999 rezultate për

drejtuesit

Maldini ka një plan fantastik për rinovimin e Donnarummës Nuk ka asnjë diskutim që Gianluigi Donnarumma është një fenomen i futbollit italian dhe portieri i talentuar i Milanit,
Borini drejt rikthimit në Premier League Fabio Borini mund të rikthehet sërish në Premier League. 28-vjeçari që më pare ka luajtur për skuadra si Liverpool, Sund
Arsenali shpreson në shkarkimin e Ancelottit As Maurizo Pochettino as Massimiliano Allegri, Arsenali kërkon të zëvendësojë të larguarin Unai Emery me Carlo Ancelotti
Thomas Lemar nuk bind, Atl. Madrid e nxjerr në shitje Atl. Madrid është në krizë goli dhe në Janar pritet të afrohet një sulmues ndërsa drejtuesit po shikojnë edhe mundësinë
Bie bora e parë, ARRSH bën apel për drejtuesit e mjeteve në këto akse (FOTO LAJM) Jemi në dhjetor dhe nuk kanë si të mungojnë reshjet e borës. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale nga SHMU, ARRSH,
Klubi i Shkupit dhuron për shqiptarët paratë e mbledhura nga biletat e ndeshjes me A.Pandev Klubi i Shkupit në Maqedoninë e Veriut, ka vendosur që të dhurojë të gjitha paratë që do të mblidhen ditën e nesërme nga
Për Emery dhe Solskjaer sot mund të jetë dita e fundit Sot është një ditë e "nxehtë" në zyret e dy skuadrave të famshme të Premierligës, Manchester United dhe Arsenal. Të p
Revolucion te Milani, 2 yjet e skuadrës largohen në janar Milani është duke zhvilluar një nga sezonet më të keq në të gjithë historinë. Të gjendur në këtë situatë, drejtuesit
Policia Rrugore shton shërbimet, apel shoferëve: Bëni kujdes! Policia Rrugore, nisur nga moti i keq me reshje të dendura shiu në disa zona të vendit, apelon për të gjithë drejtuesit
Legjenda e Bayernit paralajmëron drejtuesit 'bavarez' mos e emërojnë Mourinhon trajner Niko Kovac u divorcua nga Bayern Munchen pas humbjes turpëruese 5-1 përballë Eintracht Frankfurtit. Me këtë rezultat Ba
EMRAT/ Del lista e dytë, drejtuesit e lartë të policisë dhe gardës që i nënshtrohen vettingut Hedhja sërish e shortit ka nxjerrë listën e dytë të drejtuesve të Policisë së Shtetit dhe Gardës së Republikës që do t'i
Ishin të pakënaqur me drejtuesit e klubit, tifozët pushtojnë fushën dhe shkatërrojnë gjithçka (VIDEO) Kampionati i Indonezisë përveç momenteve të mira, njihet edhe për incidente të shumta në futboll. Por në një ndeshje
Kërkoi blerje, Marotta i përgjigjet Contes Pas ndeshjes me Parmën, ku Interi nuk shkoi më shumë se një barazim 2-2 dhe shpërdoroi një mundësi të artë për t’i rimar
Benzi përplas motoçikletën në Elbasan Një aksident është regjistruar paraditen e sotme në rrugën rural Elbasan-Shushicë, në fshatin Byshek ku një motoçikletë
Autobuzi përplas për vdekje këmbësorin në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin bregdetar të Durrësit. Një këmbësor është përplasur nga
Makina përplas shtyllën që bie mbi një mjet tjetër, dy të lënduar Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se një makinë është përplasur me një
Bind, Roma gati të blejë kartonin e Smalling Tre muaj iu deshën futbollistit anglez Chris Smalling të bindte drejtuesit e Romës të nisnin bisedimet me Manchester Uni
Hoteli merr masa ndaj modeleve që bënin poza provokuese (FOTO LAJM) Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
Kriza godet Malagën, Bare: Largohem vetëm nëse duan drejtuesit Keidi Bare ka rezultuar një nga futbollistët më të spikatur të kombëtares shqiptare, duke zhvilluar paraqitje përtej pri
Lojtarët e Luftëtarit kërcënojnë drejtuesit me bojkot të stërvitjes Situata te Luftëtari në vend që të përmirësohet, po përkeqësohet! Nga burime pranë ekipit mësohet se deri dje lojtarët k