999 rezultate për

drejtuesi

Barcelona gjen menjëherë zëvendësuesin e Luis Suarez Ndryshime te Barcelona, shumë ndryshime. Pas ardhjes së Ronald Koeman në stolin e Barças në vend të Quique Setién, Lione
Conte niset për pushime, i le porosi drejtuesve të Interit emrat e preferuar për merkato Pas një takimi më tepër se tre orë të gjatë në një vilë në periferi të Vareses, Antonio Conte dhe drejtuesit e Interit u
Nuk ka qetësi për Barcelonën, Coutinho do të luajë në Premier League Coutinho deklaron se parapëlqen më mirë për t’u rikthyer përsëri në Premier League, se sa të luajë sërish për klubin e B
Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri. Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verë
Tuchel bën veprimin e papritur, bllokon transferimin e Thiago Silvas te Chelsea Trajneri i PSG-së, Thomas Tuchel ka kërkuar nga drejtuesit e klubit që të bllokojnë transferimin e Thiago Silvas në Chel
Aksident tragjik në Durrës, vdes drejtuesi i mjetit Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Durrës ku si pasojë ka humbur jetën një 45 vjeçar. Aksidenti ka ndodhu
Pioli: Ibra është pikë referimi për skuadrën Ndërkohë që drejtuesit e Milanit vijojnë negociatat për rinovimin e kontratës me Zlatan Ibrahimovic, ku po vuajnë jo pak
Vdekja e 10-vjeçarit nga Ambulanca, qytetarët: Ishte me shpejtësi mbi 100 km/h Qytetarë por dhe familjarë të fëmijës 10-vjeç që u përplas për vdekje nga Ambulanca ngrenë dyshime mbi punën që ajo po k
Vojvoda edhe më pranë Atalantës Mediat italiane raportojnë prej disa ditësh se mbrojtësi i djathtë i ekipit kombëtar të Kosovës dhe i Standard Liegut të
Zidane vendos të kthejë në skuadër mesfushorin e talentuar Real Madridi e ka vendosur tashmë të ardhmen e Martin Odegaard. Mesfushori që shkëlqeu me Sociedad sezonin e kaluar d
Juventusi shkarkon zyrtarisht Sarrin, zbulohet lista me kandidatët për ta zëvendësuar Juventusi dështoi për të disatën herë të fitojë në Europë, pavarësisht dominimit që po bën në futbollin italian, teksa m
E BUJSHME/ Mauricio Sarri drejt shkarkimit nga Juventus Mauricio Sarri do të shkarkohet nga Juventusi pas eliminimi nga Lioni në Ligën e Kampioneve. “La Gazzetta dello Sport
Eliminimi i Juventus, reagon Sarri Juventusi fitoi kundër Lyon mbrëmë, por me gol fushe u eliminua nga Champions League. Triumfi 2-1 u zhvlerësua prej humb
Infektohet me COVID-19 djali i një drejtuesi të lartë Dy raste te reja janë infektuar me COVID-19 në Sarandë ditën e sotme. Njëri rast ka rezultuar në fshatin Fushë-Verri
Makina përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital drejtuesi i saj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në Balldren. Mësohet se një automjet ës
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Po "fluturonte" nga shpejtësia, makina i shmanget një personi e i bie shtyllës Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Berat. Burimet bëjnë me dije se mjeti tip audi 80me targa AA 135 BZ ka që
SPAK zgjedh sot drejtuesin e BKH-së, kush është kandidatja favorite SPAK do të mblidhet ditën e sotme në orën 14:00 për të zgjedhur drejtuesin e BKH. Janë katër kandidatë, nga të cilët vet
Makina aksidentohet pas aksionit me policinë: Plagosen 4 persona Një aksident ka ndodhur pranë Pogradecit pasi një makinë nuk i është bindur urdhrit të pòlicisë për të ndaluar. Gjatë nd
Çfarë po ndodh te Juve? CR7 ndihet i tradhtuar nga drejtuesit bardhezi dhe mendon largimin Cristiano Ronaldo ndihet i tradhtuar te Juventusi, të paktën sipas asaj që raportojnë nga Spanja. “Don Balon” shkruan