999 rezultate për

drejtor

Trafikonin emigrantë, edhe motra e drejtoreshës së Kufirit përfundon në polici Vazhdojnë ndalimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në s
Spiropali justifikon Veliun për deklaratën skandaloze: Ishte në stres të madh Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet Parlamentare ka folur në AbcNews për videon e 15-vjeçarit të abuzua
Toka e premtuar/ Si u bë Shqipëria urë për arabët, arrestohet motra e drejtoreshës së Kufirit Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Toka e premtuar”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë krimin
Meta propozon Arben Shehun si drejtorin e ri të KLSH Presidenti i Republikës Ilir Meta ka propozuar emrin e ri e kreut të KLSH-së pas mbarimit të mandatit të Bujar Leskaj.
Trafik qëniesh njerëzore, kush është drejtoresha dhe 3 vartësit e akuzuar E pezulluar nga detyra pak ditë më parë, sot është prangosur nga Forcat e Shërbimit të Kontrollit të Brendshëm. Enkelejd
Trafik njerëzish nga Lindja në Perëndim, 4 zyrtarët e lartë përfundojnë në polici Ka përfunduar në polici Drejtoresha e Drejtorisë Rajonale të Kufirit e Migracionit në Tiranë, Enkelejda Toska bashkë me
P*rdhunimi i minorenes, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës Drejtori i shkollës “Azem Hajdari” në Kamëz pranë së cilës mësonte dhe 15 vjeçarja e cila u përdhunua nga roja i shkollë
Trafikonte arabë e sirianë drejt Perëndimit, pezullohet drejtoresha e Kufirit Enkelejda Toska Pas denoncimit në media se drejtoresha e Kufirit ishte e përfshirë në trafikimin e arabëve dhe sirianëve drejt Perëndimi
SKANDAL/ Drejtoresha e Kufirit Enkeleda Toska, e përfshirë në trafikun e arabëve Një investigim i Top Story, ka nxjerrë në pah një sërë emrash të rëndësishëm të përfshirë në trafiqe me arabët. Një n
Igli Tare zbulon shumë të reja nga pozita e drejtorit Drejtori i Lazios, Igli Tare ka folur sot në mikrofonat e Sky Sport për tregun e transfereve dhe më gjerë. Drejtori shqi
Infektohet me koronavirus edhe drejtori sportiv i klubit shqiptar Nuk ka qetësi te skuadra shqiptare e Renovës në Maqedoninë e Veriut, ku ditën e djeshme pas testeve të kryera, u njoftua
Drejtoresha e Tatimeve jep afatin e fundit për individët dhe bizneset që të aplikojnë për pagën e luftës Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, dhe Drejtorja e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj kanë zhvillu
Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë brenda pak muajsh Ditën e sotme është dorëhequr Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës. Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt 2
Vettingu në polici: Merret vendimi për drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale Pas dy muajsh ndërprerje, ditën e sotme ka rifilluar procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingu
Lleshaj hesht, i riu hëngri dru, mori dhe gjobë: Policia ia hedh paq (VIDEO) Eshtë pezulluar nga puna një nga efektivët që ka ushtruar dhunë ndaj një 15 vjeçari në Tiranë. Ngjarja u zbulua nga n
I vodhi klientit 30 mijë dollarë, jepet vendimi për ish-drejtorin e bankës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg ish-drejtorin e një banke në Tiranë, i akuzuar për vjedhje ndaj klientëve. Florant
Drejtori sportiv i Fiorentinës tregon tmerrin e kaluar nga koronavirusi: Ja ngjita gjithë familjes Përhapja e Koronavirusit arriti kulmin në Itali, ku u regjistruan raste të shumta të prekurish dhe viktimash. Një nga
Drejtori sportiv i Werderit: Disa skuadra po interesohen për Rashicën Ylli i Kombëtares së Kosovës ka tërhequr interesimin e disa klubeve të mëdha, thotë drejtori sportiv i Werder Bremen, Fr
Fiorentina nuk po gjen qetësi nga koronavirusi, drejtori sportiv del pozitiv Drejtori sportiv i Fiorentinës, Daniele Prade, është një nga figurat e klubit që doli pozitiv në testet për COVID-19.
Drejtori i Rinasit flet për sulmin në Tiranë: Të nesërmen më pyetën nëse e “kuptova” Drejtori i Aeroportit Ndërkombëtar të Tiranës, Constantin von Alvensleben, ka thënë se pas incidentit me makinë ka marrë