999 rezultate për

drejtorin

Thaçi dhe Haradinaj shkarkojnë zv.drejtorin e AKI-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, si dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, kanë marrë vendim për shkarkimin e
S'takoi dot drejtorin, fieraku dhunon rojen dhe punonjësin e OSHEE Një incident ka ndodhur në zyrat e OSHEE në qytetin e Fierit. Burime pranë tyre bëjnë me dije se një person ka ushtru
Kur do të vendoset për drejtorin e Urologjisë që kërkoi 100 euro nga pacienti Të hënën do të vendoset për suspendimin e drejtorit të Urologjisë, Rexhep Kasumaj. Ai u arrestua dje pasi dyshohet se kë
Hazirit ia rrahin drejtorin në zyrë Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka dënuar sulmin e djeshëm, që sipas tij, është bërë nga disa persona ndaj
Shpendi merr në koalicion Mimoza Kusarin, i jep një drejtori Kryetarja e Alternativës, Mimoza Kusari-Lila ka pritur sot në takim kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti, me të cilin k
Derhemi sulmon Hervin Çulin: Merre të pijë verë se e ka me qejf ai Aktori Arben Derhemi ka ironizuar keq drejtorin e Teatrit Hervin Çuli gjatë përballjes me Erion Veliajn. "Kur të mos
Tensione në Spanjë, trajneri dabat me drejtorin sportiv (VIDEO) Mediat spanjolle pas lajmërimit të konferencës së jashtëzakonshme të thirru nga trajneri Julen Lopetegui, kanë hedhur dy
Veliu me "dorë të hekurt", ndryshime të rëndësishme në polici Drejtoria e Policisë ka ndërmarrë disa ndryshime të rendësishme në kupolën drejtuese të disa seksioneve. Burime zyrta
AGK shkarkon drejtorin, edhe këtu dolën dyshime për falsifikim dhe mashtrim Bordi i Asociacionit të Gazetarëve të Kosovës, ka shkarkuar nga detyra Drejtorin Ekzekutiv të AGK-së, Arben Salihu nën d
Morata drejt rikthimit në Itali, dreke në milano me drejtorin sportiv të Juventusit Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata është fotografuar sot në Milano me agjentin e tij dhe drejtorin sportiv të Juventusit
Pushohen hetimet për ish-drejtorin e Policisë Gjykata e Tiranës ka pushuar hetimet pwr pajisjen e dyshuar përgjuese IMSI Catcher. Gjykata, në 4 prill, nuk pranoi q
Rikalo pezullon drejtorin pasi nuk i dha grant gruas së tij, a do t'i mbyllë sytë Ramushi? Nenad Rikalo, ministër i Bujqësisë në Qeverinë së cilës i bën opozitë, të enjten, e ka pezulluar nga detyra kryeshefin e
Zyrtare, PSG dhe Emery ndalojnë bashkpunimin Unay Emery nuk do të të jetë më pjesë e PSG duke filluar që nga fundi i sezonit. Ka qenë vetë tekniku ku bashkë me pr
Gjykatësi Kalludra paralajmëron me paraburgim drejtorin e KEK-ut Gjykimi për tenderin 6 milionësh të KEK-ut është shtyrë në mungesë të të akuzuarit Arben Gjukaj, drejtor aktual i KEK-ut
Haradinaj përplaset me Thaçin për drejtorin e ri të AKI-së Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka dorëzuar në Presidencë emrin e ri të drejtorit të Agjencisë Kosovare të I
Gatusso gati për kontratën e re, zbulohet dita kur do të rinovojë Sipas disa burimeve, nga Sky Sport Italia në Mediaset Premium dhe Sportialia, pritet të rinovojë gjatë 24 orëve të ardhs
Protesta në Tiranë, deputetët e PD-së tentojnë të hyjnë në Drejtorinë e Policisë Protestat përpara Drejtorisë së Policisë në Tiranë vazhdojnë akoma me tension. Në protestë janë të pranishëm edhe për
Thaçi tallet me popullin, mbron drejtorin e AKI-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po vazhdon ta mbrojë shefin e AKI’së pas dëbimit që ai besohet se ua ka bërë gjashtë
Një muaj paraburgim për drejtorin financiar të AKPM-së Gjykata Themelore ka caktuar një muaj paraburgim për Mendim Sojevën për shkak të dyshimit se ka keqpërdorur detyrën zyrt
Surprizon Xhafaj, në krye të SHÇBA vendos një grua Fatmir Xhafaj ka emëruar në krye të SHÇBA një grua. Ajo është Anila Trumi dhe zëvendëson në këtë detyrë Eduard Merka