999 rezultate për

drejtor

Qeveria Kurti shkarkon drejtorin e Autoritetit të Aviacionit Civil Qeveria Kurti ka shkarkuar këtë të mërkurë drejtorin e Aviacionit Civil, Eset Berisha, në mbledhjen që është duke u mbaj
Mblidhen sot dy komisionet për të diskutar mbi situatën e koronavirusit Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale dhe Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të mblidhen për të
Interes të madh për Rashicën? Flet drejtori sportiv i Werder Bremenit Milot Rashica është futbollisti që po besohet se do të largohet nga Werder Bremeni, andaj për këtë gjë ka folur drejtori
Djali me kapuç sulmon drejtorin e aeroportit të Rinasit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është sulmuar makina e drejtorit të TIA, Costandin Von Alvensleben. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Dr
Telenovela "Lautaro", më në fund flet edhe drejtori i Interit Drejtori i Përgjithshëm i Interit, Beppe Marotta ka folur për të ardhmen e Lautaron Martinez. Sulmuesi argjentinas i
Befason dyfish 98-vjeçarja, pasi mposht koronavirusin kërkon ta çojnë te parukeria Elizabetha 98 vjeçe shërohet nga koronavirusi dhe kërkon të shkojë tek një parukiere. Ajo ka lënë spitalin mëngjesin
"Drejtoresha ia jep atyre që do", punonjësit e qendrës sanitare kërkojnë shpërblimet Jo vetëm mjekët dhe infemrierët, por edhe punonjësit e tjera në qendrat sanitare janë në rrezik për jetën për shkak të p
Drejtori i hotelit në Itali u nxjerr bojën mjekëve shqiptarë: Zhulsa! Personeli mjekësor që mbërriti nga Tirana, i angazhuar në departamentet Covid-19 të Spitaleve Civile, u sanksionua mbrëm
Falsifikoi notat e nxënësit, drejtori i shkollës përfundon në polici Policia ka ndaluar ish-drejtorin e shkolës së mesme pyjore në SHkodër, pasi akuzohet se ka falsifikuar notat e një nxënë
Skandaloze! Drejtori i shkollës falsifikon notat e kalon nxënësin e përjashtuar (VIDEO) Emisioni investigativ “BOOM” ka sjelle fakte dhe dëshmi se si ish-drejtori i shkollës së mesme pyjore në Shkoder, Agron
Stresi nga COVID-19, drejtoresha e urgjencës në Manhattan vetëvritet Drejtoresha e departamentit të urgjencës në një spital të Manhattanit ka kryer vetëvrasje. Lajmin e konfirmoi babai i
Shkarkohet nga detyra drejtori i KEK-ut, Njazi Thaçi Sot është shkarkuar drejtori Menaxhues i Bordit të Korporatës Energjetike të Kosovës, Njazi Thaçi. Ky vendim u mor gj
Emërohet drejtori i ri i Policisë së Burgjeve Enver Levani është emëruar si Drejtori i ri i Policisë së Burgjeve. Për të marrë detyrën e re, Levani la postin e tij
''Furtunë'' në qeveri, shkarkohen bordet e drejtorëve në dy ndërmarrje Qeveria ka shkarkuar bordet e drejtorëve në Ndërmarrjen Publike Qendrore “Korporata Energjetike e Kosovës” Sh. A, në Ndë
Shkarkohet nga detyra drejtoresha e Inspektoratit Policor të Kosovës Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, me anë të Xhelal Sveçla, ka shkarkuar sot nga detyra kryeshef
''Jeni vatër koronavirusi'', drejtori i fasonerisë në Krujë përplaset me zv.ministren live në emision Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli është përplasur me drejtorin e fasonerisë në Krujë, e cila u kthye në vatër
''Çfarë legjende'', Rita Ora krenohet: Kush është gjyshi i saj që mbante gjithmonë cigare në dorë (FOTO LAJM) “Ky është gjyshi im. Një drejtor i mrekullueshëm filmi që mbante gjithmonë një cigare në dorë. Çfarë legjende.” – kështu
Jep dorëheqjen drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil Krislen Keri, ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Ende nuk është mësuar se
Milan në telashe, Boban e çon në gjykatë Zvonimir Boban ka vendosur ta padis Milanin. Drejtori që erdhi me bujë te skuadra e madhe italiane pretendon se skuadra
Drejtori i OBSH i emocionuar i përgjigjet kritikëve: Ju e dini nga vij unë, e njoh luftën dhe varfërinë Trajtimi që OBSH i ka bërë pandemisë së koronavirusit është kritikuar nga Presidenti amerikan Donald Trump, i cili pezul