi që kërcënonte mësuesit Gazetari Peter Tielde ashtu siç kishte paralajmëruar më herët ka publikuar sot 16 përgjime telefonike në lidhje me blerj
PËRGJIMI 16/ "Kam shitur votën, por dua ta shohësh që do votoj PS (VIDEO) Në video përgjimin nr.16 të "BILD" është sërish biznesmeni Bekim Krashi, i cili bisedon me një person që e ka shitur vot
PËRGJIMI 15/ "T' u japim nga 30-40 mijë lekë për votë" (VIDEO) Pergjimi numër 15 i gjermanes Bild, tregon momentin kur biznesmeni Bekim Krashi bisedon me një të panjohur për shitblerj
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog
PËRGJIMI 12/ Drejtori i Ramës: Shko merr familjen voto haptas PS, ndryshe ik nga puna Në përgjimi nr.12 të publikuar nga "BILD" është kapur kreu i Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeçi, i cili telefoni
PËRGJIMI 10, Gjiknuri: "Po të nis disa çuna aty, të jenë për çdo rast" Gazeta e madhe gjermane Bild publikon përgjime të reja nga dosja "339". Protagonist në përgjime janë ish-Ministri Dami
PËRGJIMI 11/ Pjerin Ndreu: Thuaji Reshat Elezajt të votojë hapur PS, ndryshe e fluturojmë nga puna Përgjmi nr.11 i BILD përfshin ish-deputetin e PS Pjerin Ndreu me kreun e Drejtorisë Arsimore të Dibrës, Drini Gjeçi.
PËRGJIMI 9/ Shefi i policisë: Bllokuam autobusat e Kamzës, po i sillte Xhelali në Dibër (VIDEO) Në përgjimin e nr.9 është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe shefit të komisariatit të Ka
PËRGJIMI 8/ "Xhelali po sjell 450 njerëz në Dibër, bllokoni autobusët e Kamzës" (VIDEO) Vazhdojnë përgjimet e "Bild". Përgjimi i 8 i publikuat ka përfshirë shefin e policisë të njësisë nr. 5 në Kameëz. Ky
PËRGJIMI 6/ "Ai që nuk mori lekët javën e kaluar, tani i kërkon" (VIDEO) Në përgjimin e gjashtë është dialogu në mes Arben Keshit drejtor në Ministrinë e Brendshme dhe një personi tjetër, i cil
PËRGJIMI 5/ "Xhabir Elezi thotë që s'ka marrë lekët: Ma sill këtu se ia tregoj unë" (VIDEO) Përgjimi i 5 i Bild përfshin drejtorin e Ministrisë së Brendshme, Arben Keshi me dy persona të paidentifikuar. Një p