999 rezultate për

drin

Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Ekzekutoi motrën dhe dhëndrin, kush është Gjovalin Lesi i dënuar me burgim të përjetshëm Policia e Shtetit ka publikuar sot emrin e një tjetër personi të shpallur në kërkim, pasi rezulton i dënuar me burgim të
Pse Mbretëresha nuk i heq zbukurimet e Krishtlindjes deri në shkurt Mbretëresha dhe burri i saj, Duka i Edinburgh, e kanë kaluar Krishtlindjen në Sandringham që nga viti 1988, ku ata i mba
Eliminoi vajzën dhe dhëndrin, mesazhet e koduara që përdorte babai Një baba shqiptar ka qëlluar për vdekje vajzën e tij dhe dhëndrin duke u marrë jetën në mënyrë makabre. Sipas raporti
TRAGJEDI/ Babai shqiptar vret vajzën dhe dhëndrin në prag të Vitit të Ri Një tragjedi ka ndodhur paraditen e 31 dhjetorit në Australi. Një çifti ri shqiptarësh janë qëlluar për vdekje nga babai
"Babagjysh dua të takoj Ledrin", reperi surprizon vogëlushen (FOTO LAJM) Në prag të festave të fundvitit, një vogëlushe nga Kosova i ka kërkuar babagjyshit si dëshirë të takojë Ledri Vulën.
Gruaja ndërpret dasmën se dashuronte dhëndrin, i bie nuses me grusht (VIDEO) Një grua ka ndërprerë një dasmë dhe filloi t'i bërtiste dhëndrit se ai nuk mund të martohet sepse ajo e donte atë. Po
Zbardhen detajet: Gjobë 1 mijë euro, pse u arrestua dhe dënua Valdrin Pjetri në Itali Prokuroria ka nisur zyrtarisht hetimin ndaj kryebashkiakut të Shkodrës Valdrin Pjetri. Prokuroria e Përgjithshme ka
Dalin provat: Valdrin Pjetri është dënuar në Itali Prokuroria ka publikuar rezultatet e verifikimeve të bëra për Valdrin Pjetrin, ish-kreun e Bashkisë së Shkodrës. Sip
Apeli i një daje në dëshpërim: Shteti të më tregojë ku ndodhet mbesa me dhëndrin, u bie telefoni Një apel drithërues vjen nga Spitali i Traumës nga daja i një 15 vjeçareje. Drita Cakoni së bashku me babain e saj Kastr
U divorcuan, me kë po qëndron vajza e Rudinës dhe Aleksit (FOTO LAJM) Emri i Rudian Dembacajt është lakuar shumë në mediat ditët e fundit. Arsyeja ka qënë divorci me ish bashkëshortin e s
Dhëndri i bën dhuratën perfekte nuses, fotot pushtojnë rrjetin (FOTO LAJM) Dasma është padyshim dita më e lumtur e një çifti. Dhe në fakt janë suprizat që i bëjnë ato edhe më madhështore. Histori
U zu me Ledrin? Stresi flet për herë të pare pse e prishën shoqërinë Stresi dhe Ledri shihenin shpesh bashkë kohë më parë dhe madje ishin shokë të mirë. Mirëpo më vonë raportet mes tyre
Krushqit kuksianë kërcënojnë ish-dhëndrin pas prishjes së fejesës: E ke kokën e prerë! Një 58 vjeçare ka trokitur në policinë e Kamzës menjëherë pasi i biri ka prishur fejesën me një vajzë. Gruaja është ndje
Ekzekutimi i "Il Padrinos", gazetari tregon detaje: Futej në portin e Durrësit si punonjës Gazetari Spartak Koka ka zbuluar detjae të tjera në lidhje me një vrasje të bujshme që ka ndodhur nëntorin e kaluar në D
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Pas Arbanës, reagon edhe Drini Zeqo për deklaratën e Iris Luarasit Arbana, pas deklaratës së pedagoges Irris Luarasi se e kishte ngelur, mori gjithë kohën për t'ju përgjigjur duke zbuluar
Pas Arbanës, Drini Zeqo i "mbyll gojën" zysh Iris Luarasit (FOTO LAJM) ris Luarasi e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ në rubrikën e këtij emisioni ‘Haje ose thuaje’ përmendi 4 emra të pe
Elvana Gjata në ditëlindjen e njeriut të dashur: Jam e lumtur kur je dhe ti! Elvana Gjata ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, teksa ka uruar një njeri mjaft të veçantë për të që ka ditëlindj
"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës