999 rezultate për

drejtuesit

Aksident i trefishtë, plagosen drejtuesit e mjeteve Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Kamzë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 drejtues.
Milani me hapa konkret për Rashicën, "kuqezinjtë" kontaktojnë me Altin Lalën Milot Rashica do të largohet nga Werder Bremen në merkaton e verës. Për sulmuesin kosovar janë interesuar ekipe të sh
Barcelona e dorëzuar, PSG përgatitet për rinovim të kontratës me Neymar PSG ka nisur nga puna dhe do të vendosë për të ardhmen e Neymarit. Brazilianit i skadon kontrata në vitin 2022 dhe dr
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Taulant Xhaka drejt gjigandit turk Taulant Xhaka ka gjasa që këtë verë të ndryshojë ekip. Mesfushori i kombëtares shqiptare pëlqehet shumë nga drejtuesit e
Mjeku dhe gruaja e tij në Krujë refuzojnë karantinën, drejtuesit e spitalit letër policisë Ardjan Mate, mjek i spitalit “Stefan Gjoni”, në Kruje, dhe bashkëshortja e tij, laborante ne Njesine Vendore te Shendeti
Barcelona "ndan mendjen" për të ardhmen e Dembele Klubi i Barcelonës ka marrë vendim përfundimtar në lidhje me të ardhmen e sulmuesit, Ousmane Dembele. Sipas asaj që r
U dënua pasi theu rregullat, Sancho shpërthen kundër Bundesligës: Jeni qesharakë Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, u dënua nga drejtuesit e Bundesligës për shkak të thyerjes së rregullave t
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Fati pjesë e marrëveshjes për Pjanic? Barcelona refuzon Miralem Pjanic është një nga objektivat e merkatos verore të Barcelonës, që ka arritur marrëveshjen me mesfushorin boshn
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
Po shkëlqen me Atalantën, Hateboer drejt skuadrës kryeqytetase Roma është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathë dhe emri që pëlqehet nga drejtuesit verdhekuq është ai i Hans
Koronavirusi iu prishi planet, drejtuesit e Liverpulit anulojnë planin madhor Të shumta kanë qenë impaktet negative të Koronavirusit në të gjithë botën. Përvecc jetëve të humbura, COVID-19, ka shkak
Milani interesohet për mbrojtësin e Juventusi, e sheh si partner ideal për kapitenin Milani synon të ndërtojë dyshen italiane Romagnoli-Rugani në mbrojtje. Drejtuesit kuqezi po shikojnë mundësinë për të ar
Probleme me drejtuesit? Televizioni: Albani dhe Suada nuk zbatonin rregullat e Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë largimi nga emisioni "Rreze Dielli" i moderatorit Alban Musa i cili prezantonte krah Suada Da
Ibrahimovic mund të rinovojë me Milanin vetëm me një kusht Zlatan Ibrahimovic mund ta vijojë aventurën e tij tek Milani në qoftë se drejtuesit i plotësojnë kushtin e vënë. Sued
UEFA mban javën e ardhshme takimin me drejtuesit e federatave, priten vendime të mëdha UEFA javën e ardhshme do të mbajë një takim tjetër më rëndësi. Përmes video-lidhjeve, gjë e praktikuar kohëve të fund
Masat drejt lehtësimit, Rama u jep lajmin e mirë shqiptarëve Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vendosur 80 mijë euro gjoba qytetarëve dhe bizneseve që nuk kanë respektuar masat.
Te Milani të vendosur, Pioli i largohet në fund të sezonit nga "kuqezinjtë" Stefano Pioli nuk do të konfirmohet si trajner i Milanit edhe për sezonin e ardhshëm. Sipas Sky Sport, drejtuesit ros