999 rezultate për

drejtua

Mançini shpreh dëshirën për të drejtuar PSG-në Roberto Mancini duket se nuk do të qëndrojë shumë gjatë në Rusi, pasi zërat e merkatos e lidhin të ardhmen e tij me drej
Pele i befasuar nga paraqitjet e Salah ku i është drejtuar me një mesazh këmbëshpejtit (FOTO LAJM) Forma e Mohamed Salah në Liverpool ka bërë që ai të lartësohet nga maja e futbollit botëror, me legjendën braziliane, Pe
Letra e PD drejtuar Ruçit: Shorti për KED hidhet nga Presidenti, jo nga ju! Partia Demokratike i ka drejtuar sot një letër Kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçit, me anë të së cilën e konsideron anti
Pesë letrat e politikanëve drejtuar Lumezit Pesë letra nga politikanët i ka pranuar kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, brenda një viti. Presidenti i Kos
Letra shqiptare drejtuar kryeministrit francez : “Shqipëria nuk mund të pranojë cënimin e pavarësisë ” Gazeta franceze, “Le Petit Parisien”, ka botuar, të hënën e 19 janarit 1920, në faqen n°3, letrën e delegacionit shqipta
Ymeri: Persekutimi është i drejtuar kundër Vetëvendosjes Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, pas vendimit për tridhjetë ditë paraburgim për deputetët, Albulena Haxhiu
Isco drejtuar gjyqtarit: Je shumë i dobët (VIDEO) Ndeshja e mbrëmshme ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e cila përfundoi me barazim pa gola në stadiumin Wanda
Sapo mposhti rivalin, nuk foli për fitoren por i'u drejtua Joshuas Deontay Wilder pas fitores së tij spektakolare ndaj Bermane Stiverne ka bërë pohime të jashtëzakonshme në drejtim të kam
Geri Lineker vazhdnon me ofendimet drejtuar Benzemas: Pse nuk e futën në lojë? Polemikat mes legjendës angleze Geri Lineker, Karim Benzemasë dhe Zinedin Zidanit, vijojnë në distancë. Pasi tha se fran
Pas edicionit të lajmeve iu drejtua spitalit, gazetarja e njohur bëhet nënë Gazetarja, folësja e lajmeve dhe moderatorja e njohur Pranvera Borakaj ka ndarë me miqtë e saj më të ngushtë lajmin se
Shoferi pëson infarkt duke drejtuar makinën, rëndë në spitalin e Sarandës Drejtuesi i një makine ka pësuar infarkt teksa po lëvizte në qendër të qytetit. Makina ka humbur kontrollin duke u pë
Zbulohet letra e shkruar nga Morina drejtuar Presidentit Meta: Mos më dorëzo Ndërkohë që pritet vendimi i ministrit të Drejtësisë në Kroaci mbi fatin e Ismail Morinës, i njohur si Ballisti, zbulohe
Taravari: Ndjej detyrim, por edhe përgjegjësi për t’ju drejtuar për betejën më të rëndësishme Ministri i shëndetësisë, Arben Taravari përmes një statusi në Facebook ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me vdekj
Emery drejtuar Al-Khelaifit: Nëse dëshiron që të qëndroj atëherë më dëgjo më shumë Trajneri i Paris Saint-Germain, Unai Emery, thotë se ka kërkuar më shumë pushtet në klub pas kërcënimit me largim në sez
Barcelona drejtuar Juventusit për lojtarin: Merre por pa të drejtë kthimi pasi ta provosh Barcelona është aktualisht në bisedime me Juventusin lidhur me një transferimin të mundshëm të Andre Gomes. Klubi italia
Griezman kopjon Ronaldon, të shtyrën e ndryshon me ofendim Mbrëmja e kaluar duhet të harrohet sa më shpejt nga Antoine Griezmann. Sulmuesi francez e ka filluar sezonin e ri të LaL
I publikoi letrën drejtuar Hoxhës, Demaliaj: Kadare nuk kishte hallin e motrës Pas akuzave të Ismail Kadaresë ndaj publikuesit të letrës së tij drejtuar Enver Hoxhës, ka reaguar ashpër Ilir Demalia,
Trajneri i Hollandës drejtuar hollandezit: Ik një sahat e më parë nga klubi ku je Bosi i Holandës Dick Advocaat i ka dhënë mbështetjen e tij Virgil van Dijk. Van Dijk ishte i lidhur fort me një lëvizje
“Vizita e shekullit” në Malin e Zi si mesazh drejtuar Moskës Podgorica zyrtare pret zëvëndëspresidentin e SHBA-ve, Mike Pence. Ashtu si pritej ai ka konfirmuar partneritet strateg
Humbi jetën pas operacionit, mjeku zbardh arsyen e vdekjes Pas ngjarjes së rëndë ku një 18-vjeçare nga qyteti i Gramshit ndërroi jetë pas operacionit ka folur nëndrejtori i Shërbi