999 rezultate për

drejtuesi

U dënua pasi theu rregullat, Sancho shpërthen kundër Bundesligës: Jeni qesharakë Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, u dënua nga drejtuesit e Bundesligës për shkak të thyerjes së rregullave t
Aksident i rëndë në Elbasan, Benzi luksoz përplaset me Golf-in Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Metalurgji. Mësohet se dy automjete tip Golf 6 dhe C Class
Panik te Lacio, serbi Milinkoviç-Saviç përplaset me portierin shqiptar dhe alarmon drejtuesit Momente paniku te Lacio. Ylli i skuadrës kryeqytetase, Milinkoviç-Saviç ka mbetur i dëmtuar pas një përplase në stërvitj
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Fati pjesë e marrëveshjes për Pjanic? Barcelona refuzon Miralem Pjanic është një nga objektivat e merkatos verore të Barcelonës, që ka arritur marrëveshjen me mesfushorin boshn
Ndërron jetë një person, makina përplaset me motorin në Levan-Tepelenë Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Një makinë është përp
Përplaset për vdekje drejtuesi i motoçikletës Një aksident me pasojë vdekjen e një personi në aksin rrugor Lezhë-Milot. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:25, në f
Ulja e pagave shkakton kaos te PSG-ja, lojtarët ndahen në dy grupe Situatë aspak e mirë është krijuar te PSG-ja, që sheh sërish ndarjen dhe përplasjen e dy grupeve në dhomat e zhveshjes.
Aksident në Shkodër, plagoset rëndë drejtuesi i motoçikletës Një aksident ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Shkodër ku si pasojë është plagosur një person. Aksidenti ka nd
Dalin pamjet, momenti kur ekzekutohet drejtuesi i bandës së famshme të motorave (FOTO LAJM) Disa pamje shqetësuese tregojnë momentin kur dy burra me maska ekzekutojmë me armë drejtuesin e bandës së motorristëve n
Po shkëlqen me Atalantën, Hateboer drejt skuadrës kryeqytetase Roma është në kërkim të një mbrojtësi për krahun e djathë dhe emri që pëlqehet nga drejtuesit verdhekuq është ai i Hans
29 vjeçari përplaset për vdekje pas makinës që ndaloi policia, plagoset një grua shtatzënë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pas mesnate në Divjakë, ku si pasojë e një aksidenti ka humbur jetën një 29-vjeçar dhe ës
Koronavirusi iu prishi planet, drejtuesit e Liverpulit anulojnë planin madhor Të shumta kanë qenë impaktet negative të Koronavirusit në të gjithë botën. Përvecc jetëve të humbura, COVID-19, ka shkak
Milani interesohet për mbrojtësin e Juventusi, e sheh si partner ideal për kapitenin Milani synon të ndërtojë dyshen italiane Romagnoli-Rugani në mbrojtje. Drejtuesit kuqezi po shikojnë mundësinë për të ar
Probleme me drejtuesit? Televizioni: Albani dhe Suada nuk zbatonin rregullat e Covid-19 (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri bujë largimi nga emisioni "Rreze Dielli" i moderatorit Alban Musa i cili prezantonte krah Suada Da
Ibrahimovic mund të rinovojë me Milanin vetëm me një kusht Zlatan Ibrahimovic mund ta vijojë aventurën e tij tek Milani në qoftë se drejtuesit i plotësojnë kushtin e vënë. Sued
UEFA mban javën e ardhshme takimin me drejtuesit e federatave, priten vendime të mëdha UEFA javën e ardhshme do të mbajë një takim tjetër më rëndësi. Përmes video-lidhjeve, gjë e praktikuar kohëve të fund
Drejtuesi i lartë i Policisë: Nuk ka tolerime, janë ndëshkuar rreth 6 mijë qytetarë! Drejtori i Rendit Publik në Policinë e Shtetit, Albert Dervishi nënvizon edhe një herë se nuk do të ketë tolerime për qy
Masat drejt lehtësimit, Rama u jep lajmin e mirë shqiptarëve Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vendosur 80 mijë euro gjoba qytetarëve dhe bizneseve që nuk kanë respektuar masat.
Te Milani të vendosur, Pioli i largohet në fund të sezonit nga "kuqezinjtë" Stefano Pioli nuk do të konfirmohet si trajner i Milanit edhe për sezonin e ardhshëm. Sipas Sky Sport, drejtuesit ros