999 rezultate për

drejtuesit

Përplasen dy motorra në Divjakë, plagosen rëndë drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në fshatin Zharnec të Divjakës. Sipas raportimeve
Befasojnë drejtuesit e Partizanit, ka "koka turku" para Sheriff Tiraspolit Drejtuesit e Partizanit kanë befasuar me vendimin e tyre duke dënuar dy ndihmës-trajnerët, Dritan Mehmetin dhe Korrado S
Momenti i frikshëm kur shoferes së taksisë i ngel timoni në dorë (VIDEO) Një pasagjer i taksisë ‘Uber’ u trondit kur drejtuesit të makinës iu këput timoni dhe i mbeti në duar. Përdoruesi i ‘
Vëllai i Dybala takohet me drejtuesit e Manchester United Paulo Dybala është lidhur me një kalim të mundshëm tek skuadra e Manchester United. Dybala duket se nuk do të jetë pj
SHKODËR/ Era e fortë dhe shirat e dendur i marrin jetën drejtuesit të motorit, u përplas me një makinë Moti i keq, i papritur, ka sjellë pasoja të rënda në vend. Pas vdekjes së 2 pushuesve dhe shpëtimit të 26 të tjerëve, në
EMRAT/ Kush janë drejtuesit e rinj që KLP vendosi në prokuroritë e vendit Këshilli i Lartë i Prokurorisë ditën e sotme ka vendosur të plotësojë boshllëqet në prokuroritë e vendit, duke emëruar k
Njoftim i rëndësishëm për drejtuesit e automjeteve Ndryshimi i vendbanimit nga ana e shoferëve duhet të pasqyrohet menjëherë në Drejtoritë e Transportit Rrugor, të cilat d
I ngatërroi mbiemrin, drejtuesit e klubit turk prezantojnë sulmuesin e gabuar Në botë ka shumë futbollistë që kanë të njëjtin mbiemër dhe në shumë raste, nuk janë nga i njëjti shtet, por një rast i
Përgjimet e "Babales", thirren për të dëshmuar edhe dy ish-drejtuesit e Policisë Në Gjykatën e Tiranës nisi këtë të mërkurë procesi gjyqësor në ngarkim të Albert Veliut, i njohur me nofkën “Babale”, Fr
Përfundon takimi i Ramës me drejtuesit e qarqeve të Veriut, kjo është porosia e prerë Ka përfunduar pak më parë takimi i Kryeministrit Edi Rama me drejtuesit politik të Qarqeve të Veriut, Konkretisht me atë
Neymar 3 orë takim me drejtuesit e PSG Ylli i Paris Saint-Germain, arriti sot në Paris për të mbajtur bisedime me klubin për të ardhmen e tij në këtë skuadër.
Kujtimi më i bukur? Kur fituam 6-1 ndaj PSG, Neymar irriton drejtuesit Telenovela e kësaj merkatoje vere, është padyshim Neymar. Dëshira e brazilianit është të rikthehet te Barcelona, madj
Skëndërbeu në gjendje të mjerë në këto momente, pa trajner dhe me vetëm 10 lojtar Prishen të gjitha planet për të rikthyer Ilir Dajën në pankinën e Skënderbeut. Pakti që ai kishte bërë me drejtuesit
Del lista, drejtuesit e lartë të policisë dhe gardës që i nënshtrohen vettingut Kanë dalë emrat e parë të funksionarëve të lartë të Policisë së Shtetit dhe Gardës së Republikës që do t'i nënshtrohen v
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Rregulla të hekurta, vettingu në polici më i "frikshëm" se ai në drejtësi Efektivët që përjashtohen nga vettingu nuk do të mund të futen më në radhët e policisë përgjithmonë. Ndryshe nga sis
Nis vetting-u në polici, drejtuesit e lartë do të kontrollohen të parët Vetting-u në Policinë e Shtetit ka nisur. Të parët që do të kontrollohen janë 31 drejtues të lartë të Policisë së Shteti
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Zyrtare: Drejtuesit e Barcelonës pranojnë që Neymar po rikthehet në Spanjë Nënpresidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka konfirmuar se Neymar dëshiron të kthehet në Spanjë. Ai është përpjekur
Higuain rikthehet në Torino, Juventusi merr vendim për argjentinasin Higuain do të rikthehet te Juventusi pas huazimit të Chelsea. Sulmuesi argjentinas është një nga lojtarët e preferua