999 rezultate për

drejtor

Bëri burg për dhunë dhe u shkarkua nga Rama, emërohet drejtor! Ditën e sotme është emëruar drejtori i OSHEE-së në Gjirokastër, Dashamir Qeli. Qeli sot është prezantuar me stafin p
Legalizoi 3 vila që nuk ekzistonin, arrestohet në Tiranë ish-drejtori i ALUIZNI-t Legalizimi i tre vilave të pa ndërtuara në zonën e Farkës dhe një lokali në zonën e ish-bllokut nga biznesmeni Arben Rel
Emërohet drejtori i ri i Kadastrës në Durrës Artur Çobani është emëruar drejtori i ri i Kadastrës së Durrësit. Çobani i cili më herët ka mbajtur pozicionin e shef
Lufta për truallin dhe shtëpinë e Vaçe Zelës, ish-zyrtari mori 1 mln lekë Fiks Fare denoncoi skandalin e radhës të pronave në Lushnje, ku kësaj here “lufta” bëhet për shtëpinë dhe truallin e kën
Skandaloze! Policia shqiptare nuk ka mjete për të zbuluar nëse keni pirë a jo "mall" Në të gjitha vendet e Europës, për të parë nëse një drejtues është nën efektin e drogave, kryhet ky testim i menjëhershë
Drejtoresha tregon si Rruga e Kombit po u rrezikon jetën nxënësve: S’dihet nëse do kthehen Si pasojë e mungesës së një rruge dytësore, nxënësit dhe mësuesit e shkollës 9 vjeçare në fshatin Morin të Kukësit, përb
Lirohet nga burgu ish-drejtori i Hipotekës në Durrës Ditën e sotme është liruar Ardjan Iliazaj ish drejtori i hipotekes në Durrës. Apeli ka vendesur si masë shtërnguese
Sfida me Andorrën, policia publikon masat Kombëtarja shqiptare e futbollit luan nesër një takim mjaft interesant. Edhe pse ndodhen jashtë objektivit, Euro 2020
Zidane i përgjigjet drejtorit të PSG-së: Mund të them çfarë të dua për Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ia ka bërë të qartë Paris Saint-Germainit se s’mund ta heshtin atë dhe se ai
"Fshesa" në burgje, pushohen nga detyra 24 drejtorë Skandalet nMë burgje u ka kushtuar shumMë drejtorMëve tMë cilMët janMë zvMënMëdMësuar me drejtues të rinj të cilët vijnë
Vettingu në polici, kalon në "sitë" zv drejtori i SHÇBA I dyti që del para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Bëhet e
Humb jetën Drejtori i Sigma Kosovë, Z. Roland Kaçani Pak ditë më parë, në një aksident, humbi jetën një prej drejtuesve të kompanisë Sigma, Roland Kaçani. Roland Kaçani p
Berisha: Pas vjedhjes së postës qëndron vetë drejtori Ish- kryeministri Sali Berisha ka postuar këtë të martë një denoncim të fortë në adresë të Xhelal Rrajës, vëllait të dep
Vettingu në Polici, drejtori nuk justifikon 1.4 milionë lekë (FOTO LAJM) Drejtori i Inspektimit dhe Ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu rrezsikon të mos e kalojë vettingun. Burimet bëjnë me d
Arrestohet djali i drejtorit të PS në Lezhë, Xhuliano Frroku sherr me policët Djali i drejtorit Bardhok Frrokut, Xhuliano është arrestuar nga Policia e Lezhës dy ditë më parë. I riu është pikasur
Berisha i nxjerr emrin: Djali i drejtorit socialist kapet me lëndë narkotike Një tjetër qytetar është ankuar tek Berisha, duke treguar rastin e një personi i cili është kapur me drogë. Bëhet fjalë
Largohet nga detyra Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Arlind Gjokutaj Largohet nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm të Doganave, Arlind Gjokutaj. Nuk dihen ende arsyet e largimit të Gjok
E BUJSHME/ Tare nominohet nga "Globe Soccer Awards" për drejtorin sportiv më të mirë të 2019-ës Puna e shkëlqyer që Igli Tare po bën të Lazio gjatë këtyre vazhdon të vlerësohet. Pasi mori çmimin e drejtorit më të mir
Berisha: Drejtori i policisë bëri për spital efektivin për një femër Ish-kryeministri Sali Berisha njofton qytetarët përmes Facebook-ut, se në oborrin e komisariatit të Policisë në Berat ka
Dorëheqja e Agron Tares, kush është drejtori i ri i portit Durrës (FOTO LAJM) Ditën e djeshme drejtori i portit Durrës Agron Tare. Mësohet se si drejtor i përgjithshëm i Autoritetit Portual Durrë