999 rezultate për

drejtor

Chiesa krijon "furtunë" te Fiorentina, shpërthen drejtori sportiv: Hoqëm një barrë, shiriti i kapitenit ishte gabim Juventusi siguroi një nga xhevahirët e Serisë A në ditën e fundit të merkatos, duke bërë goditjen e radhës me një talent
Rikthehet dhuna në çerdhet e Tiranës! Fëmija plot shenja, drejtoresha habit me përgjigjen Emisioni “Stop” në Tv Klan, këtë të martë ka trajtuar një temë shumë të ndjeshme, dhunën ndaj fëmijëve të mitur. Edhe he
Mbyllet kopshti në Korçë, infektohet me COVID-19 drejtoresha Një kopsht në Korçë, nr 17, është mbyllur për shkak se drejtoresha e tij është testuar dhe ka rezultuar pozitive me COVI
Zbulohet plani i shqiptarëve që tentonin arratisjen: Do merrnin peng drejtoreshën e burgut Në fillim të shtatorit 9 shqiptarë kishin planifikuar arratisjen nga burgu i Korfuzit. Mediat greke raportojnë se me
Drejtori sportiv i Werderit zbulon pse dështoi shitja e Rashicës Milot Rashica u mendua se sivjet do të ndërrojë ekip por kjo nuk ndodhi dhe vërtet u duk një befasi e madhe, pasi shumë
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira. Janë dy ekipe që duan 28-vje
Margjeka e tensionuar përmend dosjen e Gjirit të Lalëzit: Drejtori i Kufirit bënte drogën! Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka treguar një tjetër detaj, i cili sipas saj ka ndikuar në arrestin e saj. Bëhet fjalë për
"Njeriu i Ramës" vendoset Drejtor i Përgjithshëm i Doganave Gent Gazheli emërohet drejtoi i ri i Përgjithshëm i Doganave. Ish ambasadori i Shqipërisë në Turqi zëvendëson në kët
Pezullimi i Artan Shkëmbit, Berisha hedh akuza ndaj ish-drejtorit të rëndësishëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për pezullimin nga detyra të Drejt
Kaos te Kukësi, jep dorëheqjen drejtori sportiv Situatë kaotike te Kukësi pak ditë para mbylljes së merkatos (2 tetor). "Panorama Sport" zbulon se pas largimeve të shum
Kandidati për drejtor burgu zbulon fjalinë që i hoqi nga duart postin: Konkursi ishte i paracaktuar! Problematika e radhës e trajtuar në emisionin “Stop” lidhet me Ministrinë e Drejtësisë dhe kandidatin për drejtor burgu
Drejtori i OFL u kap me korrupsion, zbulohet kush e zëvëndëson Në krye të OFL, është emëruar Hekuran Bregu. Bregu është një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të renda dhe në
COVID-19 bën namin në shkolla: Në Bulqizë infektohet 5 mësues dhe drejtori Me nisjen e shkollave, janë shtuar rastet e COVID-19 në ambientet arsimore në vend. Mësohet se në Bulqizë në shkollën
Erëra të forta dhe rrebeshe shiu, paralajmëron Drejtoria e Përgjithshme Detare Që prej mbrëmjes së djeshme vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, erë dhe stuhi. Për shkak të kësaj situa
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe
Do të protestonin përpara kryeministrisë, policia shoqëron mbështetësit e imamit Genci Balla Policia e Tiranës ka shpërndarë një protestë që tentoi të mbahej përpara ambienteve të kryeministrisë ditën e sotme.
Arratiset një person nga Drejtoria e Policisë në Tiranë, "blindohet" zona Një person është arratisur pak më parë nga Drejtoria e Policisë në Tiranë. Menjëherë forca të mëdha efektivësh janë
Ish-drejtori i Arkivës: Avni Rustemi vrau Esat Pashën kundrejt pagesës Ish-drejtori i Arkivës, Kastriot Dervishaj, ka dalë kundër dekorimit të Avni Rustemit nga ana e Ilir Metës. Kjo, pasi
A do rikthehet karantina në Shqipëri? Flasin ekspertët Sipas ekspertëve të shëndetit, rikthimi i karantinës do të ndodhë vetëm nëse numri i të prekurve me koronavirus do të ka