999 rezultate për

drejtuesit

E BUJSHME/ Manchester United kontakton drejtuesit e Napolit për Hysajn Një lajm bombastik vjen nga Sky Sports Italia, bën të ditur se Manchester United ka nisur kontaktet me Napolin për të af
ZYRTARE: Totti largohet nga Roma, akuzon dhe drejtuesit e klubit Francesco Totti e ka konfirmuar largimin nga Roma pas plot 30 vjetëve në shërbim të klubit të fëmijërisë, duke u thirrur
E BUJSHME/ Drejtuesit e Partizanit kërkojnë të blejnë klubin e njohur italian Kur te Partizani po mendojnë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe sezonin e ardhshëm, në Itali po qarkullon një lajm j
Mesazhi i Metës për krizën politike: Liderët politikë të marrin shembull nga drejtuesit e komuniteteve fetare në vend "Epoka e kultit të individit mbi atë të Zotit dhe integritetit njerëzor solli mënxyra të mëdha për popullin tonë. Falë Z
E papritur, Ali Ahmeti shkarkon të gjithë drejtuesit lokalë të BDI Pas shpërthimit të materialeve të përgjuara nëpër rrjetet sociale, ku shfaqen biseda telefonike mes kreut të BDI-së, Ali
Protesta e opozitës, BE: Jo dhunë, palët duhet urgjentisht të ulen në dialog (FOTO LAJM) Siç është bërë e zakonshme përpara protestave kombëtare të opozitës, edhe përgjatë ditës së sotme ambasadat e SHBA-ve dh
Zyrtare/ Shkëmbi konfirmohet në stolin e Teutës Korçari do të vazhdojë të drejtojë Teutën edhe sezonin tjetër, pasi këtë vit arriti objektivin, që ishin Kupat e Europës
Cech do largohet, Leno nuk bind, Arsenali sytë nga Seria A Arsenali po kërkon për një portier. Kontrata e Petr Cech përfundon në fund të sezonit, ndërsa gjermani Leno nuk bind. Dr
Ngrihet aktakuzë ndaj drejtuesit që shkaktoi aksidentin e tmerrshëm në Gjilan Prokuroria Themelore e Gjilanit ja bërë të ditur se ka ngritur aktakuzë ndaj shoferit të kamionit i cili në muajin mars
Drejtuesit e Bayern Munchen janë duke u marrë me transferimin e Sane Uli Hoeness ka konfirmuar se janë duke punuar për ta transferuar Leroy Sanen nga Manchester City. Disa ditë më parë,
Dësthtoi te Reali, Lopetegui pranë skuadrës së njohur spanjolle Pasi zyrtarizuan divorcin me Quique Setien, drejtuesit e Real Betis janë vënë në kërkim të një emri të ri për të marrë d
Mbappe kërkon largimin? PSG del me deklaratë zyrtare Deklarata e Kylian Mbappe në momentin e marrjes së çmimit si lojtari më i mirë i sezonit në Ligue 1, ka trembur jo pak d
Në Francë e bejnë të sigurtë, Allegri firmos për PSG Masimilano Allegri do të largohet në fund të sezonit nga Juventusi pas 5 sesonesh. Sipas Le 10 Sport tashme Allegri m
Ribery mesazh Galatasaray-it, tifozët në delir Frank Ribery zyrtarisht largohet nga Bayern Munchen pas 30 qershorit. Sulmuesi anësor ka shtrënguar duart me drejtuesit
Del në shitje ndotësi i madh i ajrit në Maqedoni Kombinati Jugohrom në Maqedoninë e Veriut ndërpret të gjitha punimet në drejtim të vënies së filtrave. Siç njoftuan drej
Inter nuk dorëzohet për ylllin e Fiorentinës, zbulohet oferta Interi më shumë mundësi për sezonin e ardhshëm do të tentojë të transferojë yllin e Fiorentinës Federico Chiesës. Dre
Milani pa shpenzime të mëdha këtë merkato, dy lojtarë priten të ofrohen Drejtuesi i lartë i Milanit, Leonardo, e paralajmëroi para disa javësh se merkato e Milanit nuk do të ketë emra të mëdhe
Mediat në Francë: PSG ofron 210 milion euro për 3 yjet e Realit Një lajm bombë vjen këtë mengjes nga Le Parisien teksa kjo gazetë bën me dije se PSG është e gatshme të ofrojë 210 për
Ish-trajneri i Francës i ofrohet Romës Ish-trajneri i Paris Saint-Germain dhe Francës, Laurent Blanc thuhet se i është ofruar klubit italian, Romës. Sipas m
Milani futet në garë për yllin e Portos Pavarësisht problemeve dhe situatës aspak të qetë me lojtarët në dhomat e zhveshjes, drejtuesit e Milanit kanë nisur nga