999 rezultate për

drejtua

Nga Ancelotti të Mourinho, njihuni me 10 trajnerët e mëdhenjë që drejtuan ekipe të vogla! Shumë trajner të njohur kanë lënë gjurmë duke drejtuar ekipe të mëdha gjatë karrierës së tyre. Por si çdo trajner ka ngr
Derbi Inter-Juve, 5 trajnerët më të suksesshëm që drejtuan 2 ekipet Antonio Conte është vetëm trajneri më i fundit që është ulur në stolin e Juventusit dhe Interit. Nga Trapattoni te L
Dalin pamjet e frikshme: Makina e drejtuar nga shqiptari aksidentoi për vdekje greken dhe vajzën Mediat greke kanë publikuar pamjet e frikshme të aksidentit në Messara të Kretër ku mbeti e vdekur një grua 37-vjeçare d
Borisov drejtuar Zaevit: Gjithmonë jemi të gatshëm t'u ndihmojmë miqve më të ngushtë Ne jemi gjithmonë të gatshëm të ndihmojmë fqinjët dhe miqtë tanë më të ngushtë. Këtë ia thashë kryeministrit Zoran Z
Interi insiston për "Coutinhon" e ri, gjysma e syve të Evropës është drejtuar nga ai Është 19 vjeç dhe ka shumë talent e personalitet. Gjysma e syve të Evropës është drejtuar te Marcos Paulo. Edhe të Inter
Marina dhe Getoari më në fund nisin udhëtimet, ku u drejtuan këtë herë Geti dhe Marina janë një nga çiftet e shoëbizit që udhëtojnë më së shumti, por këtë vit ata u detyruan t'i frenonin udhë
Mbretëresha nuk pyet për moshën, 94-vjeçarja fotografohet duke drejtuar "Range Rover" (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth e Anglisë, Elizabeth II, ndonëse 94-vjeçe, duket më në formë se kurrë. Ajo është filmuar nga papar
Pesë pyetjet drejtuar OSBE-ODHIR, Artan Fuga: Të pagjetura! Akademiku Artan Fuga ka reaguar në lidhje me pyetjet e dërguara OSBE-ODHIR ku thotë se pyetjet janë teorike. Ai shton
Letra e Opozitës drejtuar OSBE/ODIHR, Gjiknuri nuk pranon të firmosë Përfaqësuesi i PS në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri e ka konsideruar letrën e PD drejtuar OSBE/ODIHR si të njëanshme
Xavi nuk e fsheh ambicien për të drejtuar Barcelonën Ish mesfushori i skuadrës së Barcelonës, i cili tashmë është duke drejtuar skuadrën e Al Sadd, nuk ka fshehur ambiciet e
Ishte në timon duke drejtuar makinën, shoferi vdes papritur Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier -Lushnje në vendin e quajtur Vajkan. Policia bën të ditur se sh
Castillejo në shok: Dy persona më grabitën duke më drejtuar armën në fytyrë Një ngjarje aspak e këndshme për Samu Castilljeo-n në qytetin e Milanos. Përmes një postimi në “Instagram”, sulmuesi
"Më drejtuan automatikun në kokë", Budina tregon momentin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka treguar në studion e “ABC Neës”skenën kur është përplasur për herë të parë me policinë që kis
Raporti sekret i FBI: Tito u zhduk në vitin 1937 dhe Jugosllavia u drejtua nga një agjent rus Josip Broz, i njohur kryesisht me nofkën e luftës, Tito, ishte pa dyshim një nga revolucionarët më të suksesshëm të shek
Kush është biondja bukuroshe që ka zgjedhur Trump për të drejtuar zyrën e medias së tij (FOTO LAJM) Qeveria aktuale amerikane ka një marrëdhënie veçanërisht të tensionuar me median. Zëdhënësja e presidentit Donald Tru
Koeman nuk e fsheh dëshirën për të drejtuar Barcelonën një ditë Selektori i kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, nuk fsheh dëshirat e tij për të ardhmen. Koeman ka treguar edhe nj
Letra imagjinare e Covid-19 drejtuar njerëzimit bëhet virale në rrjet Apeli i fortë i blogeres italiane Darinka Montiko bëhet viral. Letra imagjinare e koronavirusit drejtuar njerëzimit traj
Henry shpreh hapur dëshirën për të drejtuar Arsenalin Lengjenda e Arsenalit, Thierry Henry, ka shfaqur hapur dëshirë që një ditë të drejtojë Arsenalin. Henry, që momentali
Guardiola si rrallë herë e pranon: Kam pasur sukses sepse kam drejtuar skuadrat më të mira Trajneri aktual i Manchester City-t, Pep Gaurdiola shpesh herë kritikohet se ka pasur sukses vetëm sepse ka drejtuar sku
EMRAT/ Kush janë 5 kanditatët për të drejtuar FBI shqiptare Pesë kandidatë kanë aplikuar sot për pozicionin e lirë të Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit (BKH-së) ndërkohë afa