Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
999 rezultate për

drejtuesi

Çfarë po ndodh me Rashicën? Trajneri shpjegon situatën e shqiptarit Milot Rashica duket se do të mbetet dhe për një sezon te skuadra e Werder Bremenit. Sulmuesi i Përfaqësueses së Koso
Në Angli flasin me siguri, Tottenham ka gati sulmin final për Skriniar SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
U pezullua nga detyra, ish-drejtuesi i OFL-së paraqitet pranë SPAK Kanë kaluar vetëm dy ditë pasi doli lajmi i pezullimit nga detyra, drejtuesi i OFL-së, Artan Shkëmbi, ku ditën e sotme a
E BUJSHME/ Gjimshiti te Milan? Agjentët e shqiptarit janë kontaktuar nga kuqezinjtë Prej disa kohësh, Milan është në kërkim të një qendër mbrojtësi. Në listën e lojtarëve të kërkuar nga drejtuesit e kl
Milani "piketon" sulmuesin nervogjez Milani ka probleme në repartin e avancuar dhe për drejtuesit është domosdoshmëri blerja e një sulmuesi. Drejtuesit kanë
Policia Rrugore bën apel për motin e keq: Jo shpejtësi në makinë! Nisur nga moti i keq me reshje të dendura shiu në shumë zona të vendit, Policia Rrugore ka shtuar praninë e shërbimeve n
Vendi u pushtua nga moti i keq, Policia shton prezencën në akset rrugore Pas shirave të dendur dhe erërave të forta që pushtuan vendin, Drejtoria e Policisë Rrugore ka njoftuar se policia rrugo
Asnjë pistë konkrete për atentatin ndaj Gjinit, prokuroria mbledh drejtuesit e policisë Prokuroria e Tiranës ka thirrur sot në një takim drejtues të Policisë së Shtetit për të diskutuar rreth atentatit ndaj 5
Aksident i rëndë në Bulqizë, 32 vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë ku një 32-vjecar që po drejtonte motorin është përplasur me
Aksident tragjik në Kurbin, humb jetën 55-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin, në aksin Laç-Patok. Raportohet se janë përplasur dy makin
Kodi i kuq! Rama jep paralajmërimin e fortë për drejtuesit e Policisë Kryeministri Edi Rama ka bërë një paralajmërim të fortë për Policinë e Shtetit. Burime nga mbledhja e organizuar sot
Përplaset për vdekje 63 vjeçari në Durrës Një biçiklist është përpasur për vdekje mëngjesin e sotëm nga një automjet tip Benz. Sipas policisë, ngjarja e rëndë
E ardhmja ende e pakonfirmuar, menaxheri i Dybalas mbërrin në Torino Menaxheri i Paulo Dybalas do të bisedojë me drejtuesit e Juventusit. Paulo Dybala ende nuk e ka konfirmuar të ardhmen
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Drejtuesi i Werder konfirmon interesimin e skuadrës angleze për Rashican Clemens Fritz ish-mbrojtësi anësor i Werder Bremen aktualisht në rolin e drejtuesit te skuadra bardhjeshile ka konfirmua
E hëna nis me aksidente, niset te Trauma drejtuesi i mjetit Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku një automjet është përplasur me shtyllën e si pasojë ka mbetur i
"Drejtuesit s'më dëgjuan, nuk e desha Cikalleshin", trajneri i Konayspor i bën gropën vetes Sokol Cikalleshi ditën e djeshme u zyrtarizua në klubin e elitës turke, Koniaspor. Megjithatë, menjëherë pas zyrtari
Orë vendimtare te Interi, disa futbollistë me valixhet gati Te Interi po kalojnë orë mjaft intensive sa i përket merkatos, pasi drejtuesit e klubit po punojnë në pista të ndryshme,
Juventusi pa sulmues "pykë", Pirlo rrit presionin te drejtuesit Gonzalo Higuain ka prishur kontratën me Juventusin dhe ka udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, për t’iu bas