999 rezultate për

drejtor

Drejtori i shkollës "shëtiste" jashtë vendit, por rrogën e merrte: Nisin hetimet për drejtoreshën e arsimit Policia e Dibrës ka nisur procedimin penal për dy persona të cilët kanë shpërdoruar detyrën. Bëhet fjalë për një ish-
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
"Këtu do të derdhet gjak", tetë shqiptarë kërcënojnë drejtorin e burgut të Korfuzit Kërcënimet nga një i burgosur shqiptar drejtuar Drejtorit të burgut të Korfuzit dhe informacioni që kishin shërbimet inf
"Bëj si them unë, por jo si bëj unë", nëndrejtori i spitalit me koronavirus thyen karantinën Nëndrejtori i spitalit të Gjirokastrës Martin Gorici disa ditë më parë u konfirmua pozitiv me covid 19, ndërkohë që duke
"Një ish-spiun emërohet zv.drejtor i Policisë së Shtetit", kush është "Filtri" në kupolën e policisë Deputeti Myslim Murrizi ka reaguar në facebook për Zv.Drejtorin e ri të Policisë së Shtetit ku ngre pikëpyetjet, nëse ës
Fshesë në doganat shqiptare: Ikin nga puna 6 drejtorë Lëvizje të mëdha kanë ndodhur në doganat e vendit për sa i përket drejtuesve të tyre. Nuk ka informacione rreth arsy
DETAJET/ Merrnin ryshfet, pse u arrestua drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Drejtori i drejtorisë rajonale të Tatimeve në Korçë dhe një specialist në këtë drejtori kanë përfunduar në prangat e pol
Arrestohet drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Finalizohet operacioni policor i koduar “Tatimi”. Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë nën drejtimin e SPAK
Lëvizje në Hipotekën e Korçës, shkarkohet dhe emërohet me shpejtësi drejtori i ri Lëvizje të reja kanë ndodhur në Hipotekën e Korçës. Mësohet se është shkarkuar nga detyra Drejtoresha e Hipotekës në
Presionet e Trumpit, dorëhiqet drejtori i TikTok Drejtuesi i TikTok, Kevin Mayer njoftoi sot se do të largohej nga rrjeti shumë popullor social, në një komunikatë. Do
Rezultojnë pozitiv dy efektivë të "Shqiponjave" dhe shoferi i drejtorit të Policisë Dy efektivë të forcave ‘Shqiponja’ në qytetin e Elbasanit janë infektuar me koronavirus si edhe shoferi i drejtorit të P
Tashmë në krye të "FBI"-së shqiptare, kush e zëvendëson Aida Hajnajn Ndryshime dhe emërime në Policinë e Shtetit pas ikjes së zv/Drejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Shtetit Aida Haj
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Izet Haxhia kallëzon në SPAK drejtorin e Burgjeve, Agim Ismaili Izet Haxhia ka denoncuar në Porkurorinë e Posaçme (SPAK) drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismajlin. Me anë
Vdekja misterioze e 36 vjeçares, drejtoresha: Ja kemi bërë yzmetin sa kishim mundësi Jonida Çeliku, drejtoresha e Qendrës Shëndetësore të Shijakut, në të cilën dy mjekë janë proceduar penalisht nga policia
I infektuar me koronavirus, ndërron jetë ish-drejtori i AKU-së në Vlorë Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19, ish drejtori i AKU-së Syrja Binaj. ‘Report Tv’ bën të ditur se 55-vjeçari ishte s
Habit drejtori i Ramës: Nëna është fajtore për fëmijën që vrau autoambulanca, jo Rilindja! Ditën e sotme një aksident tragjik ndodhi në Kakavijë, aty ku prej ditësh mijëra shq
Qeveria e Kosovës vendos hapjen e kufijve me vendet fqinje Ndonëse shifrat janë në rritje sa i takon të infektuarve dhe viktimave si pasojë e koronavirusit, qeveria e Kosovës ka v
Qeveria miraton vendimin për hapjen e kufijve shtetërorë me vendet fqinje Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korr