999 rezultate për

drejtor

Atentati ndaj Drejtorit të Policisë, gjendet motorçikleta e autorit Detaje të reja kanë dalë në dritë nga atentati i rëndë ditën e sotme ndaj drejtorit të Policisë Bashkiakë në Malësinë
Pas 20 vjetësh mësuese, humbet vendin e punës për lapsusin e drejtoreshës Lindita Topulli mësuese filloreje ankohet se drejtoria e shkollës dhe zyra arsimore e kanë larguar padrejtësisht nga pro
Mbi 1 milion dollarë dëm ndaj shtetit, si u "arratis" një ditë para arrestimit ish-drejtori i OST Detaje të reja janë zbardhur nga arrestimi i urdhëruar nga Prokuroria e Tiranës në lidhje me aktivitetin e personave, pu
Dhunimi i fëmijës në çerdhe, administratori kërcënon gazetaren e "Stop" (VIDEO) Emisioni “Stop” ka ndjekur rastin e dhunimit të fëmijës në çerdhe. Gazetarja e emisionit “Stop” ka shkuar tek çerdhja “T
Chiesa krijon "furtunë" te Fiorentina, shpërthen drejtori sportiv: Hoqëm një barrë, shiriti i kapitenit ishte gabim Juventusi siguroi një nga xhevahirët e Serisë A në ditën e fundit të merkatos, duke bërë goditjen e radhës me një talent
Rikthehet dhuna në çerdhet e Tiranës! Fëmija plot shenja, drejtoresha habit me përgjigjen Emisioni “Stop” në Tv Klan, këtë të martë ka trajtuar një temë shumë të ndjeshme, dhunën ndaj fëmijëve të mitur. Edhe he
Mbyllet kopshti në Korçë, infektohet me COVID-19 drejtoresha Një kopsht në Korçë, nr 17, është mbyllur për shkak se drejtoresha e tij është testuar dhe ka rezultuar pozitive me COVI
Zbulohet plani i shqiptarëve që tentonin arratisjen: Do merrnin peng drejtoreshën e burgut Në fillim të shtatorit 9 shqiptarë kishin planifikuar arratisjen nga burgu i Korfuzit. Mediat greke raportojnë se me
Drejtori sportiv i Werderit zbulon pse dështoi shitja e Rashicës Milot Rashica u mendua se sivjet do të ndërrojë ekip por kjo nuk ndodhi dhe vërtet u duk një befasi e madhe, pasi shumë
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira. Janë dy ekipe që duan 28-vje
Margjeka e tensionuar përmend dosjen e Gjirit të Lalëzit: Drejtori i Kufirit bënte drogën! Gjyqtarja Mimoza Margjeka ka treguar një tjetër detaj, i cili sipas saj ka ndikuar në arrestin e saj. Bëhet fjalë për
"Njeriu i Ramës" vendoset Drejtor i Përgjithshëm i Doganave Gent Gazheli emërohet drejtoi i ri i Përgjithshëm i Doganave. Ish ambasadori i Shqipërisë në Turqi zëvendëson në kët
Pezullimi i Artan Shkëmbit, Berisha hedh akuza ndaj ish-drejtorit të rëndësishëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për pezullimin nga detyra të Drejt
Kaos te Kukësi, jep dorëheqjen drejtori sportiv Situatë kaotike te Kukësi pak ditë para mbylljes së merkatos (2 tetor). "Panorama Sport" zbulon se pas largimeve të shum
Kandidati për drejtor burgu zbulon fjalinë që i hoqi nga duart postin: Konkursi ishte i paracaktuar! Problematika e radhës e trajtuar në emisionin “Stop” lidhet me Ministrinë e Drejtësisë dhe kandidatin për drejtor burgu
Drejtori i OFL u kap me korrupsion, zbulohet kush e zëvëndëson Në krye të OFL, është emëruar Hekuran Bregu. Bregu është një oficer me eksperiencë ne hetimin e krimeve të renda dhe në
COVID-19 bën namin në shkolla: Në Bulqizë infektohet 5 mësues dhe drejtori Me nisjen e shkollave, janë shtuar rastet e COVID-19 në ambientet arsimore në vend. Mësohet se në Bulqizë në shkollën
Erëra të forta dhe rrebeshe shiu, paralajmëron Drejtoria e Përgjithshme Detare Që prej mbrëmjes së djeshme vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, erë dhe stuhi. Për shkak të kësaj situa
DETAJET/ Lefter Zhidru ishte konfliktuar me një banore të lagjes 5 muaj para ekzekutimit Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me lajmin e publikuar ditën e sotme në media, se një qytetare i kishte shprehur shqe