999 rezultate për

drejtuesi

Këmbësori merret para nga makina, shoqërohet në polici drejtuesi Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Fier. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:35, në aksin
I mbaron kontrata 2023, Man.City dëshiron të "blindojë" De Bruynen Kevin De Bruyne është në qendër të projektit të Manchester City dhe pavarësisht kontratës që i skadon në vitin 2023, dre
Përfundon takimi, Basha e Kryemadhi nuk pushojnë se foluri deri tek makina (FOTO LAJM) Ka përfunduar takimi mes kryetarit të PD-së Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhit për detajet e fundit para regjistrimit të
Soreca si Yuri Kim: Fusni në lista kandidatë të pastër Ambasadori i BE Luigi Soreca, i ka bërë thirrje partive politike për të futur në lista kandidatë të pastër. Ai shpreh
Sarri takohet me drejtuesit e klubit te Serie A, gati marrëveshja Maurizio Sarri mund ta vazhdoj punën si trajner në klubin e ri nga Serie A. Sipas mediave në Itali, Sarri është takua
Morata rikthehet te Atl Madrid? Alvaro Morata mund të largohet nga Juventusi. Sulmuesi spanjoll, që është i huazuar nga Atletico Madridi, nuk ka bindur
Shpërthen makina në flakë, shoferi shpëton mrekullisht Një makinë ka shpërthyer në flakë. Burimet bëjnë me dije se një makinë tip Hunday është përfshirë nga flakët në qyte
Aksident i rëndë, riu merr përpara këmbësoren 67 vjeçare Një aksident ka ndodhur në Berat ku një i ri ka aksidentuar një grua 67 vjeçare e cila është dërguar me urgjencë në spit
Ndeshja me Tiranën, drejtuesit e Teutës marrin vendimin e prerë Klubi i Teutës ka vendosur heshtje për shtyp para ndeshjes me Tiranën. Që të enjten skuadra është mbajtur si në karantin
KLP zbulon kush janë drejtuesit e rinj në prokuroritë e rretheve Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka emëruar sot krerët e katër prokurorive të rëndësishme në Shqipëri. Në mbledhjen e z
22 vjeçari përplas këmbësorin në Durrës Një aksident ka ndodhur sot në orën 16:30 në aksin rrugor Xhafzotaj-Fllakë në Durrës. Mësohet se një 60-vjeçar është
Roma nuk bën pas, Dzeko nuk do ta rimarrë shiritin e kapitenit Lorenzo Pellegrini mbetet kapiten i Romës edhe pse disa prej senatorëve te ekipit kërkuan që ai të rimerrte shiritin e k
Ramos lajmëron drejtuesit e Realit për largimin Sergio Ramos, thuhet se ka informuar menaxhmentin se ai ka refuzuar ofertën e tyre të fundit për rinovimin e kontratës.
Rinovimi i kontratës, Solskjaer në provë deri në fund të sezonit Drejtuesit e Manchester United do të presin fundin e sezonit për të vendosur në lidhje me një rinovim të mundshëm të kon
Përfundon takimi me drejtuesit politikë, zbardhen porositë e Bashës Ka përfunduar takimi i kryedemokratit Basha me drejtuesit politikë për zgjedhjet e 25 prillit. Në fokus kanë qenë zgj
Basha mbledh drejtuesit politikë të qarqeve, çfarë pritet të diskutohet Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur pak më parë në selinë blu të gjithë drejtuesit e qarqeve. Mësohet se kjo është mb
Makina përplas motoçikletën, humb jetën drejtuesi Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Belsh-Kuçovë. Policia bën me dije se një automjet tip “Volksëag
Tritan Shehu caktohet drejtuesi i PD-së në Qarkun e Gjirokastrës Partia Demokratike ka vendosur Tritan Shehun si drejtues të qarkut të Gjirokastrës. Pas daljes së emrave në Tiranë dh
Sarri kandidat për stolin e Marseille Marseille kërkon trajner, edhe Sarri në listën e kandidatëve Dorëheqja e Andre Villas Boas ka detyruar drejtuesit e M
Publikimi i kontratës, Messi hedh në gjyq 5 drejtuesit e Barçës Lionel Messi ka vendosur të ndërmarrë hapa ligjorë pas zbulimit të detajeve të kontratës së tij nga gazeta "El Mundo". S