999 rezultate për

draxler

"Çfarë trapi", Draxler zbulon se si tifozët e Schalke abuzonin me lojtarin Julian Draxler ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij. Draxler luante me Schalke 04 para se të kalonte tek
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
Draxler me fjalë të mëdha për Mbappe Ylli i skuadrës së Paris Saint Germain, Julian Draxler ka theksuar se do të dëshironte që të kishte shpejtësinë e Kylian
Julian Draxler transferohet në Gjermani? Schalke 04 dëshiron të rikthejë në skuadër Julian Draxlerin nga Paris Saint-Germaini para se të mbyllet afati kalimtar.
Liverpool ndjek situatën e Draxlerit, Klopp e pëlqen shumë Liverpool shiti Coutinhon në merkaton e janarit,por mungesa e tij nuk po ndihet teksa gjiganti britanik ka kaluar i qetë
Shpërthen Draxler: Shpenzuam 400 milionë euro dhe nuk shkuam as në çerekfinale PSG nuk arriti dot të kualifikohej në çerekfinalet e Champions League dhe kritikat ndaj projektit të presidentit, Nasser
Draxler shpërthen ndaj klubit të tij: Nuk na bënë punë as 400 mln euro Mesfushori i PSG-së, Julian Draxler pas eliminimit nga Real Madridit në kuadër të Ligës së Kampionëve ka komplimentuar m
Liverpool zgjedh një gjerman si zëvëndësues të Coutinhos Drejtuesit e Liverpoolit kanë nisur nga puna për të vendosur në dispozicion të Jurgen Klopp një mesfushor me tipare sulm
Kloop pëlqen Draxlerin, gati ofertën për të Një huazim ambicioz projektohet për Liverpoolin në merkaton dimërore, me të përdishmen franceze “L’equipe” që raporton s
Formacionet zyrtare: PSG - Celtic PSG pret sonte Cletic në "Parc des Princes" në ndeshjen e vlefshme për UEFA Champions League Parizienët janë kualifi
PSG – Celtic, formacionet e mundshme Paris Saint Germain do të përballet me Celticun në shtëpi me mungesë të Lucasit dhe Mottas, të dy të lënduar. Parc de
Bayern gjen zëvendësuesin e Riberisë Bayern Munchen po përgatit planin për të rinovuar skuadrën me prurje të reja dhe objektivi i klubit është të gjejë pasue
Formacionet zyrtare: PSG - Anderlecht PSG pret në "Parc des Princes" modestet belg, Anderlecht për raundin e katër në UEFA Champions League. Francezët kër
Inter dëshiron Draxlerin me patjetër Interi është duke e monitoruar Javier Pastore, i cili është i pritur ta lërë Ligue 1 që në janar për shumën e 30 milionë
Draxler: Nuk largohem nga PSG Me ardhjen në skuadër të Neymar e Mbappe, disa lojtarë të Paris Saint-Germain nuk po gjejnë shumë hapësira dhe kjo mund
Draxler kërkon largimin që në janar nga PSG, zgjedh dhe ekipin e ardhshëm Julian Draxler duket se nuk është i lumtur te PSG. Me transferimin Neymar dhe Kylian Mbappe, është i vetëdijshëm se hapë
Draxler pranë kalimit tek kampionët e Gjermanisë Julian Draxler është shumë pranë kalimit tek Bayern Munich. Sipas L'Equipe gjermani i është ofruar kampionëve të gjer
Draxler nuk ka më vend në Paris, gati lufta për të në Angli Man Utd, Liverpool dhe Arsenal janë duke u përgatitur për të nisur një betejë për nënshkrimin e Julian Draxler. PSG
Arsenal kërkon të marrë asin nën mëngë të PSG Arsenali po konsideron seriozisht të bëjë një marrveshje për anësorin e Paris Saint-Germain, Julian Draxler, sipas The T
Draxler i gatshëm për sfidën deçizive të karrierës Draxler nuk do të largohet nga PSG. Draxler u bashkua në merkaton e dimrit për 40 milionë euro. Pavarësisht arritjes