999 rezultate për

drejtesia

I pari që akuzoi Tahirin për drogë, Zagani ka një mesazh për shqiptarët (VIDEO) Në protestën e sotme të opozitës mori pjesë "virtualisht" edhe ish-oficeri Dritan Zagani. Zagani është oficeri i parë
Prekëse/ Po bëhet juriste që të gjejë drejtësi për vrasjen e babait më 21 janar Ana Veizi, vajza e të ndjerit Ziver Veizi, i vrarë 7 vjet më parë para Kryeministrisë, ndjen urrejtje ndaj personave që
Në arrati prej 3 vitesh, vëllai i Klement Balilit rrëfen ku ndodhet i vëllai Vëllai i Klement Balilit, Bashkim Balili ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me vëllanë e tij dhe akuzat e rë
Drejtësia e zvarritur: 811 ditë për një aktgjykim 342 mijë e 590 lëndë vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura në Gjykatat Themelore, atë të Apelit e në Gjykatën Supreme. K
Vëllai tregon arsyen pse nuk dorëzohet në polici Klement Balili Vëllai i Klement Balilit, Bashkim Balili ka folur për herë të parë publikisht në lidhje me vëllanë e tij dhe akuzat e rë
Tronditet drejtësia, i burgosuri merr leje dhe kryen vrasje Dy punonjës të burgut janë vënë nën hetim nga Ministria e Drejtësisë pasi i kanë dhanë lejë për Artan Koçekun, i cili d
Toksoy: Drejtësia triumfoi në Kosovë Pasi u tërhoq kërkesa për ekstradimin e tij, Ugur Toksoy tha se pa drejtësi në Kosovë. Tërheqja e kërkesës për ekstra
Çështja "Tahiri", Ministri italian tregon cfarë pret nga drejtësia shqiptare Andrea Orlando, Ministri i Drejtësisë së Italisë, sot dha një konferencë shtypi me homologen e tij shqiptare, Etilda Gjo
Rama nuk ndryshon qëndrim për Tahirin: Meriton fjalën vemje I ftuar në emisionin e Artur Zhejit, kryeministri Rama foli ndwr tw tjera swrish edhe pwr cwshtjen Tahiri. Zheji i b
Albright: Sot u përmbush drejtësia që iu premtuam nënave të Srebrenicës Ish-serketarja e SHBA-ve, Madeleine Albright ka thënë se dënimi ndaj gjeneralit serb, Ratko Mlladic nga Gjykata e Hagës
Pajaziti- Bulliqit: Duam fakte e jo kritika, le të merret drejtësia me ish-komisionin Deputeti i PDK-së, Zenun Pajaziti sot gjatë raportimit të Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit
Zyrtari gjerman reagon ndaj çështjes Tahiri: Imuniteti s’të mbron nga drejtësia Drejtori për Europën Juglindore në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë, Christian Hellbach ka reaguar në lidhje me çështj
Intervistoi “baronin” e drogës në arrati, gazetarja tregon merakun e Alket Hatisë Gazetarja e kronikës Klodiana Lala ka intervistuar sot "Baronin" e drogës, Alket hatiajn dhe ka treguar disa nga momente
Skandali me Tahirin, ministri italian "shmang" Ramën në Tiranë Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti sot zhvilloi një vizitë të shkurtër në Tiranë, ku mori pjesë në një takim
Dënimi i Grupit të Kumanovës/ Reagon për herë të parë Haradinaj Pas dënimeve me qindra vjet burg të pjestarëve të Grupit të Kumanovës ka reaguar për herë të parë kryeministri i Kosovës
Tahiri: Drejtësia do të rishikohet Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahri, gjatë vizitës në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka folur për rishikimin e sektor
Rama është në hall të madh, manipulon edhe fjalën e ambasadorit Lu Kryeministri Edi Rama sapo ka bërë një postim në Facebook ku falenderon ambasadorin amerikan Donald Lu për fjalën e tij
Nard Ndoka: Zoti do të rrëzojë Ramën nga pushteti! (FOTO LAJM) Vetëm pak orë para mbledhjes së Kuvendit për të votuar dy raportet e Këshillit të Mandatëve ku kërkohet heqja e imunitet
Basha lëshon alarmin: Rama, Xhafaj e Ruçi do blejnë prokurorinë Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka deklaruar se drejtësia mund të vonojë, por nuk do mungojë për Saimir Tahirin dhe Edi R
"3 prokurorët e kamikazit Berisha po hetojnë Tahirin" Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia me anë të një statusi në Facebook ka reaguar ashpër ndaj Këshillit të Mandatëv