999 rezultate për

drejtorin

Sharje brenda Qeverisë/ Ja çfarë shkruajnë ministrat për drejtorin e Ramës Një tjetër SMS me sharje dhe fyerje po qarkullon në rrjetet sociale, pasi u publikua nga News 24. Sërish në fokus ës
Dy ministra të qeverisë shajnë drejtorin e Komunikimit në Kryeministri Komunikimi përmes rrjeteve sociale është një mënyrë e mirë për të zhvilluar “biseda të heshtura”, larg veshëve të atyre
Trumpi zgjedh drejtorin e "fast-food"-it si Sekretarin e ardhshëm të Punës Kreu i "Fast-food"-ve Andreë Puzder, i cili drejton rrjetin e restoranteve "CKE" dhe "Carl Jr", është zgjedhur si Sekret
DURRES/Sekuestrohen 700 kg kanabis, policia shpall në kërkim 51 vjeçarin (FOTO LAJM) Një 51 vjeçar është shpallur në kërkim, pasi posedonte një sasi të konsiderueshme lënde narkotike. Bëhet fjalë për rreth
DETAJET/ Vendosja e tritolit për të kërcënuar zv.drejtorin e ALUIZNI-t Lidhur me shpërthimin e mjetit të zëvendësdrejtorit të ALUIZNI-t në Durrës, Gerti Aleksi, grupi hetimor ka dhënë detaje
Ja video skandali që mori "më qafë" drejtorin e burgut në Fier (VIDEO) Pas alarmit se disa të burgosur kane lare makinat e drejtorit të burgut të Fierit, menjëherë një urdhër u pasua nga mini
Të burgosurit lanin makinat e "shefave", Manjani pezullon drejtorin (VIDEO) Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka urdhëruar pezullimin nga detyra të drejtorit të burgut të Fierit, Arjan Hasani, p
KLSH kallëzon drejtorin e përgjithshëm të Autoritetit Portual Durrës Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetet Portual të Durrësit është kallëzuar në Prokurori nga Kontrolli i lartë i Shtetit,
Demokratët kritikojnë drejtorin e FBI-së, refuzoi të emërojë Rusinë për sulme kibernetike Udhëheqësit demokratë në SHBA kanë kritikuar drejtorin e FBI-së, James Komey, për refuzimin që t'u bashkohet zyrtarëve t
Janeva do të padisë personat që penguan punën e Speciales në DSK Pas më se 48 në ambientet e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Maqedonisë, më saktë nga objekti Drejtorisë për Siguri
Janeva trondit drejtorinë për kundërzbulim Prokurorja speciale publike e Maqedonisë Katica Janeva vizitoi ne Drejtorinë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) ku u ndë
Avokati akuzon rëndë drejtorin e burgut të Idrizovës Avokati Naser Raufi ka akuzuar rëndë drejtorin e burgut të Idrizovës Zhivko Pejkovski. Me anë të një statusi në "Fac
Maldini refuzon Milanin: Nuk ka premisa për ekip fitues Paolo Maldini i thotë sërish "jo" Milanit. Ish kapiteni kuqezi nuk ka pranuar që të marrë rolin e drejtori teknikm, të l
Video e “Stop”/ Pranga magazinierit dhe rojes së Rezervave të Shtetit Nga Seksioni për Korrupsionin në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, në bashkëpunim me Njësinë e Përbashkët Hetimore
Serbia arreston drejtorin e Policisë së Mitrovicës, Nehat Thaçi Drejtori i Policisë së Mitrovicës, Nehat Thaçi është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia kufitare e Serbisë. Lajm
Arrestohen dy inspektorët e tatimeve që i kërkuan 200 mijë lekë shitësit Dy inspektorë tatimesh, të cilët u filmuan nga një kamerë e fshehtë në emisionin “Fiks Fare” teksa i merrnin 200 mijë le
Babë e bir rrahin barbarisht drejtorin e gjimnazit të fshatit Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një fshat të Gostivarit ku babë e bir kanë bërë për spital drejtorin e gjimnazit t
Ja kush janë pistat e hetimit për ish drejtorin e OSHEE Aktualisht policia po vijon operacionin për kapjen e autorëve te vrasjes së drejtorit të OSHEE në Rrëshen, Saimir Jaku.
Ja çfarë shkruante Berisha për ish drejtorin e OSHEE Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ish kryeministri Berisha e kishte denoncuar pak muaj më parë ish drejt
Rama i jep PDIU-së Drejtorinë e Përgjithshme të Arkivave Gjet Ndoj tashmë do të dorëzojë detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm të Arkivave, pas tre vitesh në këtë detyrë. Në këtë